PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 534
oceny
6,3 10 1 6534
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Tak się jakoś zastanawiałam.

ocenił(a) serial na 3
Skailes

Nie wiem, ale coś mi się nie wydaje. Oni są "zbyt fajni" żeby cudze seriale puszczać. Mają swoje...

ocenił(a) serial na 3
Skailes

Violetta is a tween-oriented telenovela developed by Disney Channel Latin America and Europe, Middle East and Africa (EMEA) and production company Pol-ka, first debuted in Latin America and Italy on May 14, 2012.

Czyli chyba nie :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Rozumiem. Dzięki. :D
Proszę, na całym świecie - niemal - jest a w Stanach nie ma, no no no. Ale w sumie racja z tym puszczaniem cudzych seriali. ;)

Skailes

To trochę głupie że oni nie chcą przyjmować nowych rzeczy tylko swoje i swoje :/

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Rozumiem. Dzięki. :D
Proszę, na całym świecie - niemal - jest a w Stanach nie ma, no no no. Ale w sumie racja z tym puszczaniem cudzych seriali. ;)

Skailes

Nie. W Stanach Zjednoczonych raczej nie ma Violetty.

użytkownik usunięty
Skailes

Raczej nie. Oni mają swoje seriale.

ocenił(a) serial na 2
Skailes

Nie, bo on mają własne perełki: "Taniec rządzi", "Blog na cztery łapy", "Jessie"... Same wspaniałe seriale.

<uwaga! post może zawierać śladowe ilości ironii, sarkazmu, soi i orzechów arachidowych>

ocenił(a) serial na 10
Skailes

Nie ma. A wogule Polska była jednym z pierwszych krajów w Europie, gdzie puścili Violettę, oprócz Włoch, Hiszpanii i Francji. W Niemczech też o dziwo nie ma xd

ocenił(a) serial na 9
Skailes

Jest.

Zuza555

Jest w Wielkiej Brytanii

ocenił(a) serial na 9
Crazy12

Ale w stanach tez . Bo mam tam znajomych i mówią , ze jest .

ocenił(a) serial na 3
Zuza555

a który sezon tam teraz puszczają?

ocenił(a) serial na 10
KeThA

pewnie jest tak jak u nas, chociaż skoro to jest tak blisko od Argentyny to możliwe także ze ba na bierzaco - mam na myśli 2 sezon.

ocenił(a) serial na 9
KeThA

Tego to juz nie wiem ;p

ocenił(a) serial na 5
Skailes

en.wikipedia. org/wiki/Violetta_(TV_series)

Na dole są chyba wszystkie państwa na których leci Violetta.

ocenił(a) serial na 10
Violetowa00

Ja też z tego czytałam w jakich krajach jest Violetta i tam nie ma USA, a ci powyżej piszą, że jest.

ocenił(a) serial na 3
majka5454

A mnie się wydaje, że nie ma. Właściwie to jestem tego pewna. Może coś się komuś pomyliło?

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Ja też jestem pewna na 99%, że nie ma, ale czytam takie komentarze i już nie wiem co myśleć xd

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Nie trzeba wszystkim wierzyć ludziom w necie, tylko sprawdzić samemu ;D

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Ale to dziwne, że nie ma akurat w USA, tam wszystko jest;)

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Widocznie nie wszystko ;) Jakby było w USA to ludzie stamtąd dawaliby różne filmiki na youtube o Violetcie, np. tłumaczenia piosenek albo fragmenty odcinków.

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Gdyby puścili w USA popularność serialu znacznie, by wzrosła, chodź nawet bez tego Violka i tak jest popularna. Ale tak w sumie po co im Violetta, skoro mają swoje cudowne seriale typu Taniec Rządzi czy Nadzdolni xxd

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Nie zapomnij wymienić Jessie. Ale chyba najgłupszym, najbardziej otępiającym serialem o najgorszej fabule jest Taniec Rządzi.

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Nie trawię Belli Thorne, więc nie potrafię obiektywnie ocenić tego serialu, bo jak tylko widzę jej twarz przełączam kanał ;)

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Ja obejrzałam kilka odcinków i żałuję.

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Nadzdolni też nie mają super fabuły, a grający tam aktorzy tylko mnie irytują xd

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Mnie wszystko w tych serialach irytuje. Najbardziej ten śmiech na tle, który jest potrzebny, żeby było wiadomo która kwestia jest zabawna, a która nie.

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Jeszcze gdyby to było zabawne, to rozumiem mogą się śmiać, ale niektóre ich żarty są żałosne. Violetta jest bardziej zabawna niż te ich sitcomy.

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Proszę cię, odkurzania dostarcza więcej rozrywki niż oglądanie tego.

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Już wolę oglądać reklamy niż to xd

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Głupsze mogą być tylko programy na MTV.

ocenił(a) serial na 10
Luu_4

Przynajmniej mają jakąłś godną konkurencję xd

majka5454

DC ratuje Violetta, a MTV podniesie swój poziom nadaniem transmisji ze ślubu, o którym ostatnio tak głośno.

ocenił(a) serial na 10
Luu__4

Myślałam, że TVN :)

ocenił(a) serial na 3
Luu__4

Czyżby była mowa o mym zamążpójściu? ;> Tak się przyłączę, ale tylko na chwilę, bo muszę matmę zrobić ^^

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Ja zawsze odrabiam wieczorem;)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

Ja też, jestem leniem ;D Dziś też posiedzę przy funkcjach :/

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Też niedługo będę miała funkcje;) ja mam na jutro rozprawkę z anglika;)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

Ja mam krótką powtórkę z funkcji kwadratowych, brr... Nie lubię takiej matematyki. Jeszcze interpretacja wiersza na polski i jakieś ćwiczenia z geografii na jutro.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

O, ja też mam na wiersze na polski i lekturę na poniedziałek, może bym zaczęła czytać;)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

Ja muszę wreszcie skończyć "Pana Tadeusza", jak już jesteśmy przy temacie ;D A sprawdzian z niego - trzynastego w piątek, na pewno wszyscy zaliczą xD. Mam już zaplanowane pełno lektur, "Dziady", "Zbrodnia i kara", "Lalka"... A to tylko pierwsze półrocze.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Ja to samo, "Pan Tadeusz" dopiero w październiku, najpierw "Dziady" i "Cierpienia młodego Wertera":)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

A ja myślałam, że Wertera już wycofali z podstawy programowej? Ponoć to straszne romansidło.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Nawet nasza pani od Polaka mówiła, że to jest strasznie nudne;)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

No, tytuł mówi sam za siebie xD

tears_in_heaven

Też się przyłączę do rozmowy, jeśli można :P Ty się ciesz że nie masz Potopu. A może jednak masz? :>

ocenił(a) serial na 2
esteckiewicz1

Miałam, w pierwszej klasie ;D

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Ja miałam tylko "Ogniem i Mieczem" xd

tears_in_heaven

Ja też xD Ale chodzi mi teraz o to, że w niektórych szkołach chyba "Potop" jest w drugiej klasie, tak jakby nie było co czytać... chociaż akurat "Zbrodnia i kara" bardzo mi się podobała. A Wertera też musiałam przeboleć w pierwszej klasie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones