PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 204
oceny
6,8 10 1 9204
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście

szczena mi opadła do samej ziemi. Ostatni odcinek 2 sezonu jest katastrofą, dosłownie i w przenośni.

ocenił(a) serial na 9
kassis

"Nie ma faktów w świecie kina. Są tylko opinie i gusta." - sama tak piszesz w swoim profilu a mimo to wydajesz tak jednoznaczne opinie. Wstyd.

ocenił(a) serial na 7
karras

wstyd to kraść... a mój post to właśnie jest moja opinia. Nie wypowiadam się w imieniu wszystkich. Jeśli Twoja opinia jest inna to świetnie. Moja jest własnie taka, jak powyżej. Nie widzę konfliktu. Nara.

ocenił(a) serial na 4
kassis

czy możesz mi zdradzić zakończenie serialu? ja nie dałam rady dotrwać do końca :/

ocenił(a) serial na 7
irlandia28

aż się nie chce gadać. Masowa rzeź niemal. W ostatnim odcinku uśmiercili 1/3 obsady. Chyba skończyły im się pieniądze a serial nie był tak popularny, żeby się stacje o niego zabijały, więc pozakańczano nagle wszystkie wątki, wysylając na tamten świat bohaterów a z kosmitów zrobiono zwycięzców. Tylera, syna Eriki pożarł klon Lisy. Murzyna Ryana zabiło jego kilkuletnie dziecko, które pomoglo Annie zapanować nad światem, bo miało mega moc... :-))) Szkoda klawiatury na te bzdety. Ogólnie serial mi sie podobał, ale to co zrobili z ostatnim odcinkiem to woła o pomstę do nieba. Rownie dobrze mogliby wszystkich wysłac w kosmos i przywrócić dinozaury :-D

ocenił(a) serial na 4
kassis

hahhaha to faktycznie mega bzdety wymyślili, jak w filmach klasy D z lat 80-tych...żenada kompletna. Dobrze że sobie podarowałam. Dzięki za streszczenie :)

ocenił(a) serial na 9
kassis

Nikt nie ginie - "bohaterowie nieśmiertelni, serial nierealistyczny, przeginajo!!!!111"
Umierają - "brak im pomysłów, brak im kasy!!!!11"

ocenił(a) serial na 9
karras

Dobre! ;) Ludziom nie dogodzisz...

kassis

To tak jak w Grze o tron :-)

ocenił(a) serial na 6
kassis

Bo to wcale nie miał być koniec tego serialu tylko zakończenie 2 sezonu, ale że zrezygnowali z kręcenia 3 to wyszła taka chujnia. Przeceiż to widac nawet w tym, że większośc wątków nie zostało wyjaśnionych.

kassis

Jak dla mnie zakończenie jest świetne, niespodziewane, zaskakujące. Wreszcie wygrywają Ci źli, a to się rzadko zdarza. Można było to odrobinkę rozciągnąć, szczególnie, że co nieco otworzyli nowych dróg w ostatnim odcinku (widać, że miał być trzeci sezon), jednak takie zakończenie jako zakończenie wszystkiego jest dla mnie super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones