PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Co się dzie czemu leci Violetta od nowa, chyba się wkurzęeeeeeeeeeeeeeeeęęę
co się stało ???

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

też jestem ciekawa co to ma znaczyć... może o 20.00 będzie 21 odcinek. w wikipedii jest napisane że dziś ma być 21 odcinek, a leci 1. nie no... jak oni mogą?! mam nadzieje że sie pomylili, no bo jest napisane 'premiera'...

ocenił(a) serial na 6
xxx_41

tylko żeby nie było że o 16 będą powtórki a o 20 nowe odc. ale pewnie masz racje, to pewnie pomyłka. Zresztą ta Premiera .... ;/ zobaczymy :)

ocenił(a) serial na 10
Ana94

no ;) ale i tak lepiej żeby było tak, niż jakby mieli jakby wszystko od początku puszczać.... nie no bo jeszcze wykraczę ;)

ocenił(a) serial na 1
xxx_41

Jak bardzo mentalnie upośledzonym trzeba być żeby ocenić ten serial na 10?

ocenił(a) serial na 6
tytan5017

no właśnie co sie do holendra dzieje ?? Przecież miał być 21 odc. .... kurde ;/

ocenił(a) serial na 10
Ana94

Ale aż taki błąd to jest nie karygodne dzwonię do Disney Channel

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

hehe też chyba zadzwonię ;)
ale pamiętam jak kiedyś czasami serial leciał po czesku, albo miała być premiera tego filmu z czarodziei z waverly place jakieś 3 czy 4 lata temu i najpierw to puścili po angielsku :P

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

CO CO CO, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PODONO VIOLETTA JUŻ NIE BĘDZIE PUSZCZANA NA DISNEY CHANNEL TO PRZYPADEK BO NIE MIELI CO WŁOŻYĆ

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

co?!?!?! jak to?!?!?! nie zbyt rozumiem....

ocenił(a) serial na 10
xxx_41

To że ten odcinek to jest przypadek i ze Disney Channel podobno nie będzie emitował Violi bo jest mała oglądalność :/

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

co? to dopiero początek! skąd o tym wiesz?

ocenił(a) serial na 10
xxx_41

Zadzwoniłem do DCH i jakaś sekretarka to powiedziała :/

ocenił(a) serial na 9
tytan5017

nie nie nie !!!! nie mogą nam tego zrobić :((((((((((((((((

tytan5017

czemu ;(

tytan5017

mój kolega ogląda po francusku jest przy 70 odc i nastepny sezon będzie w 2014 Ps. a może dlatego bo jest przerwa świąteczna ?!

ocenił(a) serial na 10
tloq99

Jaka przerwa świąteczna jaki 2014 rok jak 2 sezon już się zaczął O.o

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Hej nie chce odpisywać na Twój kom tylko zapytać sie czy wiesz może czemu lecą powtórki ?! :c Ostatni odcinek skończył się na tym jak Leon i Violetta śpiewali descubri no , a teraz lecą powtórki :c Chodzą pogłoski , że ona skończyła się na zawsze :c ! Czy to prawda? jeśli ktoś inny wie to prosze pisać :c ! PILNE !!!!!

ocenił(a) serial na 10
andziasuper

Ponieważ tak zawsze było od 1 sezonu że 20 odcinków i powtórki i później dalej nowe odcinki. Ostatni z ostatnich odcinków, które kończą serial Violetta na zawsze jest odcinek ślubu Germana i Angie.

tloq99

Drugi sezon Violi w argentynie jest w marcu, czy tam w maju. W polsce pewnie się pojawi jesienią, lub na początku 2014 roku. ;)

ocenił(a) serial na 9
tytan5017

ja też jestem wkurzona czkałam cały weekend na ten odcinek :(( mam nadzieję ,że to tylko pomyłka i jutro puszczą już nowy.

tytan5017

Nie. Mój kolega ogląda po francusku i juz mu się skończył 1 sezon i czeka 2014r na kolejny (skończył się troche po 70 odc.). Możliwe że u nas zaczeła się przerwa świąteczna ;)

ocenił(a) serial na 10
tloq99

Ale jaka świąteczna, że Wielkanoc, nie przesadzajmy nigdy tak nie było, z resztą Wielkanoc jest w Niedziele a po 1 to Nie TVP 1 lub 2 w DCH nie ma przerw świąteczny popieprzone to jest :/

ocenił(a) serial na 6
tytan5017

JAK ZACZNĄ TO PUSZCZAĆ NA POCZĄTKU, TO MNIE ZABIJE. DFAQ OBY TO BYŁA POMYŁKA SUKINSYNY :D

Enterraz

To na pewno pomyłka .Nie wierzę w to ,że nie będą już emitować .Poczekamy zobaczymy.

ocenił(a) serial na 10
Linkaxx

ZADZWONIŁEM 2 RAZ, POPIEPRZE ZROBILI PRZERWĘ, GŁUPI DEBILE, POSRAŃCE, 21 ODCINEK BĘDZIE 14 KWIETNIA TERAZ WSZYSTKO BĘDZIE LECIEĆ OD NOWA :/

tytan5017

WTF ?! że co o.O

ocenił(a) serial na 6
tytan5017

ŻE CO??? błagam, powiedz że żartujesz

tytan5017

Po prostu się pomylili., Nawet przed odcinkiem dali zwiastun "Muzyka, miłość, pasja - to właśnie ja!" Viloetta od 18 lutego". i po tym odcinek 1, więc pomylili się. ;) Było już tak kilka razy, z innymi serialami, oraz filmami. O 20 się przekonamy.
A ten typek wyzej, co pisze, że zadzwonił do DCH.- HAHAHAHAHHAHAHA.

pieczonykurczak

Dokładnie. Jakby tak każdy mógł sobie byle kiedy dzwonić do DCH. Błagam jakie bajki ..

ocenił(a) serial na 10
Linkaxx

Ludzie interesuję się tym serialem bardziej niż wy, śledzę go na zagranicznych stronach i wiem lepiej, tak każdy moze sobie zadzwonić chcecie dzwońce a po 2 sprawdźcie Violettę na Fb to się przekonacie 21 odcinek 14 kwietnia

tytan5017

Aha. To raz piszesz ,że dzwoniłeś/aś do DCH i powiedzieli ,że już nie będą emitować , a chwilę później ,że kolejny odcinek 14 kwietnia . Troszkę niezgodne te wypowiedzi są .

ocenił(a) serial na 10
Linkaxx

Czytaj co piszę, zadzwoniłem 2 raz bo co mi się nie zgadzało, że by już nie emitowali, przerwali 14 kwietnia następny odcinek :/ na Fb tez to jest napisane :/.

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Proszę.. Bo każdy moze od tak dzwonić do DCH i zawracać dupę. Na wiki jest napisane, ze dziś ma być 21 odcinek. I będzie, po prostu pomylili się przy puszczaniu, co już się wcześniej kilkakrotnie zdarzało. I nie ściemniaj, że dzwoniłeś/łaś do kanału, bo to akurat jest mało prawdopodobne. ;) Tak jak więc napisałam, o 20 będzie zapewne puszczony właściwy odcinek. Chcę już 27, gdzie Vilu udowadnia, że czuje coś do Leona. ♥

ocenił(a) serial na 10
Leonetta4ever

Tak oczywiście sprzeczaj sie ze mną, wejdź na ten link na dole, a nie dalej swoje udowadniasz, samo DCH napisało 15 kwietnia dalsze odcinki.

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Czytaj uważnie, napisałam, że nie wierzę Ci w to, że zadzwoniłeś/łaś do Disney Channel. ;)
Puszczanie odcinków to zupełnie inna bajka. ^^
Poza tym, już obejrzałam wszystkie odcinki, teraz czekam na drugi sezon. ;>

Linkaxx

Nie no k*rwa co to ma być? Jeśli zaczną puszczać od nowa albo zlikwidują serial to chyba wyjdę z sb i mam nadzieję że to tylko pomyłka. A jeśli nie ro radzę im dziś nie zasypiać. -_-

ocenił(a) serial na 10
lofffu

CZYTAJCIE https://www.facebook.com/disneychannelpolska?ref=ts&fref=ts TUTAJ JEST NAPISANE PREMIERA 21 ODCINKA 15 KWIETNIA :/

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

no mam nadzieje że o 20 będzie dzisiejszy odcinek czyli 21 bo czekam z niecierpliwością !!

ocenił(a) serial na 10
urebliszek

Nie będzie 21 odcinek dopiero 15 kwietnia czytaj mój link na górze

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

ni chyba im troszkę tlenu do mózgu nie dociera !!

ocenił(a) serial na 10
urebliszek

Moim zdaniem ta przerwa jest bez sensu, przecież wszystkie 80 odcinków jest, chyba że im się tak chcę Dubbing robić że nie zdążyli wszystkich odcinków z dubbingować :/

tytan5017

To DCH chyba sobie jaja robi.Ja tu zaraz kur*wicy dostane,jak nie obejrzę tego odcinka.Na cholere to powtarzają skoro wszystko jest już w internecie i jak ktoś bardzo chce to ruszy dupe i poszuka.Stracą na oglądalności teraz,bo po co oglądać od nowa,tzn może ileś tam ludzi obejrzy bo serial jest zarąbisty. Link który podał TYTAN5017 niestety jest prawdziwy i to co tam piszą,ale nadal mam nadzieję,że to jakaś CHOLERNA pomyłka i o 20 będzie 21 odcinek.Ciał :*

ocenił(a) serial na 10
oska14

No właśnie mnie też kurde wszystko w środku ściska bo nie mogę następnego odcinka zobaczyć !!

tytan5017

To nie jest oficjalny fanpage DC PL. Ale Na YouTube jest potwierdzenie....

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

WTF? Ale w sumie to by wyjaśniało brak zapowiedzi na ten tydzień, ale przerwa aż do 14/15 kwietnia?! O.O Ich chyba całkiem po*ebało!!! Nie wiem jak wy ale ja nie wytrzymam tyle bez Violetty, dobrze ze chociaż po hiszpańsku można oglądać :D

ocenił(a) serial na 10
MrsMellark

Ja oglądam po hiszpańsku bo mnie by szlak trafił, jeszcze jak by dorobili napisy to w ogóle byłby szczęśliwy :p

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Też oglądam po hiszpańsku, ale wiesz są osoby, które nic nie rozumieją z Hiszpana tak jak mój siedmioletni kuzyn. On uwielbia Violette i biedny nawet się popłakał jak mu powiedziałam, ze na razie nowych odcinków nie będzie ;c
No napisy by się przydały, na pewno by było tysiąc razy lepsze niż te dubbing.

ocenił(a) serial na 9
tytan5017

dzięki dzięki dzięks DC.. ;/ w kwietniu to ja się będę uczyć na egzaminy. poza tym nie wytrzymam tyle bez Vilu. ;D
e tam obejrzę po hiszpańsku albo francusku mniej więcej zrozumiem. xd
szkoda, bo teraz nikt od nowa nie bd oglądał, a każdemu fanowi nie bd się chciało czekać aż do kwietnia, więc pewnie DC oglądalność spadnie. ;D;D

użytkownik usunięty
tytan5017

Ja wiem co się dzieje , o ni tak spycjalnie(bo niektórzy nie oglądali!) , nowe odcinki będą od 15 kwietnia:(

ocenił(a) serial na 8

no dokładnie, to nie żadna pomyłka niestety :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones