PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 534
oceny
6,3 10 1 6534
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Angie wyjdzie za Germana w 75 odcinku :p Viola dowie się że to jej ciocia w odcinku 80 ostatnim, Jade zejdzie na psy, German ją wywali, Olga będzie triumfować, Ramalo otworzy przestrzeń osobistą i oświadczy się Oldze, w 2 sezonie nie będzie już Thomasa , będzie tylko bodajże w 5 odcinkach na 80, Viola będzie z Leonem :p HAPPY END :D

ocenił(a) serial na 10
malaikat

Ma się pojawić 3 nowych chłopaków i 2 nowe dziewczyny, oglądałem właśnie 80 odcinek Violi i się poryczałem, ale również wkurzyłem bo ona będzie z tym szczurem z wielkim pieprzykiem na czole, no i Jade będzie chciała zabić Angie i trafi za to za kratki

ocenił(a) serial na 10
malaikat

Malaikat jakoś w Maju ma u nich być nowy sezon :P

tytan5017

dzięki, tomas szczurem uważaj bo jego fankom to się nie spodoba ;) Dlaczego u mnie w szkole nie było hiszpańskiego ;( tylko niemiecki lub rosyjski to takie nie sprawiedliwe

malaikat

a gdzie można obejrzeć cały 1 sezon???

xnita13

albo tu na blogu: violettareal.blogspot.com u góry jest zakładka temporada 1

ocenił(a) serial na 10
malaikat

Ale u mnie też nie ma, znaczy jest ale ze względu na to że dużo było chętnych i nie liczy się do średniej :) no bo ja chcę by była z Leonem, no i oczywiście Ludmiłą zrobiła się na samym końcu dobra :) to jest link do wszystkich odcinków po Portugalsku :P http://capitulosdevioletta.com/capitulo-80/

tytan5017

to lepsze niż nic ja dałam się namówić na niemiecki koleżance co teraz bardzo żałuje bo babka na podstawie tak ciśnie jakbyśmy mieli z tego mature zdawać i to mi zniszczyło system nerwowy :)

malaikat

dzięki :)

tytan5017

Ej mam pytanie. Czy to potwierdzone że tomasa nie będzie w drugim sezonie? No bo niektórzy mi mówią że to nieprawda. Tzn. Ja tam bym się cieszyła gdyby go nie było :|

ocenił(a) serial na 10
lofffu

Ja ze swoich źródeł na stronach Argentyńskich wiem że go nie będzie :D

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Przecież oni w oryginalnej wersji mówią po hiszpańsku a nie portugalsku... -.-

tytan5017

wierz kiedy będzie 2 sezon ???

ocenił(a) serial na 10
Madzik0_0

W Polsce jesienią

użytkownik usunięty
tytan5017

Sądząc po tym co zrobili dzisiaj to pewnie będzie jeszcze później. :C

W argentynie będzie 3 sezon u nas 2

Madzik0_0

Wrzesień ;)

użytkownik usunięty
tytan5017

Skąd to wiesz?Błagam powiedz:)

ocenił(a) serial na 10

Oglądałam na stronie Portugalskiej 75 odcinek i jakoś nie widać tam, żeby Angie brała ślub.

ocenił(a) serial na 10
nysia6

Bo nie brała, wydaje mi sie ze oni (tzw. ci co sie tu wypowiadają) myślą tak bo w jednym odcinki German będzie miał halucyny i będzie sobie wyobrazał ślub z Angie :D I jestem niemal pewna ze w 1 sezonie zadnego ślubu Angie i Germana nie będzie!!! :)

PaniUckermann

W 1 sezonie nie ma ich ślubu! Jest w 2 sezonie

julia_szczepanska_35

Który odcinek?

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Trochę pomieszane te informacje, ale część jest prawdą. ;P

ocenił(a) serial na 8
tytan5017

jesteś pewna ? Ja oglądałam 79 i 80 odcinek (co prawda po hiszpańsku ale co nieco zrozumiałam). w 79 German miał się ożenić z Jade ale powiedział "nie" przed ołtarzem, a Vilu dowiedziała się wcześniej o Angie i nawet pozna swoją babcie.
Co do reszty - nie mam pojęcia .

agatag977

Chodzi o 2 sezon

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Myślałam ,że violka będzie z tomasem ,ale i tak dobrze trafiła ;P
Super zakończenie . Czekam z niecierpliwością na sezon 2 .

Misia_41

Wszystkie odcinki seonu 1 po polsku można obejrzeć na anyfiles. :)

ocenił(a) serial na 10
MrsAga

Dzięki ;] Ale 1 sezon widziałam dwa razy bo za pierwszym razem na disney channel i teraz jak powtarzają . A 2 gdzie obejrzę ?? Jak wiesz to proszę o odpowiedź .

ocenił(a) serial na 10
MrsAga

Aa na końcu 1 sezonu było coś ,że Viola będzie z Leonem ? Bo widziałam ostatni odc sezonu 1 ale nie wiem już bo mi się pokręciło .

ocenił(a) serial na 10
Misia_41

Ale i tak dobrze ,że będzie z Leonem na końcu . A w 1 sezonie na końcu to nie ma nic o tym z kim będzie ...

Misia_41

2 sezonu nie ma po polsku jest tylko po hiszpańsku. :)

tytan5017

Jeśli się tak skończy jak napisałaś, to będzie zajebiście! ;) Nie chciałabym aby Viola była z Tomasem..

tytan5017

Ale super będzie HAPPY END

ocenił(a) serial na 10
tytan5017

Po pierwsze Angie nie wyjdzie za Germana. Po drugie Vilu dowie się wcześniej.

tytan5017

Kto w jakim odcinku dowie się o tym, że Angie to ciocia Violetty.
Ramallo - odc. 66, 67 (pod koniec 66 przychodzi jakiś facet, ale nie wiecz czy mówi on Ramallo o tym, że Angie to siostra Marii już w 66 czy dopiero w 67 odcinku)
Violetta - odc. 70 (przez Ludmiłę, która "pokazała" jej nagranie)
Jade - odc. 73 (usłyszała rozmowę Violi i Angie)
German - odc. 74 (Jade powiedziała mu przy kolacji)
Olga - nie wiem kiedy ale chyba też w 74 odcinku

ocenił(a) serial na 10
mariahelen

Olga chyba 73, bo będzie widzieć Violę, Angie i babcię Violi i wtedy się dowie tak przynajmniej zrozumiałam XD

LEONetta

w 73 Olga po raz pierwszy od bardzo dawna zobaczy babcię Violi a dowie się w 68 napisałam to niżej.

mariahelen

Ten facet to detektyw, którego wynajęła Jade razem z Matiasem by się dowiedzieć co ukrywa Angie. Ale nie mieli za co zapłacić więc kopertę z cennymi informacjami dla Angie dał dla Ramallo który mu zapłacił. Ramallo przekazał kopertę dla niej. Ramallo dowie się że Angie to ciotka Violetty dopiero kiedy Violetta dowie się z pamiętnika mamy że ma ciotkę. I będzie chciała żeby German ją odnalazł. Ramallo wynajmie tego samego detektywa co Jade z Matiasem detektyw go zapyta czy on chce żeby on sprawdził gdzie można znaleźć ciotkę Violetty?. Ramallo mu odpowie że właśnie na to detektyw to jest jakiś żart? Detektyw zapyta się Ramallo naprawdę pan nic nie wiem? Ramallo mu powie że potrzebuje żeby on mu powiedział gdzie może znaleźć ciotkę Violetty i w tym czasie do domu wchodzą Angie i Violetta. Detektyw mówi tutaj ją masz. Olga dowie się pod koniec 68 odcinka kiedy to będzie się kłóciła z Ramallo po tym jak zobaczy że on przytulił Angie będzie mu zarzucać że się zakochał w niej ale on zapyta się jej chcesz wiedzieć dlaczego przytuliłem Angie powiem ci teraz dlatego że Angie jest siostrą Marii.

mundovioletty

sorki za literówkę w słowie "wiem" miało być "wie".

tytan5017

1. Czarne charaktery, czyli Jade i Matias grzeszą bardziej niż kiedykolwiek w ''Violetta2"

2. Lena, siostra Nathy, będzie uczestniczyła w drugim sezonie Violetty [pojawi się w drugim
rozdziale].

3. W pierwszym sezonie Violetta jest miłością Tomasa i Leona, lecz w drugim będzie miłością
Leona i Diego [nowego ucznia].

4. Ludmilla będzie udawała przyjaciółkę Violetty, lecz wraz z Diego naprawde knuje plany
przeciwko niej.

5. Ludmilla wprowani nowe utwory, w tym nie które z grupą "Dobry"

6. Violetta i Leon są razem, aż do przybycia Diego.

7. Casillo zmienią dom, więc pokój Violetty będzie inny.

8. Leon i charakter Valerie [nowa uczennica] będą mieć romans.

9. Brako, Napo [kuzyn Ludmilly], Luca oraz Tomas nie bądą w drugim sezonie.

10. Prawdo podobnie w Agrentynie ''Violetta 2'' będzie leciała 21 kwietnia.

11. Violetta dowiaduje się, że Antonia [pierwszy dyrektor Studio 21] jest ojcem Marii [ matka
Violi], czyli jest jej dziadkiem.

12. Fran. zainteresowana nowym chłopcem, który wejdzie do Studio 21.

13. Bridgit Mendler pojawia się w Violetta 2, najbardziej prawdo podobnie w wymianie
studentów.

TAK TEN SEZON JAK DLA MNIE NIE ZAPOWIADA SIĘ ZA FAJNIE NIE BEDZIE KOLOROWO O NIEEEEEEE ,NAJBARDZIEJ SMUCI MNIE TO ŻE VIOLA ZOSTANIE ZDRADZONA PRZEZ CHŁOPAKA KTÓRY MÓWIŁ ŻE JĄ BARDZO KOCHA

ocenił(a) serial na 10
wiki1011

Oldze Ramallo powiedział "Angie es la hermana de Maria" :P czy coś

ocenił(a) serial na 9
tytan5017

German poprosi Angie o rękę w 70 odcinku / 2 sezonu. Viola dowie się że Angie to jej ciocia w 70 a w 75 German i wywali ją z domu. Ramallo nie oświadczy się Oldze. Viola w 2 sezonie rozstanie się z Leónem i będzie z nowym uczniem - Diego a potem zerwie z Diegiem ... Tyle wiem ;)

ocenił(a) serial na 10
Angie4Ever

A skąd wiesz ze German oświadczy się Angie w 70 odcinku 2 sezonu ????? resztę to ja wiem, ale Violcia i tak wróci do Leona

ocenił(a) serial na 9
tytan5017

Tak piszą, ale czy to prawda to tam wiesz, ale możliwe . ;p

tytan5017

Ale w którym sezonie 1 czy 2 bo teraz jest już po 75 odcinku i jakoś nie było żadnego ślubu?

ocenił(a) serial na 3
Viola14

Plottyyy, ploty, stare ploty :D Nie wiadomo,czy w ogóle będą razem ^^

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Będą, ja ci to mówię;)

ocenił(a) serial na 3
majka5454

A ja myślę, że będzie z Esmeraldą. NIe lubię laski ;/ Co nie zmienia faktu, że lepsze to niż patologia ^^

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Oni wszyscy są siebie warci German, Angie, Esmeralda, mi to lotto kto z kim będzie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones