Dziwne rzeczy w odcinkach 21-25. 

1. Grupa czy klasa, do której należy Violetta i większość głównych bohaterów miała zaśpiewać w duetach w restauracji brata Francesci, podczas gdy zaśpiewały zaledwie trzy pary. Nie mówię o Leonie, który był chory i o Francesce, ale o reszcie, np. Braco, Nathy, Napo... itd.
2. Jakiś mały dzieciak krytykuje występ duetu Ludmiły i Maxiego.
3. Dziwne gesty podczas występu Ludmiły i Maxiego, a później tamtego chłopca - jakieś wymachiwanie rękami, podskakiwanie, uginanie kolan...
4. Jakiś różowy plastik podkochujący się w Maxim ma wiolonczelę o imieniu Igor.
5. Angie każe uczniom zaśpiewać w duetach jeszcze raz, tym razem w studiu, przed ,,mistrzem", a Leon jak gdyby nigdy nic wychodzi sobie ze stu-dia i idzie do Violetty podczas zajęć.
6. 17-letnia dziewczyna nie potrafi jeździć na rowerze.
7. 10/12-letni chłopiec (ten cały mistrz) podrywa siostrę Thomasa i zaprasza ją na kolację. Absurd.
8. Mathias chodzący po domu Germana w kobiecych ciuchach.
9. Głupie zachowanie Angie i Pabla podczas rozmów z Germanem, gdy udają, że są parą. I nie podoba mi się też zachowanie Angie, gdy Violetta pyta się, co łączy ją z Germanem.
10. Olgita, Pablito i dodawanie ,,ito" do niektórych imion bohaterów.
11. Maxi, Braco i dziewczyny popisują się przed innymi tańcząc na korytarzu studia.
12. Dlaczego Maxi zawsze chodzi w czapce? Bez wygląda znacznie lepiej.

I mam taką jedną uwagę. Jak dla mnie Angie i Pablo muszą być razem, bo po prostu nie widzę ich osobno. Nie wiem jak z Germanem, ale prze-cież on zawsze może być z Jade...

 • O jprdl, a Ty znowu..
  1. BO NIE WSZYSTKIM DALI DUETY.
  2. BO JEST TO SŁYNNA GWIAZDA MIMO MŁODEGO WIEKU, ALE TRZEBA UMIEĆ SŁUCHAĆ. C:
  3. BO TAKIE GESTY MIAŁY BYĆ, A POZA TYM TO JEST TANIEC.
  4. BO TA DZIEWCZYNA JEST SZURNIĘTA, WIDAĆ OD POCZĄTKU -,-
  5. WYSZEDŁ BO TAK MU SIĘ PODOBAŁO.
  6. BO OJCIEC TRZYMAŁ JĄ POD KLOSZEM I NIE POZWALAŁ JEJ NA ŻYCIE TOWARZYSKIE.
  7. NORMALNE ZACHOWANIE, WIDAĆ NIE POZNAŁEŚ SIĘ Z DOJRZAŁOŚCIA W TAK MŁODYM WIEKU.
  8. BO JADE PODARŁA JEGO INNE UBRANIA, I NIE MA W CZYM CHODZIĆ.
  9. KAPRYS
  10. TO A-R-G-E-N-T-Y-N-A
  11. TO NIE BYŁ POPIS, TYLKO ĆWICZENIE..
  12. BO MA TAKI STYL.

  Na capsie sobie tak napisałam, taki kaprysik. c:

 • 1. Zgadzam się, też mnie to dziwi.
  2. Zamierzone- żebyśmy mogli się pośmiać.
  3. To o czym mówisz to taniec. Sprawdź w Wikipedii.
  4. Zamierzone- żebyśmy mogli się pośmiać.
  5. Zgadzam się.
  6. Bo ojciec trzymał ją pod kloszem.
  7. Dzieciak udający dorosłego. Zamierzone- żebyśmy mogli się pośmiać.
  8. Bo nie w co się ubrać.
  9. Normalne.
  10. Kraj ojczysty. To normalne.
  11. Szkoła artystyczna, co innego można robić na korytarzach?
  12. Nie mam pojęcia, Chyba to po prostu jego styl.

  Ja zdecydowanie jestem fanką pary: "German & Angie". W drugim sezonie Pablo będzie z jakaś nową nauczycielką.

 • 1. Ponieważ nie wszystkim dali duety. TO BYŁO KURRRR W ODCINKU, KIEDY BYŁO LOSOWANIE. GENIUS.
  2. "Mistrz sombrano" to chłopiec-gwiazda, uważa się że man słuch absolutny itd reprezentuje spojrzenie eurpy w muzyce itd itd, pomimo sowjego młodego wieku.
  3. Element występu scenicznego. Poza tym maxi to taki "raperek" jak mawia Leon, dlatego robił to co mu odpowiadało a ludmiła zapewne z rozpędu, ze zdenerwowania coś powtórzyła. Mistrz sombrano, który jako nauczyciel na lekcji musiał sprawdzić, jak się reprezentują uczniowie, dlatego krytykował.
  4. Bo ona się w nim zakochała jak wariatka, tego chyba łatwo się domyśleć Oo
  5. Boże, Angie nie kazała .śpiewać jeszcze raz, tylko ludmiła wyskoczyła z tym bo chciała się zaprezentować jak najlepiej, a myślała że w tym wykonie tak właśnie jest. Leon wyszedł, bo wolał iść do violi, a to była tylko pierwsza lekcja z tym chłopakiem. To było powiedziane. A tomas dodał, że nie chcą się spóżnić na lekcję do wielkiego mistrza, pokazując przy tym ręką na wysokości piersi żeby ironicznie pokazać wielkość (w sensie wieku) mistrza. To była IRONIA. problem? no problem,
  6. A gdzie niby violetta miała jeździć, skoro jej matka zmarła jak miała 5 lat a potem ciągle się przeprowadzała i była tylko pilnowana? Po willi? Genius.
  7. Chłopiec, jak już wspomniałam, ponieważ odkąd pokazał talent jest traktowany jako autorytet muzyczny obracał się często w towarzystwie tzw klasy wyższej, a ponieważ traktowano go jak dorosłego, sam w to uwierzył. Dodajmy, że jest dojrzalszy nad swój wiek, ze względu na środowisko- człowiek to istota adaptacyjna, uczy się zachowania od ludzi go otaczajacych. Dzieci bawią się z dziećmi, mali mistrzowie czerpią informacje o włąsciwym zachowaniu od tych, wokół ktorych się obraca. Ludzie wokół niego tak się zachowywali, ponieważ nie znał innego środowiska, zachował się tak a nie inaczej.
  8. BO MATIAS NIE MA DOMU. ODCHOLOWALI MU SAMOCHÓD DLATEGO PRAWNIE Z POLICJANTAMI USTALONO ŻE BD PRZEBYWAŁ W DOMU GERMANA, I NIE MOŻE SIĘ STAMTĄD RUSZAĆ BO UZNAJĄ ZA UCIECZKĘ. PONIEWAŻ JADE NIE CHCIAŁA ŻEBY MIESZKAŁ Z NIMI, MATIAS W TAJEMNICY ZAMIESZKAŁ NA STRYCHU MATKI VIOLETTY. NIE MIAŁ CZYSTYCH UBRAŃ WIĘC WZIĄŁ TE MARII. Z KAŻDYM KOLEJNYM PYTANIEM MAM WRAŻENIE ŻE OGLĄDASZ O 5 ODCINEK.
  9. żeby ukryć to, że angie pracuje w studiu, Angie była zmuszona powiedzieć że Pablo to jej chłopak. Bo, o ja pier.dole, nie oglądasz odcinków albo masz naprawdę poważny problem z odbiorem obrazu i zrozumieniem fabuły.
  10. KULTURA HISZPAŃSKA PARAPECIE. dodawanie ita to jak u nas mówienie Kasia, Marysia, Gabrysia, zbysio, krysia, grzesio. Zdrobienia.
  11. Nie popisują się. Ogarniają nowy krok Oo jak można się popisywać tańcem w szkole taneczno-wokalnej? To jak na głos odczytywać trudne zadania z matematyki w szkole o profilu ścisłym -.-'
  12. Dlaczego ty zawsze nie uważasz, oglądając? Bo serial cię nie interesuje. Dlaczego maxi zawsze chodzi w czapce? Bo lubi i tyle. Taki jego styl.

  Co do Pablangie, zgadzam się. Pasują do siebie znacznie lepiej niż Germangie.

  Naprawdę mam nieodparte wrażenie, że oglądasz co 3 odcinek. Twoje pytania o fabułę dla kogoś kto ogląda są dosyć oczywiste.

 • i jeszcze dołożę:
  13. Zachowanie Germana, ojca Violetty: w odcinku 23 jak Viola go masuje, Tomas dzwoni i mówi, że może odebrać, a w następnym jak słyszy, że Violetta gada z Tomasem, to się wścieka i każe jej oddać telefon. Co to ma być? Jakby Maria żyła, to by mu na pewno coś powiedziała.
  14. Angie mówi Germanowi, że Pablo boi się dentysty. Idiotyzm!
  15. Wielki Mistrz Zambrano oświadcza się Ludmile, mimo że ona jest od niego dużo dużo starsza.
  17. Laura najpierw mówi, że chce być z Maxim, a potem go oblewa wodą. Głupota.

  • Ta Laura jest taka głupia, że nawet nie warto sobie nią głowy zawracać.

  • Myślałam że tylko jeden jest taki uważny... BOŻE, AŻ TRZEBA SIĘ POWSTRZYMYWAĆ PRZED OSTRZEJSZYMI SŁOWAMI.
   13. Pamiętajmy że German wciąż uważa swoją córkę za dziecko, w dodadtku nie cierpi tomasa co jest moim zdaniem dosyć rozsądne; gdybym była na jego miejscu i moja córka zakochałaby się w jakimś dostawcy właściwie znikąd, który nie wiadomo gdzie mieszka nie wiadomo skąd jest i nie wiadomo kim są jego rodzice, też właściwie zabroniłabym im się spotykać albo kazałabym mu za każdym razem przychodzić do niej i nie pozwolić im nigdzie wychodzić- obiektywnie myśląc, nie biorąc pod uwagę żadnego z bohaterów osobiście, taki chłopak znikąd mógłby okazać się nie wiem jakimś uwodzicielem albo i nawet złodziejem (jak mówiłam nie mówiąc osobiście o tomasie). Zauważ, że German nie ma nic do Leona, którego rodziców zna i jego też. To jest właśnie rozsądek. German zachowuje się przeważnie jak chory, ale jeśli chodzi o chłopaków-dostawców akurat się z nim zgadzam.
   14. Angie powiedziała pierwsze, co jej przyszło do głowy, bo wolała uniknąć tej kolacji. Ponieważ Pablo chciał jej wybić broń- wizytę u dentysty z rąk, powiedział że wizytę się przełoży. Żeby odbić pałeczkę, powiedziała że Pablo boi się dentysty. To chyba jasne, że nie chce jej kolacji, skoro Pablo naprawdę nie jest jej chłopakiem, a powiedziała to głównie dlatego że chciała przychamować zapędy Germana. Oglądajcie, a nie!
   15. Mistrz Sambrano. Nie oświadczał się jej, tylko to był element scenografii piosenki -.-' żenua. Rozumiem że można nie zrozumieć piosenki, ale nie zauważyć że j ą ś p i e w a j ą?
   17. Laura chce być z Maxim, ale była obrażona na tę walkę gdzie przegrał Andres. Kiedy on już jej to wyjaśnił, że nie ma konfliktu między nim a Maxim, przyszła do studia żeby się z nim spotkać. Niestety Andrea zrobiła wcześniej sobie zdjęcie z maxim i wrzuciła na swojego bloga podpisując mój chłopak. Laura to zobaczyła i się wściekła bo uznała że Maxi chce złapać dwie rybki na jeden haczyk. Jeśli nie zauważyłaś, trzymała w rękach tablet, na którym jeśli się przyjrzysz widać było otwartego bloga andrei ze zdjeciem. Sprawa się wyjaśni w nastepnym odcinku. Trzeba myśleć, skoro sprawa została ucięta w tym momencie to bd ciąg dalszy...
   Zgubiłaś 16? Bo nie ma.
   Jeszcze jakieś pytania? Chętnie odpowiem.

  • Czasem się tak zastanawiam...czy niektórzy wgl ogl. ten serial? Przecież za pierwszym razem nei widział telefonu,, to skkąd mogł wiedzieć, że to akurat znienawidzony Tomas?????!!

 • Tu się zgadzam z pieczonym kurczakiem : ty znowu! Strasznie często czepiasz się małych niedociągnięć, dziwnych zdarzeń ... to jest tylko serial! Nie może być idealny : jak Maxi będzie pił wodę i położy butelkę z resztką na przypadkowym biurku, to też będziesz się pytał jak tak można? Nic nie jest idealne! Reżyserzy musieli dbać o wydarzenia, fabułę i nie mogli zajmować się tym, że akurat Angie i Pablo dziwnie się zachowują. I mają się tak zachować! Przecież jak ktoś kłamie to nie mówi wszystkiego tak bez zastanowienia, pewnie, głośno.

 • Z bólem to przyznam, ale częściowo się z tobą zgadzam...
  1. Też się zdziwiłam, że tylko 3 pary zaśpiewały. No ale w tym serialu już tak jest, że ogłupiają "dzieci" wmawiając im, że widzą to czego nie pokazano :P po prostu trzeba przyjąć, że się zobaczyło to co sie miało zobaczyć i iść dalej :P
  2. Ten cały 12-letni specjalista od wszystkiego ze statusem Boga (a nikt go nie kojarzył) mocno mnie denerwował. Choć momentami był smieszny. Taki stary- malutki (dla mnie parodia, w której chciano pokazać co się dzieje z dziecięcymi gwiazdami- tracą dzieciństwo i szybko dorastają);
  3. ...
  4. Wątku tej różowej panny nie rozumiem. Zapychanie czasu antenowego.
  5. W ogóle Leon, Tomas, Viola i Ludmiła wychodzą sobie z tego studio kiedy im pasuje. Druga sprawa, że chyba siedzą tam z przerwami 24/dobę...;
  6. Nie potrafi bo ojciec trzymał ją pod kloszem przez całe życie, nie ma przyjaciół, a na rowerze jej pewnie nie nauczył jeździć bo jeszcze by spadła i paznokieć złamała, a wiemy jaki jest german względem Violi- to akurat dość zrozumiałe.
  7. Jak wyżej- parodia dziecięcych gwiazd;
  8. Jak mu Jade pocięła jego ciuchy to w czymś musiał chodzić. "Violetta" to nie ten rodzaj filmu, w którym chodzi się nago ;)
  9. To jest serial latino- gdyby nie komplikowali sobie zycia tylko od razu kawa na ławę serial straciłby swój urok.
  10. To tak jak u nas Kasia i Katarzyna, Paweł i Pawełek, itd. Zdrobnienia w wydaniu latino- normalne.
  11. To jest szkoła artystyczna- artyści nie powinni mieć tremy, ale fakt, trochę się popisują ;)
  12. Bo taki ma styl, podobnie jak braco wiecznie chodzi w jakichś neonowych dziwnych spodniach:P

  Angie i Pablo tworzą fajną parę, ale dla mnie sa jak rodzeństwo- znaja się na wylot i wspierają. Ich romantyczne sceny przyprawiają mnie o mdłości. No ale ja ten serial oglądam ze względu na Ramosa, którego uwielbiam od czasów "Zbuntowanego anioła", więc obiektywna w tej kwestii nie jestem.

  Od siebie dodam (pewnie już gdzieś o tym pisałam), że wkurza mnie to wciskanie widzowi ciemnoty, głównie w kwestii piosenek. Np. z jakiegośtam powodu Leon napisał "Voy por ti". Potem gdzieś to wykonał, wszyscy słyszeli, a potem jak się zabrali za przedstawienie, to leon z tekstem, że napisał nową piosenkę- to sobie myślę "o, fajnie, coś nowego usłyszę a nie w kółko to samo w różnych wykonaniach"- wychodzi Leon i co? -"Voy por ti"...no zatrzepało mna w tym momencie. To samo z Vilą i "Te creo", chyba w pierwszych odcinkach to spiewała, a przed przedstawieniem ze pisze nową piosenkę ale nie jest jeszcze gotowa...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: