PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Koncert Violetta

ocenił(a) serial na 10

Po raz pierwszy koncert Violetta w Polsce :) w Łodzi w marcu 2015 roku. Bilety można kupić lub
zzamówić od 28 listopada. Najtańszy bilet kosztuje 129 zł o godzinie 19

Adunia10

Nie mogę się doczekać :)
Jedziesz?

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

Chyba tak

Adunia10

Buahahha, chyba jadę. Przejdę przez pole na dworzec i pociągiem bez przesiadek do Łodzi Kaliskiej, a stamtąd 10 minut na piecho do Atlas Ateny, lepiej być nie może :'D
Czy tylko ja uważam, ze 1800zł za M&G to zdecydowana przesada?

kislowa

Właśnie bardzo tanio w porównaniu do innych państw :D

Sebek7771

Jestem ciekawa kto na to pójdzie :c

kislowa

Patrząc po komentarzach to wieeele osób. xd
A moja kochana rodzina stwierdziła, że szkoda kasy na konto internetowe, więc mój bilet staje pod znakiem zapytania ;_;

Sebek7771

Jeny, 6 godzin i już biletów nie ma... Załamałam się...
Skoro bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, to może zwiększą liczbę koncertów? Fajnie by było :D

kislowa

Zwiększyli o jeden xdd

Sebek7771

Jestem jasnowidzem XD

kislowa

Masz bilet? :P

Sebek7771

Nie ;-; Oby były jeszcze po nowym roku. Ewentualnie będzie się koczować pod hotelem albo wynajmie się pokój w tym samym hotelu XD

kislowa

Kolejne 2 koncerty! *_*

Sebek7771

Uhuhuh, moze rzucę się na Warszawę *-*

kislowa

JA CHCĘ! :D

ocenił(a) serial na 2
Adunia10

Już dwa koncerty..

One_Direction

czy ty też tak się przez to wkurzyłaś? ed ma takie małe coś, a violetta dostaję po dwa razy atlas arenę, supi

Sweet_Raspberry

A to nie jest logiczne, jeżeli jest ich więcej? XD

Sebek7771

w sensie osób na koncert?
nie chcę teraz robić jakiś kłótni czy coś, ale przyznajmy szczerze- ed ma większy talent niż violka i jej koleżanki.
fani eda wiekowo to idk, 13-20 nawet więcej (moja mama go kocha lel) lat, fani violki- zazwyczaj 11 (no wybacz, wiem że są wyjątki XDXD), mamusia kupiła, mamusia zawiezie bo córunia zobaczy swoją nową fav """idolkę""". tak naprawdę bilety na eda sprzedały się baardzo szybko i połowa fanów, mega fanów nie pójdzie bo a) nie ma kasy, b) nie zdążyło
nie ma zmiłuj, nie mamy po 11 lat

Sweet_Raspberry

W sensie występujących- ich jest 9, a Ed tylko jeden- logiczne, iż muszą mieć większą scenę. :3

Dla jednych on ma większy talent, dla innych "Violka i jej koleżanki", o czym świadczy między innymi to, że bilety na pierwszy koncert w Polsce wyprzedały się w 6 godzin. ;)

Warto dodać, iż jest to OSTATNIA trasa koncertowa "Violetty", więc również logiczne jest to, że koncertów musi być więcej.

Polecam popatrzeć na violettowe aski, zdziwisz się ile lat mają fani V. xdd

Sebek7771

tu już nie chodzi o scenę, a on salę no XDXD
proszę cię, chyba nie uważasz że tinka ma większy talent niż ed? co jak co, ale on naprawdę ma to coś, nie żebym była nietolerancyjna czy coś, ale porównajmy ed'a i violette, pls
ed też jest jeden jedyny raz w pl :') i bilety też mega szybko się wyprzedały, jak wspominałam - połowa osób nie idzie bo brakło, tyle że violetta NAJCZĘŚCIEJ to te 10- cio letnie dziewczynki, którym matka załatwi, i nie gadaj że jest inaczej
napisałam że są wyjątki, ale co innego fan, a co innego osoba która to tylko ogląda, soo

Sweet_Raspberry

Powiem tak- To jest OSTATNIA, NAJOSTATNIEJSZA trasa ekipy serialu, potem kończy im się kontrakt, więcej tras NIE BĘDZIE. Sala powinna być jak największa, tak samo jak liczba koncertów, by WSZYSCY, którzy chcą, mogli zobaczyć.
Ed, jak przynajmniej sądzę, bo się nim nie interesuję, nie kończy jeszcze kariery, więc tras koncertowych zapewne będzie miał więcej.
A wiesz, że sądzę, iż Tini śpiewa lepiej? :""") TAKIE ZASKOCZENIE!
Teraz również Cię zaskoczę- przesiaduję na najróżniejszych forach związanych z serialem i w większości udzielają się tam ludzie od 11 do 22 lat- mi tam taki przedział wiekowy pasuje. ;)

Sebek7771

oki i ostatni i wgl, ale to nie zmienia faktu że ed jest jeden raz w pl XD
tinka ma tą ""karierę"" przez dc a ed przez ciężką pracę, błagam
udzielają się tacy bo matka 10-cio latkowi chyba nie pozwoli siedzieć w necie lmao XD
i wgl większość osób jakby miała wybierać pomiędzy violką a ed'em wybrałabym ed'a, taka prawda. XDD

Sweet_Raspberry

Jak wcześniej napisałem- Ed nie kończy jeszcze kariery, więc tras koncertowych zapewne będzie miał więcej. ;)
Pff, kontrakt to kontrakt- ona ma z DC, on ma z inną wytwórnią.
Zdziwię cię- u mnie już od ok. 7 lat ogarniają internety. XD
To wcale nie jest takie pewne. ;>

Sebek7771

a ja jak wcześniej pisałam- polska to takie zadupie że jak ed miał przyjechać to wszyscy się dziwili że wgl wie co to, proszę cię XDD
no właśnie, ona ma z dc.
bo teraz te dzieci za szybko dojrzewają wgl XDD
no zależy jakiej grupy wiekowej byś się spytał ;))

ocenił(a) serial na 2
Sweet_Raspberry

Cztery koncerty... A na Ed'a to żadnego nie dodali..

One_Direction

"Dlaczego na koncert Violetty bilety się tak szybko wyprzedały?"
"Bo każdy fan musi przyjść z opiekunem"

ocenił(a) serial na 2
Sweet_Raspberry

Ale to już przesada tyle koncertów..

One_Direction

Dokładnie...

ocenił(a) serial na 5
Adunia10

Violetta wystąpi także 22 sierpnia w Warszawie i 25 w Krakowie;) Bilety od jutra od godziny 9.

Ludmi_

22 sierpnia. W moje urodziny. Żal. Poje**na Sroletta zniszczy mi 15 urodziny ;((( Rzol i bul. <błędy celowe>

Cravlin

Biedactwo!! :(((((((((((((((((((((((((((((((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones