PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Ramallo wyrzuca Diego, który przyszedł do Violetty. Esmeralda oszukuje Germana, że
rozmawia z Ambar. Leon opowiada Pablo jak ważne jest dla niego Studio i motocross. Olga
zrywa z Cardoso, ponieważ go nie kocha. Mężczyzna rozumie to i chce, by była szczęśliwa.
Diego pisze do Violi, że nie rozumie, co się z nią dzieje, a dziewczyny odpisują za nią. Gdy
chłopak chce rzucić telefonem podchodzi do niego Ludmila i wyśmiewa jego problemy z
Violettą. Później mówi coś rechocząc, ale wyłapała tylko, że razem mogą więcej. Pablo
przychodzi do Angie, gdy ona układa słowa do swojej piosenki, następnie on gra, a ona
śpiewa. Lara chwali Leona, że wspaniale jeździ na motorze. Później rozwija się między nimi
rozmowa, w której dziewczyna twierdzi, że w jego życiu liczy się Violetta, na co Leon odpowiada,
że to ona (Lara) jest ważna. Angie pomaga rozwiązać Pablo problemy z Leonem. Tłumaczy mu,
że chłopak ma wielki talent i powinien rozwijać obie pasje. Rozmowa zaczyna przechodzić na
inny temat - ich relacji, ale wtedy do klasy wchodzą uczniowie i Angie musi prowadzić zajęcia.
Chłopaki nie mogą się zdecydować jaką muzykę chcę grać. Diego chce rock, a Leon pop.
Oboje prezentują swoje pomysły i Maxiemu, i Andresowi przypadła do gustu wersja Diego.
Jade ma zalotnika, który przynosi jej kwiaty i czekoladę (na którą mówi, że ma uczulenia)
Wyprasza go, kiedy przychodzi Esmeraldę. Leon i Diego kłócą się. Ten pierwszy śmieję się, że
pewnie ma problemy z Violettą na co ten drugi odpowiada, że wszystko jest idealnie. Camila,
Fran i Viola próbują wymknąć się z domu Castillo, ale te dwie pierwsze zaczynają się kłócić.
Viola, żeby się uspokoiły musi napisać im sms'a, że miały wychodzić. Fran wygląda za drzwi,
czy mogą iść i wtedy do domu wpada Marotti, który zaczyna pouczać Violettę o jej kontrakcie z
U-mix. Wtedy wyznają mu, że dziewczyna nie może mówić. Mężczyzna się przeraża. W tym
czasie Jade i Esmeralda rozmawiają o Matiasie, który nie odbiera ich telefonów. Jackie poucza
Diego, z czym nie zgadza się Gregorio. Diego i tak musi powtórzyć układ po nauczycielce, po
czym kobieta go chwali. Fran rozmawia przez telefon z Marco. Camila upiera się, że Włoszka
powinna powiedzieć Violetcie o swoim wyjeździe. Gdy Violetta wraca z Marottim od lekarza
okazuje się, że nie może nadużywać głosu. Pablo rozmawia z Jackie o Leonie, i co mu radziła
Angie. Nauczycielka tańca jest zazdrosna, że dla niego najważniejsze jest zdanie Angie.
Andres użala się, że Libi wyjechała. Marco mówi mu, że jest internet, na co chłopak mu mówi,
że nic nie wie, bo on nie ma takich problemów z Fran (Marco nie może powiedzieć o wyjeździe
dziewczyny do Włoch, ponieważ obiecał jej, Biedny Marco ;c). Broduey prezentuje chłopakom
(Andres, Leon i Marco) swoją przeróbkę "Hoy somos mas" i chwali się, że jest niesamowity.
Tymczasem jego smutni przyjaciele go w ogóle nie słuchają i gdy gdy Brazylijczyk jest na nich
zły, oni krzyczą mu, że w przeciwieństwie do niego mają problemy (Ah, ten Marco. "Marco es
lindo, caundo es triste", czyli mój komentarz pod filmikiem). Viola nadal nie chce powiedzieć
ojcu, że straciła głos, dlatego German stwierdza, że skoro ona się do niego nie odzywa to on
również. Diego dzwoni do Violetty przez jakiś viedeochat internetowy. Dziewczyny nie wiedzą, co
robić na co Fran zaczyna coś mówić o tym, że pewnie zaraz Marco do niej zadzwoni i w tym
momencie dostaje od niego sms'a. Olga mówi Ramallo, że zerwała z Cardoso, bo kocha
innego. Mężczyzna wychodzi z kuchni i wtedy do pomieszczenie Esmeralda. Prosi Olgę, by
wyszła, bo musi zadzwonić. Dziewczyny wymyślają, co zrobią z dzwoniący Diego. Któraś z nich
będzie mówić za Violettę przez co zaczynają się kłócić, która. W końcu Violetta siada przed
kamerką, a Cami mówi za nią głupoty, o które później Viola jest wkurzona (raz odnotowałam,
że chce go pocałować. Chyba.). Esmeralda dzwoni do Jade, a gdy German wchodzi mówi mu,
że rozmawiała z przyjaciółka. Castillo mówi jej, że ją kocha i parę innych uroczych słów, co
wzrusza (przynajmniej tak mi się wydawało po minie) Esmeraldę. Viola odzyskuje głos i budzi
Fran, która u niej nocowała, a następnie Camilę. Mówi im, że są jej najlepszymi przyjaciółkami,
a potem rozpętuje się bitwa na poduszki. Esme chce się wyprowadzić, na czym przyłapuje ją
German i chce wiedzieć, dokąd wyjeżdża. Jade nadal martwi się o Matiasa, która
niespodziewanie zjawia się za nią. Ludmila mówi Naty o manicure i zakupach, na co jej
przyjaciółka zaczyna mówić o Violetcie. Wtedy blondynka zauważa Maxiego przyglądającego
się Hiszpance. Leon gra Euforię, a następnie informuje Pablo, że jest gotowy odejść ze Studia.
Gdy Viola wychodzi Camila poucza Fran, że powinna powiedzieć przyjaciółce o wyjeździe.
Wszystko słyszy Violetta.

MagdaJulka

Dzięki, dzięki :D + mam sprawę : mogłabyś chociaż po części opisać mi pierwszą połowę drugiego sezonu ? niestety nie mogłam obejrzeć wszystkich odcinków, a nawet jeśli to nie wszystko zrozumiałam, nie znam dobrze wszystkich nowych postaci. Wiem, że bardzo dużo oczekuję, ale piszesz bardzo dobrze i myślę, że sobie świetnie poradzisz :D Jeśli nie chcesz to zrozumiem :D

ocenił(a) serial na 10
sylww52

Mogłabym, ale sama z pierwszą połową nie jestem do końca. Widziałam sporo odcinków, ale też kilka pominęłam jak zapomniałam ich obejrzeć.
Jutro opiszę Ci to co najważniejsze i co wiem, a o drugim sezonie, mimo że nie wszystko widziałam, wiem sporo :D

MagdaJulka

oo, bardzo dziękuję ! Chciałabym wiedzieć takie najważniejsze wątki + chociaż mały opis nowych postaci (np. tych w domu violetty)

ocenił(a) serial na 10
sylww52

W domu Violetty? Czyli Esmeraldy?

MagdaJulka

jest taki koleś.. taki gruby XDD + hahah, ten w okularach to Ramallo ? nie poznałabym.. XDD To moje "oglądanie violetty" polegało na przewijaniu i oglądaniu scen marcesci, ale spoko.. :D

ocenił(a) serial na 10
sylww52

Cardoso, zalotnik Olgi, który w 40 odcinku oświadczył się jej. Ochroniarz Emmy (córki burmistrza, byłego obiektu westchnień Andresa). On nie mieszka u nich.

MagdaJulka

Bardzo często bywał, ale tak jak już pisałam nie oglądałam dokładnie.. :D

ocenił(a) serial na 10
sylww52

Spoko, spoko. No bywał często, w końcu tam jest jego obiekt westchnień.

ocenił(a) serial na 8
MagdaJulka

Dziękuję za takie dokładne streszczenie :) Będziesz robiła codziennie takie opisy ? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones