PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564860}

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Victorious
7,0 7 470
ocen
7,0 10 1 7470
Wiktoria znaczy zwycięstwo
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo

Dan potwierdził, że nie będzie kręcił kolejnego sezonu, ponieważ Nickelodeon zrezygnował
z tego serialu. Szkoda, bo bardzo lubię "Victorię..."

ocenił(a) serial na 10
ginger_girl

Precyzując chodzi o to, że większość seriali na Nicku kończy się na sześćdziesiątym odcinku, więc z Victorious będzie tak samo. Mi także jest przykro zważywszy na to, iż byłam przekonana, że trzeci sezon to nie ostatni. No cóż, mówi się trudno.

ocenił(a) serial na 6
ginger_girl

oj szkoda :(

ocenił(a) serial na 10
ginger_girl

A liczyłam że to tylko plotka! ;(

ocenił(a) serial na 6
ginger_girl

Dziwne, bo oglądalność nie jest jakaś tragiczna, a w tym roku dostali Kids' Choice Awards. A iCarly ma ponad 100 odcinków. Do tego dochodzi sprzedaż piosenek, sporo z nich zajmuje pokaźne miejsca na listach np. iTunes Charts. Nie rozumiem kasacji.

Gleek99

Podobno realizacja Victorious okazała się za droga i Nick chce inwestować w nowe seriale.
Również uważam, że robią błąd.

ocenił(a) serial na 6
ginger_girl

Tak właśnie myślałam. Jednak nie widzę tych kosztów na ekranie. Ot, sobie tańczą i śpiewają. Specjalne odcinki, (których większość nie lubi i nie rozumie, a które nie bawią) mogą być droższe, ale tak oprócz tego...
Tylko żeby Nick nie skończył, jak Disney. Bo te seriale, które widzę na Nickelodeon Polska załamują całkowicie.

Gleek99

Racja, Disney kiedyś trzymał fason (Nie ma to jak hotel, Cory w białym domu), a teraz - dno. A co do Nicka Polska, to ta stacja nawet nie emituje paru seriali, które na amerykańskim odpowiedniku znajdują się od całkiem dawna np. Bucket and Skinner's Epic Adventures (chociaż niedawno widziałam reklamę na Nick PL), How To Rock (w USA wyemitowali już dwa sezony i też podobno zostanie anulowany, a tu nawet nic o nim nie słychać), Fred: The Show.

ocenił(a) serial na 6
ginger_girl

No nie, ale teraz zaczęło emitować kilka beznadziejnych seriali, m.in. ten z tą córka prezydenta z "Cory'ego w Białym Domu" właśnie, tą Madison nie umiem przeliterować jej nazwiska. W ogóle to nagle ogłupianie dzieci poprzez programy telewizyjne jest dla mnie szokujące i przerażające. "Dora poznaje świat" przebija wszystko.

ocenił(a) serial na 6
Gleek99

Które z odcinków są specjalne? Podejrzewam, że ten o Yerbie (?), tym dziwnym kraju w stanie wojny, czyli odcinek Locked Up, który właśnie oglądam. A inne?

użytkownik usunięty
ginger_girl

Przeczytałam na angielskiej wikipedii, że jednak powstanie 4 sezon i będzie miał jakieś 15 odcinków, 22 września byl już pierwszy odcinek.

Już powstał, teraz nick będzie go wyświetlał, jest to ostatni sezon Victorii.

ocenił(a) serial na 10

Tak właściwie to nie czwarty sezon, a raczej druga połowa trzeciego. :q

ocenił(a) serial na 7
ginger_girl

Szkoda... Dopiero niedawno zaczęłam to oglądać i mi się podoba. Więc szkoda. Ale chcę powiedzieć, że np. Drake i Josh mają zdaje się ponad 400 odcinków i trzy filmy. iCarly i Tess kontra chłopaki też mają sporo odcinków, ale to Victoria jest serio spoko.

AnOl

400?? Drake i Josh ma 57 odcinków + filmy.

ocenił(a) serial na 8
ginger_girl

Nickelodeon był kiedyś najfajniejszą stacją, a teraz schodzi na psy... Jasne lepiej puszczać Tess kontra chłopaki...

Sukkar

Dla mnie nick zaczął się staczać wraz z naprzestaniem nadawania Słowami Ginger. Teraz robi się coraz gorzej..

ginger_girl

Według mnie źle zrobili, że zdjęli niektóre programy z wizji. Niektóre były naprawdę fajne, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Albo to, że w nocy puszczają "Rodzina zastępcza", albo inne programy, które lecą na Vivie, lub MTV. Niedługo na Nickelodeon będą puszczać muzykę, a seriale w ogóle przestaną być nadawane.

diamonds

Tej akcji z Rodziną Zastępczą to już naprawdę nie rozumiem. Zamiast tego serialu powinni nadawać usunięte programy.

ocenił(a) serial na 7
ginger_girl

Muszą tak robić, gdyż odłączyli się od Nickelodeon Europ i żeby nie mieć problemów z prawem muszą:
1. Wyświetlać seriale produkcji polskiej
2. Wyświetlać seriale produkowane przez Nickelodeon Polska
3. Pokazywać, od ilu lat można oglądać program [zielony kwadracik z cyferką].
Mogli się nie odłączać!

ocenił(a) serial na 10
ginger_girl

Wielka szkoda

ginger_girl

Szkoda, serial bardzo mi się podoba.

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

Obecnie na Twitterze trwa akcja w której jest też twórca serialu, aby prosić zarządców Nickelodeonu o Należyty finałowy odcinek.Akcja nazywa się GiveVictoriousAProperEnding lub VictoriousNeedsFinal, lub coś takiego. Dan prosił też aby na stronie Nickelodeonu(amerykańskiego) na twitterze i facebooku umieszczać noty typu Victorious Needs A Finale. Może zadziała...

Juka003

nic takiego nie słyszałam, Dan pisał tylko na tt, że niedługo będzie ostatni odcinek Victori-YES!, a taka akcja to była dawno temu.

ocenił(a) serial na 7
ginger_girl

A ja niedawno przeczytałam, że nickelodeon chce zrobić kolejny sezon tajemnic domu anubisa, bo serial jest bardzo popularny i ludzie chcą oglądać więcej. I tak samo z Victorious. Ludzie to lubią, oglądają i chcą kolejny sezon, więc też rozważają coś takiego.

AnOl

Dziwne, bo obsada już się rozeszła. iCarly też było bardzo popularne, a zaprzestali produkcji. Ariana i Jennette będą miały własny program, a Noah (Gibby) będzie w jakimś 20 odcinkowym spin-offie iCarly.

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

No i to jest niestety prawda. Victorious się skończyło... Szkoda, że nie dostali możliwości nakręcenia finałowego odcinka, ale i tak moim zdaniem Victori-Yes był super. Szkoda, że to koniec...

Juka003

A propo twittera i przyczyny końca serialu,nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa,ale jak dotąd to jedyna poszlaka oprócz "seriale nicka maja po ok.60 odc-co uważam za głupotę bo 'wyznają tę zasadę' nie biorąc pod uwagę chociażby odpowiedniego rozpisania serialu by miał zrozumiały koniec" . Podobno fani serialu zaczeli hejtowac Arianę jako,że przez nią serial się skończył - czemu zainwestowano w kontumację jej postaci z Victorious? Rozżalenie fani nie byli skromni w słowach, na co Ariana spokojnie odtwittowała,jako,że serial skończył się bo 1 dziewczyna nie chciała czegoś zrobić i wolała skupić się na swojej solowej karierze niż na wspólnej sprawie (podobno nick zgodził się na wyprodukowanie jeszcze jednego sezonu pod jakimiś tam warunkami),a sitcom czyli Sam&Cat nie miał z tym nic wspólnego. Kim był ta dziewczyna?Oskarżenia poszły w kierunku główno planowej roli jako,że Victoria Justice miała mieć wtedy solową trasę koncertową.Obie 'panie'- Victoria oraz Ariana wymieniły nie co dwuzanczne twitty które fani od razu uznali za powiązane w tej sprawie. Info jest stąd :

nitishia

http://www.wambie.com/tuttifrutti_us/news/WAS_IT_VICTORIA_JUSTICE_S_FAULT__VICTO RIOUS__GOT_CANCELED_-new_en-16162.html

ginger_girl

To podobno przez 3 aktorów tylko nie wiadomo jakich ale pewnie przez Arianę, dlatego że wkurza producentów swoim gwiazdorzeniem xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones