PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752523}

Van Helsing

5,9 4 607
ocen
5,9 10 1 4607
Van Helsing
powrót do forum serialu Van Helsing

2x09 Wakey, Wakey

użytkownik usunięty

No miło się oglądało odcinek wszak mam nadzieję ,że Julius przeżył bo jak nie to zaszlachtuje scenarzystę (żart) .
No wkońcu wiemy więcej o Axel ,że miał siostrę no i w końcu z jakąś Van Helsing spędził noc.Co prawda liczyłam ,że Siostry to będzie potęga ale jedna dają się tak łatwo pokonać ,a nawet Axel w kamizelce z forsy jedną zabił.
Nie mogę więc się doczekać Starszego jak Dimitri ma klucz to może wkońcu godny przeciwnik dla Sióstr van helsing.

ocenił(a) serial na 10

ja dopiero 1 sezon 5 odcinek, irytuje mnie postać Alex , nie potrafi on pogodzić się obecną sytuacją za wszelką cenę Alex chce wykonać rozkaz od dowódcy który nie żyją ,

ocenił(a) serial na 10

Serial jest fajny, Cywilizacja upadła obecnie trwa wojna miedzy Gatunkami Ludzie przeciwko Wampiry wkurza mnie zachowanie postaci Alex nie potrafi pogodzić się z obecną sytuacją ,irytuję mnie takie jego zachowanie , a ten szpital idealnie nadaje się jako bezpieczna przystań dla ocalałych ludzi , ja na miejscu Alex stworzyłbym organizacje podobną do bractwa stali z gry fallout 4 i fallout tactisc http://pl.fallout.wikia.com/wiki/%C5%9Arodkowo-Zachodnie_Bractwo_Stali chodzi mi aby ta organizacja miała takie poglądy ". Najważniejszym priorytetem Bractwa jest odbudowa swoich sił i dbanie o porządek w regionie. Bractwo staje się główną siłą w regionie a na jego ziemiach odradza się cywilizacja. " jak oglądałem odcinek 4 była jedna scena podobna do jedniej sytuacji z gry fallout 4 https://www.youtube.com/watch?v=Mw_r8WUTOrg&t=1428s czas filmu 18:17 Preston mówi zeby ich 20 potem 8, a teraz 5 coś takiego, coś podobnego było w 4 odcinku Vanessa z młodym murzynem trafiają na grupie ocalałych ludzi którzy walczą z wampirami, dowódca grupy ocalałych coś podobnego powiedział

ocenił(a) serial na 10

zapomniałem dodać jeszcze, Alex nie chce nikogo przyjmować do swojego jakby to napisać obozu dla ocalałych ludzi , uważam ze tutaj robi błąd im więcej ludzi przyjmie to wtedy jego grupa będzie silniejsza , wtedy będą mogli stworzyć silną organizację np cos jak bractwo stali z fallout tactisc,fallout 4

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Serio porównujesz serial do jakiejś gry .Trochę słabe.

ocenił(a) serial na 10

chodzi mi o organizacje a nie porównanie , Alex to dupek a John to psychol

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Ale pisz też poprawnie bo nie ma Alex ,a jest Axel I Nie rozumiem po co komentujesz pierwszy sezon jeśli to już drugi .

ocenił(a) serial na 10

pomyliło mi się imiona , dopiero od kilku dni oglądam ten serial, juz oglądam 7 odcinek ,1 sezon ,

ocenił(a) serial na 10

nie wiem jak potem ale teraz ten Axel to idiota i dupek widac ze jakby dało rady to wyrzuciłby wszystkich z szpitala oprócz Vanesse i Doktorkę

ocenił(a) serial na 10

nic nie mam do Blondynek ale zauwazyłem ze w tym Amerykanskich filmach często z Blondynek robią debilki tak jak tutaj SUSAN .

ocenił(a) serial na 10

mam pytanie w sezonie 2 Axel to dalej idiota i dupek ? cały czas gada jakieś bzdury ze Wojsko dalej istnieje, ze Baza wojskowa nadal funkcjonuje, a jak jego grupa widzieli Ruch Oporu jak walczyli z Wampirami to mówił ze to wojsko, tylko oni mają taki sprzęt wojskowy

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Of 1x13 był wampirem bo dajrze do 5 lub 6 odcinka jeśli mnie pamięć nie myli bo Van się bała go odmienić bo jej córka po przemianie zmieniła się w popiół na jej rękach . Dlatego Nieco mu się odmieniło jeszcze w 9 odcinku zrelaksuje seksualnie Scarlett na forsie .Och dobrze ,że Vanessa jeszcze nie wie o tym.No a finałowo cóż Mamcia Van helsing umiera ,a Vanessa ma czerwone oczy ,gdyż ugryzł ją starszy mimo iż miał odszukać vanessę bo taki był rozkaz Scarlett .

ocenił(a) serial na 10

trochę bez sensu z ta jej córką , chodzi mi ze córka Vanesse powinna mieć takie same geny jak jej mama, xD

użytkownik usunięty
vAkatsuki

No może doktorem coś zmanipulował ,cóżobecnie szkoda mi chyba bardziej Lorci znaczy Kapitan Gabriela Lorci z Star Trek Discovery .Może nie był ideałem (oszukiwał swoją załogę zinnej rzecywistości ale jednak załogę ) ,a skończył nieco głupio przez ambicje .https://78.media.tumblr.com/9bee7f9544097c5e976dce123c6e6580/tumblr_p3baymoemR1 rlq4p0o2_r1_1280.gif https://78.media.tumblr.com/e1d940fb2b6d54aa2007dd9e1181f3b6/tumblr_p3apguYX5K1w htyfwo4_1280.png

ocenił(a) serial na 5

"bo dajrze" - bodajże ;)

ocenił(a) serial na 10

Sam zabił Kobiete i tego na stole operacyjnym w Szpitalu ? a potem Grupa Valence jak uciekli z szpitala i trafili do Schronu przeciwAtomowego to wrobił Johna ? tylko nie pamietam jak nazywali się xD na odcinku 11 zabił kogoś i na 12 odcinku zabił Susan

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Sam miał nieźle narypane w główce ,brawa dla aktora iż tak dobrze odgrywał tak popraraną postać . Choć teraz oglądam filmy z panem Isaacsem to sądzę iż nawet on by sobie poradził jako wampir .Dlatego nie mogę doczekać się drugiego sezonu The OA bo po Gabrielu Lorce został mi pewien nie dosyd. Cóż jestem ciekawa co będzie dalej z Vanessą jako iż się zmieniła po ugryzieniu przez starszego i jak dalej będzie z Axelem i Scarlett.

ocenił(a) serial na 10

ja akurat popieram Ruch Oporu , rozumiem ich poglądy aby zabić wszystkich wampirów , nie popieram tego ze nawet osoby z klany Van Helsing , to co widziałem jest wiele osób z rasy Vanessy to przynamniej taki plus

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Zobaczymy co będzie ja obecnie wolę dr HAP z the OA ,a wcześniej Gabriel Lorcę bo Jasona Isaacs niestety Jonathan Scarfe nie przebije
https://vignette.wikia.nocookie.net/theoa/images/f/f9/Mark_Shea.png/revision/lat est?cb=20161219173556

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones