PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 532
oceny
6,3 10 1 6532
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Wiem,że to pytanie nie powinno być może się tu znaleźć, ale... na tym naszym forum, od jakiegoś
czasu wieje nudą.... :( Mało postów, rzadko ktoś wchodzi... Ale ja tu nie o tym xD . Należycie do jakiś
fandomów,choćby do V-lovers, czy raczej oglądacie od czasu do czasu Violettę i za jej jakiś
ogromnych fanów się nie uważacie?


Ja jestem urodzoną xD Jorgista i V-lover :D Poza tym kocham Cande, ale chyba nie aż tak żeby
nazywać się ( nie wiem jak się nazywa jej fandom :x ) .... Nie zasługuję na to miano, za to Jorge, to
jest coś! Moja miłość do niego jest wieczna xD <3

Tinist, V-lover xD

ocenił(a) serial na 3

Niee, chyba raczej nikogo aż tak nie uwielbiam. Lubię ich, ale nie aż do tego stopnia.
Poza tym ludziom coś odwala z tymi fandomami, serrio. Nie da się nic normalnie lubić, od razu musi być fandom...

użytkownik usunięty
KeThA

Ja tak jak pisałam wyżej należę do Jorgistas, a lubię np. Cande :) Więc da... xD

użytkownik usunięty

Tinistas Leonettas V-Lowers Potterheads

Tak z Violkowych fandomów to chyba do żadnego. Mimo tego, że uwielbiam Braco, Diego i Leomasa.
No dobra, TEAM LEOMAS POR SIEMPREEE! <3

A tak spoza Violki, to oczywiście założony kiedyś na forum fandom Ridżonators XDD

esteckiewicz1

hahaha xD pamiętam Ridżonators xD
moja babcia jest z pewnością częścią tego fandomu ;p

karolina199

Moi sąsiedzi są XDD
Nieraz słyszałam, jak pod wieczór, jak leciała "Moda..." (bo teraz chyba nie leci, bo wakacje... szkoda, brak mi widoku kwadratowej szczęki Ridża :C), to sąsiadka wychodziła na dwór i się darła do męża: "Chodź już! Moda się zaczyna!" XDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones