PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

No hejka :D

ocenił(a) serial na 8

No więc przychodzę z zamiarem powitania was na forum, bowiem jestem nowicjuszem na Filmweb, no więc trochę
zanudzę was wiadomościami o mojej osobie, ale to tylko jeden raz (chyba :D). No to tak startujemy... mieszkam w
Nowym Sączu, mam 14 lat i co najważniejsze jestem poproszę o fąfary chłopakiem, ale nie jakimś dziwnym :P Po
prostu chłopakiem. Należę do takich fandomów jak Facunators, Jorgistas i oczywiście moim idolem jest mój imiennik
Rezigiusz, możecie kojarzyć go z YouTube :D. Z fioletowego serialu najbardziej lubię między innymi takie postacie jak
Maxi, Leon, Angie i Diego, do moich ulubionych serialowych par należą Leon i Violetta, Angie i German (tak wiem niezła
patola :) ) I ostatni czasy mam zajawkę na Diegocesce, a poza serialem jestem jednym z napalonych fanów Dielarii, no
i jeszcze wieże w Fande, ale to innym razem, i co ja jeszcze mogę napisać... a no i jestem Remek to chyba było
najważniejsze. No i prowadzę jednego z wielu, blogów o Violetcie nie jest zbyt popularny, więc nie zamierzam robić
sobie darmowej reklamy. No to liczę na miłe powitanie, ale to chyba jak każdy na początku... Hasta Pronto :D.

ocenił(a) serial na 7
MaximilianoPonte

Hejka ;> twój nick mnie powalił xD
Wszystko ładnie i cacy, ale nie wspomnialeś nic o Naxi. Martwię się :c
Miło, że do nas dołączyłeś, mam nadzieje, ze będziesz się dobrze bawił tak, jak twój idol przy "tiren tiren tiren".
Życzę miłej nocy/dnia ^^

ocenił(a) serial na 8
mardasek

Nie jak mogłem zapomnieć... tak Naxi najlepszy paring ever. Nie przypominaj ''tiren,tiren,tiren'' xD. Widzę że nie tylko ja nie śpię, ale w końcu spanie jest dla słabych :D.

ocenił(a) serial na 8
MaximilianoPonte

A nic wymyślałem na szybko... lepsze było by już Sweet Remek :D. No ale mówi się trudno, czasu niestety nie cofniemy ? :)

ocenił(a) serial na 7
MaximilianoPonte

No i teraz się wszystko zgadza ^^ "Tiren tiren tiren" to nowy hit, a mina Fran bezcenna xD właśnie! Spanie nie jest fajne. Wole okupować lodówkę ^^

ocenił(a) serial na 8
mardasek

Ty głodny się zrobiłem, nie jest źle siedzę na lapku i pisze a z tyłu idzie Iron Man... czy cuś. Mam gdzieś tego nowego hitu scren :D. A jak już o hitach mowa to która piosenka z Gira Mi Cancion najbardziej ci się podoba ? :)

ocenił(a) serial na 7
MaximilianoPonte

Tez gdzieś mam screen ;> tak, tak "hit". Hmm.. myślę, że ta płyta nie jest zbyt dobra, ale jeśli mam wybierać to piosenki w wykonaniu Diego, Mechi i Rugga jakoś tak wpadają w ucho. A tobie, która się podoba? ^^

ocenił(a) serial na 8
mardasek

Napewno Rescata mi corazón, Ruggero tutaj dał z siebie wszystko, no czy jest jeszcze jakaś piosenka warta uwagi może Amor en el aire ale jeżeli pomyśle że to miało być inspirowane Jacksonem to mnie ciarki przechodzą :D. No i faktycznie -Ser Quien Soy Diegosza jest wspaniałe takie hiszpańskie i jak zapiernicza na tej mandolinie :3. Ogólnie trzeci sezon na razie zapowiada się amerykańsko :P.

ocenił(a) serial na 7
MaximilianoPonte

Cóż, mnie się w ogóle nie podobają te melodyjki. Poza tym, śpiewanie po angielsku mogliby sobie odpuścić. ^^ A czego słuchasz? Mam nadzieje, ze gustujesz w czymś lepszym niż Violka :D

ocenił(a) serial na 2
mardasek

Ale się napaliłaś na tego polskiego Bufona. :D

ocenił(a) serial na 7
tears_in_heaven

Nie napalilam się, pfff. Jestem po prostu miła i chce się przywitać! :(

ocenił(a) serial na 2
mardasek

Mhm. ;> Bo przecież wcale nie uwiódł cię jego avek.

ocenił(a) serial na 7
tears_in_heaven

Gdzie tam, mam lepsze zdjęcia. ;> Poza tym, ostatnio chce stać się bardziej otwarta na nowe znajomości, bo ponoć jestem zbyt wredna na przyjaciół :(

ocenił(a) serial na 2
mardasek

Otwarta mówisz? To dawaj, poznajmy się - jestem Zuzka, a ty?

ocenił(a) serial na 7
tears_in_heaven

Mrrrr, czaderskie imię ;> a ja Marta, miło mi ^^

ocenił(a) serial na 2
mardasek

A znasz takiego zajebistego bloga Juntos Somos Mas? ;>

ocenił(a) serial na 7
tears_in_heaven

Coś obiło mi się o uszy. Wiem tylko tyle, że pisze na nim taka utalentowana Tirs in Hewen, kojarzysz?

ocenił(a) serial na 2
mardasek

Nie, ja czytam tylko Katniss. No cóż.

ocenił(a) serial na 7
tears_in_heaven

Eee tam, ona ponoć dziwna jest i ze wsi, nie polecam. Ostatnio przyłapano ją na śpiewaniu francuskiej wersji "tiren tiren" w przebraniu banana, a do tego wysmarowała się dżemem malinowym - podejrzane, nie sądzisz? Brak mi słów.

ocenił(a) serial na 2
mardasek

Faktycznie wiocha. Ja smaruję się dżemem truskawkowym.
Goście do mnie przyjechali, a żeby ich...

ocenił(a) serial na 7
tears_in_heaven

Pff, uważaj żeby nie zjedli dżemu! :(

ocenił(a) serial na 3
mardasek

Marta! Nie flirtuj z nieletnimi tylko dlatego, że mają nick "Maximiliano Ponte!" xD

ocenił(a) serial na 8
KeThA

To nie nick, ona leci na avek :D.

ocenił(a) serial na 7
MaximilianoPonte

No, no. Uważaj sobie :D to nieprawda :c

ocenił(a) serial na 3
MaximilianoPonte

To jest Marciak - ona na samo słowo Maxi dostaje papitacji serca :D

ocenił(a) serial na 7
KeThA

SARNA, DO LASU! A NIE PO INTERNETACH HASASZ :C

ocenił(a) serial na 3
mardasek

Nie pyskuj, wiem, że mnie kochasz :D Poza tym... Beze mnie by tu biedaczyska ogłupieli :c Samotni ;( Smutni ;( Nie mogę im tego zrobić!

ocenił(a) serial na 7
KeThA

Nie pyskuje! Phi :c Ale ja przecież nic nie robię ;>

ocenił(a) serial na 7
KeThA

Ja nie flirtuje :c CHCE BYĆ MIŁA!

ocenił(a) serial na 3
mardasek

Yhm... ;>

ocenił(a) serial na 8
KeThA

Tak che być miła :D. Taka osoba się przydaje, jeszcze o tych samych poglądach (niektórych) :D.

ocenił(a) serial na 3
MaximilianoPonte

Jej jedyny cel to znaleźć kogoś z kim mogłaby tiren tirenować po nocach ;>

ocenił(a) serial na 7
KeThA

Sarciak... twoje myśli zawsze kończą się na jednym. Ty bezwstydniku ;>

ocenił(a) serial na 3
mardasek

One się kończą tam,gdzie i się zaczynają :D

ocenił(a) serial na 8
KeThA

Sarna ma rację ;>

ocenił(a) serial na 7
LadyRedCoat

NIE MA RACJI XD

ocenił(a) serial na 3
mardasek

Sorry, ja mam ZAWSZE rację :D

ocenił(a) serial na 7
KeThA

nie.. nie masz jej nigdy! xD

ocenił(a) serial na 8
mardasek

Ma, ma rację :p

ocenił(a) serial na 7
MaximilianoPonte

Nie ma... ja wiem lepiej ;>

ocenił(a) serial na 8
MaximilianoPonte

Widocznie Marcie pociąga twój avek z Facu. Kiedyś mówiła, że go nie kocha, a teraz? Planują ślub, rodzinę, a ona sprzeciwia się znajomości z jakimkolwiek chłopakiem. Tak, odbiło jej z miłości :D.

ocenił(a) serial na 8
LuLuComello

Dla Maxiego zrobi wyjątek ;).

ocenił(a) serial na 8
MaximilianoPonte

Oczywiście, zasada numer jeden - Sara zawsze ma rację! Ale powiem Ci, że z nas wszystkich Marciak jest prawie najmniej zdemoralizowana, dobrze trafiłeś ;>

MaximilianoPonte

Mnie AEEA bardzo się z piosenką z jakiejś świątecznej animacji kojarzy, tylko nie wiem jaką xD

ocenił(a) serial na 3
MaximilianoPonte

Cześć ^^
Ja jestem Hania. Mam 13 lat.:) Moim ulubionym parringiem jest Semi (Seba i Cami). Kocham także Naxi i Pablangie. Bardzo lubię Marcescę (choć niezbyt podoba mi się ich historia miłosna). Fedemiła jest okej, ale ostatnio mi się przejadła. ;)
Miło, że jest tu kolejny chłopak. ^^
A czym Ty się interesujesz? Czego słuchasz? :)

ocenił(a) serial na 8
wesolutkabardzo

No hejka Haniu :). Dość odważne połączenie, ale też wolę ich od wiecznie kłócącej Bromi , i Naxi jedna z moich ulubionych par. Za Pablangie nie szaleje, jakoś nie widzę ich razem bardziej jako najlepszych przyjaciół. A Marcesca moim skromnym zdaniem jest strasznie przesłodzona.
Fede i Ludmi dwie supernovy i czego chcieć więcej. Jezu tutaj będzie ciężko czym się interesuje nie tańczę nie śpiewam po prostu żyje bieżącym życiem no i uczę się Hiszpana i to o moich zainteresowaniach tyle. Także nie mam jednego rodzaju muzyki którego słucham po prostu to co wpada w moje ucho zostaje w moim repertuarze :).

ocenił(a) serial na 8
MaximilianoPonte

Cześć. Nie chce mi się rozpisywać, ale wiedz, że uwielbiam Naxi. ♥

ocenił(a) serial na 8
julia_555

Czyli na pewno się dogadamy. No to co myślisz o rozdzieleniu Naxi przez Justynę i Javiera ? :D

ocenił(a) serial na 8
MaximilianoPonte

Mam oczywiście nadzieję, że Naxi przetrwa, ale myślę, że będzie to ciekawy wątek. ;)

MaximilianoPonte

Witaj serdecznie, Remku :D
Na imię mam Ewa, mam 19 lat.
Uwielbiam Braco, Diego i Fran, jeśli chodzi o parringi to Pablangie, Naxi, Marcesca, Diegesca, Femiła, Leomas <3
Zakręcona (pozytywnie!) ze mnie osóbka, przynajmniej tak mi się wydaje XD
Czym się interesuję? O matko. Dużo tego. Powiem w skrócie: książki, biola, chemia, fizyka, metal/rock/folk/grunge/jazz/blues/psychodelia/ostatnio muzyka poważna/stare piosenki, "Gra o Tron" wersja książkowa i serialowa, Skandynawia, języki obce, Wikingowie (ci historyczni i serial też), historia (lubię sobie poczytać :D), "Ojciec chrzestny", kabarety, sport w różniastej postaci: piłka nożna, hokej (<3), siatkówka, skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie, ręczna, Formuła 1. Fanka LFC. Tak w skrócie XD Mnóstwo rzeczy pominęłam.
W wolnych chwilach udaję, że mam talent i wraz z Moniką piszę bloga o naszej rodzince.

Ponieważ jesteś nowicjuszem (nie martw się, jesteśmy mili, szybko się zaaklimatyzujesz), wprowadzę Cię w temat naszej rodzinki.
Otóż, na forum mamy sobie rodzinkę. Większość jest członkami tej rodziny, ale nie wszyscy. Sarra nawet kiedyś drzewo genealogiczne strzeliła:
https://imageshack.com/i/gol55kp .
W naszej kochanej rodzince jestem ciotką wszystkich XD W rodzince jestem ciotką Ewą Agatą (od Ęszi, a co XD), pracuję w Studio, mam dwóch mężów - Pawełka i Rafałka, troje dzieci, pięciu zięciów (na drzewie jest tylko jeden uwzględniony - Justynka, bo pozostałych czterech się koło Moniki nie zmieściło XD) i chyba wnuczkę, a nawet dwie. Mam siostrę Adę, zaginionego brata Marka, zaginionego brata Magdę i zaginionego brata Julkę. Normalka :D

Przepraszam, rozpisałam się :D

Ach, zapomniałabym. Miło mi Cię poznać!

ocenił(a) serial na 8
esteckiewicz1

Wzajemnie Esteckiewiczu :D.
Miło spotkać jedną z starszych V-lovers, już w pierwszym dniu.
Braco... jak mi go brakuję i tego jego pozytywnego zwariowania. Diego i Fran tutaj napiszę tylko Diecesca <3, nie kolejna osoba za Pablagie i tak największa Patola wszystko wygra oczywiście że mowa o Germangie, przydała by mi się jakaś osoba która wierzy w nią tak samo jak z tego co się orientuje to Skailes jest za tą parą :D. Naxi jest w miarę ani razu nie zostało jeszcze przesłodzone, wielki plus zawsze pod koniec sezonu zaczynają być razem co z jednej strony jest złe ale z drugiej dobre ponieważ się nie nudzą i mamy tak zwany nie dosyt. Mercesca największy ich problem to ta ich wrodzona słodkość oni... to znaczy producenci chcieli zrobić parę idealną a wyszła im z tego para zbyt idealna przytulny Marco i Fran która na niego burka a on się schyla i przeprasza. Diegecesca to jest takie świetne połączenie jeszcze żeby sezon się nimi zakończył. Fedemiła dwie gwiazdy zostały połączone i podróżują po wielkiej galaktyce razem czy to nie jest piękne? Leomas dlaczego do cholery nie dali ich w następnych sezonach przecież na pewno mieli by już swój pierwszy pocałunek. Bo w sumie piosenka była, i to napisana przez Tomasa dla swojego wybranka Leona. (Gregorio wiedział co robi dając ich do pary razem). Jesteś zakręcona czyli na pewno się dogadamy, jest to nawet pewne. Większość twoich zainteresowań pokrywa się z moimi, tutaj dokładnie nie będę się rozpisywał. Piszesz bloga obowiązkowa daj link muszę komentować :D. Czy szybko przywyknę do waszej grupy zobaczymy :P. Dobra większość jest ale niektórzy nie, na razie kapuje co i jak. Dobra Sarra (pamiętałem o dwóch rr jest git) zrobiła drzewko całkiem spoko a co przybyło was od tego czasu? Ciocia wszystkich (gratulacje), pracujesz w Studio widzę że jesteś zdolna :D. Dwóch mężów to jest dopiero Patola, troje dzieci, pięciu zięciów (oj no wiesz jak musiało być im przykro :P) masz wnuczki jak słodko. Dobra siostra, zaginiony brat akurat w dzisiejszym okresie na Filmweb zaginanie ludzi z rodzin jest normalne. Nic się nie dzieje. Ciebie także miło poznać :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones