Czy dziewczyna Jorge Blanco gra w Violettcie?

ostatnia wypowiedź: jessi140
amandol8 amandol8
ocena: 10

Gdzieś o tym czytałam, nie pamiętam gdzie. Ale wydaje mi się, że nie, bo gdy widziałam jej zdjęcia to jej nie rozpoznałam.

• Enterraz Enterraz

stephie zagrała w pierwszym odcinku Andreę, dziewczynę grającą na instrumencie smyczkowym, której Beto tłumaczył jak właściwie powinna grać. Potem zastąpiła ją druga aktorka, kiedy okazało się że andrea się przyda

• amandol8 amandol8

a w którym odcinku się pojawiła?

• amandol8 amandol8

a już widziałam, ale ona jest brzydka. Obrzydliwaaa... !!! FUJ. Ona nie zasługuje na Jorge Blanco, on jest taki przystojny, a ona wygląda jak: DUCH + facet przebrany za dziewczynę. Żal... :(

• Enterraz Enterraz

No cóż, miłość nie wybiera :> a te słodkie teksty Blanco o stephie na swoim twitter słodzą lepiej niż cukier

• amandol8 amandol8

a co takiego on tam o niej pisał?

• Enterraz Enterraz

ehhhh mnóstwo takich rzeczy typu "nie mógłbym przestać kochać stephie... nie chcę przestać!" itd itd :/

• tears_in_heaven tears_in_heaven
          ocena: 5

Spójrz z innej strony: w serialu ma śliczną dziewczynę, więc stale musi odganiać zalotników. W realu: nie ma problemu ;)

• jessi140 jessi140

Heeh :D

• Enterraz Enterraz

dobra rozkmina :D jest tak zmęczony serialowym związkiem że nie chce mu się biegać w realu xdd

• jessi140 jessi140

:D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true