Mała szantażystka córka Esmeraldy

ostatnia wypowiedź: karolina199
mundovioletty mundovioletty

Co myślicie o zachowaniu córki Esmeraldy małej szantażystce. Której udało się za szantażować
dorosłe osoby, a Violetty nie. I jej zmianie postawy z szantażystki czerpiącej korzyści z tego. Na
osobę mającą wyrzuty sumienie, które nie pozwalają jej spać w nocy.

• MagdaJulka MagdaJulka
    ocena: 10

Oj tam, fajniejsza była jak szantażowała :D I oczywiście, jak zawsze wyszło, że Viola jest boska, bo opanowała szantażystkę >.< Szczerzę mówiąc najbardziej nie lubię w tym serialu Violi

• jagusia_jagunia jagusia_jagunia

Taa. Właśnie. Violka zajebista, bo przemówiła dziecku do rozumu...
      Ja tam małą lubie, ale fajnie, że zmądrzała.

• MagdaJulka MagdaJulka

Córka Esmeraldy jest fajna :D
        Ja nie lubię Violetty, bo ona jest idealna - ładna, każdy ją lubi, leci na nią każdy chłopak, super rysuje, ładnie śpiewa (chociaż nie wiem czemu każdy się nim jara, bo niektóre dziewczyny nawet w tym serialu mają lepszy głos.).

• jagusia_jagunia jagusia_jagunia

Tu się zgodzę. Bardziej podobają mi się Cami i Fran. A Viola to taki ideał. Zero wad. Ocieka zajebistością.

• MagdaJulka MagdaJulka

Pisałam w odpowiedzi niżej co myślę o tych głosach. Camila też ma dobry :)

• KeThA KeThA
          ocena: 3

Ona jest kreowana na idealną w tym serialu, ale im nie wychodzi - jak dla mnie to mała kokietka ubierająca się w o dużo za krókie spódniczki. Laska, która myśli, że jak tylko zapłacze to dostanie wszystko ;/ Co do głosu to wolę głos Fran, Ludmiły i Cami od głosu VIoletty, której to śpiew nie byłby niczym się wyróżniający w rzeczywistej szkole muzycznej, ale wracamy do tematu "główna bohaterka" ;/ Córka Esmeraldy jest świetna :D

• MagdaJulka MagdaJulka

Powiem tyle - Violetta nie ma niezwykłe głosu. Ma zwyczajny. Ludmiła ma niesamowitą barwę, a Francesci się wyróźnia i jest o wiele lepszy według mnie od Violi :)

• KeThA KeThA

Właśnie o barwę głosu się zawsze rozchodzi. Ileż jest osób które UMIEJĄ śpiewać, ale barwę mają nijaką - niczym Violka, nic im to nie daje. A inne mają charakterystyczną barwę - Fran, Ludmiła i z tych są piosenkarki :) Cieszę się, że ktoś się ze mną zagadza :D

• MagdaJulka MagdaJulka

No wiem, mi sięnajbardziej podoba głos Fran, choć czasem fałszuje, ale brzmi naturalnie. Niby Violetta nie mogła śpiewać, ale Martina z pewnością uczyła się w szkole muzycznej, bo słychać że nie fałszuje, no ale charakterystycznej, wciągającej barwy nie ma. Zwykła barwa głosu. W "podemos najładniej vrzmi

• KeThA KeThA

Z Leonem <3 Świetnie tam śpiewają!

• sara637 sara637

A ja myślałam że wszystkim podoba się jedynie Violetty głos.Violetta moim zdaniem ładnie śpiewa ale są też inne dziewczyny w studio tak jak napisałyście czyli Camila Francesca Ludmiła. Mi to się najbardziej podoba głos Camili. No i też Franceski. A który głos z chłopaków podoba wam się najbardziej. Bo mi Leona. W sumie to maxi nawet też fajnie śpiewa. I zgodzę się również z wami z zachowaniem Violetty. W 1 sezonie bardzą ją lubiłam ale w 2 sezonie bardzo mi działa na nerwy. Tylko wszystkie chłopaka muszą na nią lecieć choćby w studio nie było ładniejszych dziewczyn od niej np .dajmy Ludmile. Ludmiła też jest całkiem ładna. Tak samo jak tylko Leon ją zobaczył z Diego to zaraz mi się zaczęła spowiadać choćby na spowiedzi. Jak by jej na Leonie zależało to by już na początku 2 sezonu przegoniła Tego Diega. Nie umie mu powiedzieć wprost żeby się od niej za przeproszeniem od******ł. No i wogule Violka udaje taki niewiniątko i świętuszke. I robi z siebie ofiare. Jeszcze jej wygląd jak ona się wogule ubiera. Ostry makijaż i w dodatku za krótkie spódniczki. Możecie mnie krytykować co Myślę o Violecie ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Mnie najbardziej interesuje wątek Fran y Marco i Cami y Maxi.

• KeThA KeThA

Dokładnie tak samo uważam! Wszysko. Z wyjątkiem Cami i Maxiego, ale to szczegół :D A męskie głosy to jeszcze Napo świetnie śpiewa! Nie wiem, jak Braco, bo nie słyszałam chyba nigdy ^^ Jedyny chyba z serialu, który sam nie śpiewa. Andreas też ma całkiem niezły. Więc dla mnie tak: 1. Leon 2. Napo 3. Maxi (on bardziej tancerzem jest:)) 4. Andreas

• Ania76_2 Ania76_2

ja też sie zgadzam z tym :) nie jesteś sama

• MagdaJulka MagdaJulka

Wolałabym, żeby Maxi był z Naty, ale z resztą się zgadzam. Ogółem mi się podoba bardzo Francesca, jeżeli chodzi o dziewczyny xd

• sara637 sara637

Właśnie Fran tez jest ładna i ma fajny głos. Wkurza mnie to że we wszystkim musi byc zawsze violetta czyli zawsze lepsza od wszystkich.

• MagdaJulka MagdaJulka

Mnie też, ale tak już wyszło, że to serial o niej :)

• KeThA KeThA

No właśnie też wolę Naxi <3 Ale to chyba mało możliwa opcja :( I właśnie też to irytujące jest, że główna bohaterka musi być najlepsza WE WSZYSTKIM. Tacy ludzie nie istnieją...

• MagdaJulka MagdaJulka

Wcześniej nie była asertywna, ale teraz z tą córką Esmeraldy to już nawet i tą cechę ma

• KeThA KeThA

Już jest perfekcyjna... Jeszcze aureolę dodać jej i gotowe.

• karolina199 karolina199

najlepiej różową!
                              wgl dziwie sie ze Viola nie jest taką dobrą ksiezniczką wiecie gada ze zwierzatkami ktore pomagają jej sprzątać itp (chociaz z jej zwidami moze dojsc i do tego że zacznie gadać ze zwierzętami xd)

• KeThA KeThA

Ojej, jak uroczo <3 A potem przybędzie wróżka z dynią z której zrobi jej chłopa, bo ma za mało adoratorów.

• karolina199 karolina199

no tylko co drugi chlopak, który się pojawia w serialu

• Oliwia1812 Oliwia1812

Kto to jest córka Esmeraldy ? i gdzie wy oglądacie drugi Sezon po Polsku ?

• Sebek7771 Sebek7771

Nie oglądają po polsku, tylko po hiszpańsku ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: