Jak ma na imię była dziewczyna Marco ?

ostatnia wypowiedź: Luu_4
Mia18889 Mia18889

przyznam ,że ładna . A pro po Violetta ,moim zdaniem zbrzydła bo w 1 sezonie i to jeszcze tak na
początku była śliczna . Pamiętam jak pierwszy raz wchodziła do studia to wyglądała pięknie a teraz
taka sobie . Oczywiście to tylko moje zdanie .

• esteckiewicz1 esteckiewicz1

Ma na imię Ana.

• karolina199 karolina199

Ana i przyjrzyj sie cale nie taka łądna, tez mi się tak zdawalo na poczatku ;p

• Mia18889 Mia18889

aha a co do Ani to uważam że ,nawet ładna ale taka pospolita ,zwyczajna jakoś mi najbardziej podobają się Ludmiła i Fran .

Tak tez uwazam, że Ludmi i Fran najladniejsze :D
        A Ana mi jakieś zwierzątko przypomina jak się jej przypatrze, tylko nie wiem jakie ;p

• Mia18889 Mia18889

Przyznam że Lara jak rozpuści włosy to też ,mi się podoba . Ale Violetta nie wiem dlaczego ale już mi się za bardzo nie podoba . Jak były te początkowe odcinki to wtedy mi się najbardziej podobała i jej włosy wydawały mi się ładne a tak jakoś od 40 odcinka 1 serii jej włosy były brzydsze niż na ,początku . A teraz to jak dla mnie taka sobie .widać zmiany nie wyszły jej za dobrze.

Viola mi sie podobała w pierwszych odcinkach 1 sezonu, potem jej się zbrzydło, ale 2 znów mi się podoba ;p
            Lara naprawde jest śliczna, tylko w serialu ją szpecą, ubiorem i wgl.

• MagdaJulka MagdaJulka
      ocena: 10

Wiesz, każdy ma inne gusta. Kojarzysz Wiki z Na dobre i na złe? Jak ma tak fajnie zrobione włosy ta aktorka to bardzo mi się podoba, a Magdzie się ona nie podoba. Ana zresztą też jest według mnie ładna, ale lepsze ma zdjęcia na tt niż te, co ją na Anę robią. ~J

Może to też przez serial, (chociaż jak patrzylam na jej zdjecia prywatne tez nie za bardzo w moim guście), tak jak Lara w rzeczywistosci Valeri jest taka śliczną a w serialu ją szczpecą.
        Nie mówie że Ana jest brzydka, ale na pierwszy rzut oka sprawia wrazenie naprawde ładnej a jest strasznie przeciętna jak się tak przyjrzeć.

• Mia18889 Mia18889

Właśnie mi tez ,wydawał się bardzo ładna ale jak się jej ,bardziej przyglądnęłam to ,ma taką przeciętną ,pospolitą twarz ale ,ogólnie ładna jest.

• Mia18889 Mia18889

sorka wydawała .

• MagdaJulka MagdaJulka

Mi tam Valeria też podoba się w serialu. Teraz robią jej lepsze stylizację niż na początku, nawet jako mechanik. ~J

zaczeli jej częściej rozpuszczać włosy, ale fakt że ostatnio nawet w kucyku tylko jak nie ma opaski mi się podobala :)

• MagdaJulka MagdaJulka

ONA JEST PRZEPRZEPRZEŚLICZNA, a ja robię tłumaczenie głupiego naxi, ale maxi to ciota, więc idę robić pocałunek Marcesci, jak Magda mi poleciła. ~J

• KeThA KeThA
                ocena: 5

Naxi nie jest głupie.

• MagdaJulka MagdaJulka

Nie chodziło mi, że Naxi jest głupie, tylko ta scenka jest głupia, bo mnie wkurza. Dziwne wytłumaczenie, ale co tam. ~J

Maxi ostatnio ciągle jest idiotą, najpierw wobec Naty potem genialny pomysł żeby Ana została na tym karaoke. Zrób pocałunek Marcesci :D
                A co do Valerii to ona jest przepiękna i ma śliczny głos <3 Podobała mi się w jednym z ostatnich odcinków scena, jak Leoś i Diego grali a Lara i Viola siedziały i słuchały, a kamera tak wędrowała od Vilu do Lary i było tak mega widać o ile Lara jest od niej łądniejsza.

• weronikaaleksandra weronikaaleksandra
                  ocena: 1

Naxi nie jest głupie -.- Choć przyznam, że Maxi mnie wkurzył tym, by Ana została (miałam ochotę rozerwać ją na strzępy.) Ciągle wpierdziela się do Fran i Marco i wymyśla jakieś niestworzone historie, tym samym dając "do zrozumienia" Fran, że Marco kocha tylko ją [Anę].
                  Podoba mi się jego mina tj. " -_- " :33

Ale gdzie ja powiedziałam że Naxi jest głupie??
                    Mówilam że zachowanie Maxiego mnie ostatnio irytuje, za Naxi wciaż jestem całym sercem.

• weronikaaleksandra weronikaaleksandra
                      ocena: 1

Nie mówię o tobie, głupku :3
                      Nie doczytałam wypowiedzi Julki XD

Aha, bo włąsnie najpierw myślałam, może napisałam że Naxi jest idiotą (co by w sumie brzmiało idiotycznie) ale patrze i napisałam tak jak chciałam Maxi ;p
                        Bo mimo, że ostatnio jest głupkiem czekam na Naxi wciąż <3

• KeThA KeThA

Lara w tej scenie przecudnie wyglądała <3 Ja idę ten odcinek oglądać wczorajszy dla Voy por ti Valerii :D

Tak idzi! Masz moje błogosławieństwo ;p
                    Ona ma taki cudny głos <3

• Mia18889 Mia18889

Zgadzam się Lara jest śliczna ,teraz nawet bardziej mi się podoba niż Violetta . No chyba żeby Violetta wyglądała jak w pierwszym sezonie i jeszcze w początkowych odcinkach to wtedy raczej by mi się Violetta bardziej podobała ,ale jak na razie Lara ładniejsza jak ,dla mnie .

Dla mnie jest ładniejsa od Violi nawet tej z pierwszego sezonu ;p Viola nie jest brzydka ale po prostu ma przęcietną urode a Lara podoba mi się strasznie ma śliczne włosy oczy i uśmiech <3 i jeszcze ten głos :D

• majka5454 majka5454

Ona jest taka śliczna, to trzeba jej przyznać:)

• Luu_4 Luu_4

Mnie też się bardziej wygląd Violetty podobał w początkowych odcinkach.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true