PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 527
ocen
6,3 10 1 6527
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

h t t p: / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = D x G J A y D b V H o

TiniStoessel

Wydaje mi się ,że Ludmiła. Ale Violetta tańczy o wiele,wiele lepiej niż w pierwszym sezonie.

Sebek7771

Zgadzam się z tobą że w 2 sezonie lepiej tańczy. Jak ona tańczy to tak jakby buzię otwierała.

TiniStoessel

Ludmile idzie to lepiej,znacznie.

oska14

Masz racje. Tutaj Ludmila zatańczyła lepiej niż Violetta

TiniStoessel

Mnie się bardzo nie podobało przesłuchanie Violetty z tańca.Strasznie sztywna była.Okropność. I dochodzą do tego jej miny.W barze jak śpiewali by przekonać Ramalla też sztywno,dużo lepiej sie rusza Franceska i Camila

oska14

No właśnie. Od pewnego czasu zauważyłam że jak Violetta tańczy to tak sztywno i zawsze otwiera buzię. Dlatego moim zdaniem lepiej tańczy Ludmi Fran i Cami a najlepiej śpiewa Violetta chociaż Fran też ładnie śpiewa.

ocenił(a) serial na 6
TiniStoessel

Violetta tańczy moze i sztywno ale technicznie dobrze, lepiej niż Camila i równo, chociaż mam wątpliwości czy nie lepiej, do franceski. Są bardziej wygimnastykowane ale uczą się w studio znacznie dłużej, kwestia praktyki. Martina przed realizacją serialu spędziła 3 miesiące w szkole tanecznej ale wiadomo ze trudno jej bd dorównać Lodovice (francesce) ktora od lat pracuje jako zawodowa tancerka, uczestnicząca w kilku trasach koncertowych, czy Candelaria (Camila) ktora do niedawna jeszcze wieloletnio zajmowała sie gimnastyką artystyczna.
I co wy z ta buzia xd nie ma rozdziawionej japy, po prostu rozchylone usta, wielu tancerzy tak tańczy.

Enterraz

takie pytanko: Candelaria naprawdę trenowała gimnastykę? wiem że Lodovica balet, ale to było już na wiki. W ogóle ciężko znaleźć jakieś info na temat obsady

ocenił(a) serial na 6
malaikat

Tak tak. Rzeczywiście trudno jest cokolwiek znaleźć, a to jakby znaleźć drzwi do narnii- jedne na miliard, ale jak trafisz we właściwe, masz wszystko. Tym właśnie okazały sie argentyńskie blogi. Im bardziej lubiana postać tym więcej informacji, a Camille tam uwielbiają. Chociaż w tym wypadku akurat wiedza nie zablyslam, bo to bylo w którymś Fun clubie ;)

Enterraz

to ja lepiej poszukam tych blogów, gazetom to ja za bardzo nie wierzę a najbardziej polskim

ocenił(a) serial na 6
malaikat

Po przeczytaniu artykułów zawsze sprawdzam w necie co jest prawda, mając juz docelowke- taki proces podstawiania x pod początkowe równanie, bo też nie wierzyłam. Co zadziwiające, ta prasa młodzieżowa pisze prawdę, bynajmniej o disneykach i gwiazdach Nickelodeon. Ja to tej literatury nie czytam i to od dawna, ale zaczęłam sprawdzać jak wyemitowało serial czy czegoś o nim nie piszą, jak piszą to kupuje. A piszą coraz więcej, ale w bravo i funclubie.

ocenił(a) serial na 9
Enterraz

a mogłabyś podać mi linki do tych argentyńskich blogów?

Floweeer

Żeby znaleźć coś o aktorach serialu, to trzeba wybrać "google com ar" bo na polskim nie znajdzie się dużo. Już to przerabiałam i zaczęłam szukać właśnie tak jak podałam wyżej.

ocenił(a) serial na 9
mundovioletty

A no w sumie, nie pomyślałam o tym xD

ocenił(a) serial na 6
Floweeer

oklaski dla mundo, o tym właśnie myślałam ;)

Enterraz

Oklaski nie są potrzebne udzieliłam tylko dobrej rady.

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

heh o tym właśnie mówiłam wcześniej ;) lubisz taką duzą hmm dokładność, a to są tylko takie drobne szczegóły ;)

ocenił(a) serial na 5
TiniStoessel

Ludmiła lepiej. Viola otwiera buzię jak tańczy, nieprzyjemnie się to ogląda.
A na tym filmiku Ludmi zatańczyła lepiej, mimo że Violetta poprawiła się w tańcu, jak piszecie wyżej. :)

ocenił(a) serial na 10
TiniStoessel

Ogólnie Ludmiła tańczy lepiej(ale jest to usprawiedliwione, bo Mercedes jest z zawodu aktorką-tancerką a Martina aktorką-piosenkarką) ale akurat na tym filmiku, ku mojemu zdziwieniu Viola tańczyła nieco lepiej. Ale doszłam do wniosku, że Ludmiła jest bardziej tanecznie utalentowana do ruchów powolnych, eleganckich i dystyngowanych a Violetta gustuje w szybkich obrotach, kręceniu rękoma i tego typu ruchami.

MartinaStoessel

Mercedes z zawodu jest tylko Modelką. Rola Ludmiły to jest jej pierwsza rola w życiu. Nigdy wcześniej nie wystąpiła w żadnym filmie czy też serialu. A to co pisze na Wikipedii to swoją drogą bo każdy może tam zamieścić co chce. Słyszałam w którymś wywiadzie że jest tylko modelką.

ocenił(a) serial na 7
TiniStoessel

Jeśli mam być szczera to powiem że ani jedna ani druga nie są w tańcu dobre i ciężko je do siebie porównywać. Ludmiła kompletnie nie potrafi tańczyć hip-hopu ma ruchy jak w balecie. U Vilu jest trochę lepiej ale tancerka z niej żadna tym bardziej że kroki na tym filmiku są banalne. A jak już robią tzw "bitwę taneczną" to nie powtarza się ciągle tych samych kroków. Poza tym zauważyłam że ktoś kto operuje kamerą celowo skupia się na twarzach aktorek żeby nie pokazać całości bo założę się że wyglądało by to jeszcze gorzej. Nie przepadam za Leonem ale uważam że on jest tam jednym z najlepszych w tańcu

ocenił(a) serial na 2
Claudia_filmweb

Maxi też jest dobry ;) A na przykład Tomas... szkoda gadać. Już abstrahując od jego wyglądu czy zachowania, jest po prostu marnym tancerzem.

ocenił(a) serial na 6
Claudia_filmweb

Hehehe, to owszem była bitwa, ALE Z CHOREOGRAFIĄ. Także trudno żeby robiły inne ruchy. Jackie trenowała z nimi choreografię, ale zaczęły sie kłócić, wiec powiedziała im żeby zmierzyły sie w wykonywaniu kroków które ćwiczyli, z tej właśnie choreografii. Ten gatunek to nie hiphop ale niewtajemniczonym to chyba bez sensu tłumaczyć, bo tak czy siak stwoerdzilas ze nie pasuje do tych ruchów, nie tyle co do gatunku, wiec pomińmy. Kroki banalne, ogólnie tam choregrafie nie są zbyt zaawansowane, ale to nadal choreografia Jackie jeśli mówimy o fabule, a nie ich kroczki. Kamery nie skupili na nogach, bo nie opiera sie ta choreografia na krokach lecz ruchach, wiec nie bylo takiej potrzeby w zasadzie. I finalnie, owszem uważam ze jedynymi tancerzami nadającym i sie na cos więcej niż potrzeby Violetty są León i maxi.

ocenił(a) serial na 7
Enterraz

Tutaj się akurat mylisz bo znam się trochę na tańcu. Nie tylko tutaj nie pokazują nóg robią to bardzo często bo jeśli pokarzą całość to widać każdy podstawowy błąd. Co ma choreografia do tego to było zaledwie 5 kroków więc nie nazywajmy tego pojedynkiem

ocenił(a) serial na 6
Claudia_filmweb

sama nazwałaś to pojedynkiem. cóż, jak tam uważasz

ocenił(a) serial na 10
TiniStoessel

Hej a wie ktoś czemu León tak ,,słabiutko" klaskał na występ Violi a na Ludmiły przyzwoicie? Pokłócili się wtedy czy co? Bo tak normalnie to na taniec Vilu klaskałby aż ręce by mu odpadały a na Ludmiły nie klaskał wcale......

ocenił(a) serial na 6
MartinaStoessel

Hehehe, dobre określenie. Były w chwilowym stanie, humm, zawieszenia znajomości. Tzn wtedy Leon stwierdził ze lepiej zeby zostali przyjaciółmi a ze krepowalo to ich oboje, w istocie zachowywali sie jak po takiej "smutnej " kłótni. Na obie klaskal tak samo.

ocenił(a) serial na 10
MartinaStoessel

W tedy León nie był z Violettą bo z nią zerwał , po tym jak zobaczył nagranie które kazała nagrać Ludmiła dla Nati jak Violetta prawie się całuje z Tomasem przebrana za nią, to było w dniu imprezy urodzinowej Francesci. Oczywiście nie chciała pocałować Tomasa tylko go zdemaskować.

mundovioletty

Ale impreza była w pierwszym sezonie, a "bitwa taneczna" w drugim? Czy to mi się pomyliło?

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven3

nie, nie pomyliło. jest różnica jakiś 40 odcinków

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

to nie to, to o pojedynku na kroczki Jackie

Enterraz

występ to nie pojedynek. Napisałam to co napisałam bo myślałam że chodzi o występ w resto band.

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

to nie był występ, tylko właśnie taki mały pojedynek ;> mam wrażenie że jesteś taka trochę negatywnie nastawiona :)
powiesz mi, gdzie zacząć tworzenie bloga?

Enterraz

Nie wiem, czy przeczytałaś moją wcześniejszą wypowiedź, najprościej na blogspot . com , tylko trzeba mieć konto google.

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven3

już mi się kitra wszystko xd ty jesteś alex_storyvioletta z drugiego konta prawda? nie, nie widzialam ale jak z konta google? myślałam o takowym na potrzeby opowiadań tylko. jak wyszukuję newsy, to nie zaryzykowałabym że wprowadzę kogoś w błąd, więc robię to dla siebie. Weź wrzuć mi linka swojego, albo lepiej wyślij mi to w wiadomości, bo tu nie zrobię sobie zakładki :>

Enterraz

Nie, ja jestem, jak nazwa wskazuje, Tears_in_Heaven z trzeciego konta ;) Wiem, że pytałaś się alex_storyvioletta, ale ja ci odpowiedziałam, bo niedawno zakładałam bloga i też nie wiedziałam jak ;) Wchodzisz po prostu na blogspot . com , w prawym górnym rogu klikasz na "zarejestruj się" na czerwonym tle, no i się rejestrujesz. Jak już założysz w ten sposób konto google, możesz stworzyć bloga.

tears_in_heaven3

Aha, to znaczy, jak wpiszesz blogspot . com to cię przekierowuje na blogger

tears_in_heaven3

Właśnie!

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven3

dzięki :3 tutaj połowa osób m blogi, już nie ogarniam gdzie góra a gdzie dół xd

Enterraz

No tak, ale prawda jest taka, że na większości blogów o Violetcie są te same tematy: Viola w ciąży, Viola jest żoną Leóna, Angie w ciąży, itd, zero oryginalności. Najlepsze moim zdaniem to blogi mundovioletty i oczywiście Wiolczura, alex_storyvioletta też jest niezły. Ale reszta...

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven3

nie oszukujmy się, większość tych z całym szacunkiem pisarczyków to trzynastolatki poniesione fantazją po obejrzeniu serialu, tzn nie obrażając trzynastolatek, są różne trzynastolatki ale większość jedyne obycie jakie ma z pisarstwem to wypracowania w podstawówce. słowem, żadnego. Myślę że jak juz się za to wezmę to na porządnie (piszę własną książkę) ale prawdę powiedziawszy trudno bd wyciągnąć z serialu takie głębsze, złożone wątki jednocześnie nie zatracając jego charakteru. No i rozdziały bd długie, nie wiem czy komuś bd chciało się to czytać xdd wczoraj tak usiadłam i chciałam przenieść na papier rozdział pierwszy, wyszło mi 4 strony A4 xdd

Enterraz

A jak na blogspot to na www. blogger. com

Enterraz

Nie jestem negatywna wręcz przeciwnie, ja bloga mam na
'blogspot" a to gdzie to już zależy od ciebie.

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

dzięki :> masz genialnego bloga

Enterraz

Dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones