PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 527
ocen
6,3 10 1 6527
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Violetta I German

ocenił(a) serial na 10

Rozumiem że jest zła na niego bo przebrał się za tego pianiste no ale on jakoś stara się z nią
pogodzić a ona jest dla niego taka wredna. A wy co o tym sądzicie.

sara637

No coż... ja przewijam wątki z Violką, więc nie wiem. Oglądam tylko dla Diego i Naxi :D.

ocenił(a) serial na 8
Gosia1_7

Popieram.

julia_555

Wątki z V. są naprawdę ciekawe ;<

Sebek7771

Serio?Hahah.Jeszcze mi się tak nie nudzi , żeby oglądać trudne sprawy Violci :(

Gosia1_7

To niech Ci się zacznie.

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

Czemu ty ciągle jesteś taki wredny? Na mnie też kiedyś. Ludzie dzielą się na 2 typy. Ci co kochają Violkę (czyli ty) i Ci co nienawidzą
(zapewne większość wnioskując po komentarzach na forum). I tak już musi być.

Kingetta

Tak, muszę ;>
Filmweb to nie cały świat, a na świecie jest więcej osób, które główną bohaterkę uwielbiają ^^ Widać to między innymi po ilości komentarzy o niej na VPL;3
Panna Gosia jest natomiast bardzo miła, co można wnioskować po jej wypowiedzi ;3

ocenił(a) serial na 10
Sebek7771

Nie o to chodziło. Na świeci tysiące, a może nawet miliony kochają Violettę. Za to na forum bardzo mała ilość. :)

ocenił(a) serial na 7
Kingetta

nie kocham Violki, ale uważam, że jest oki, nie ma dla mnie typu:((((

ocenił(a) serial na 10
haricchi

Dobra, dobra jest też typ pośredni, którego przywódcą jesteś ty. ;)

ocenił(a) serial na 7
Kingetta

haha dziękuję 8)

julia_555

Też fanka Naxi, nie? A tak wg. bardzo lubie twojego bloga. Jest świetny:)

ocenił(a) serial na 8
Gosia1_7

Jedna z największych.
Tak? Bardzo dziękuję. ♥

sara637

German JESZCZE nie zasługuje na przeprosiny. No proszę, udawał kogoś innego- kogoś, komu zaufała. Do tego mieszał się w jej życie, kontrolując ją i w domu, i w szkole ;> To trochę tak jak odkrywasz, że twój przyjaciel był fałszywy ^^

sara637

Violetta ma sie za hrabine.German sie miesza w jej zycie bo sie martwi jak normalny rodzic.Dzieki niemu moze chodzic do tego studio(czesne sie z choinki nie wzielo),daje jej wszystko,moze zyc na przyzwoitym poziomie.Ale ta jasnie idealna Violcia ma wciaz pretensje bo sie nia ojciec intereuje.

użytkownik usunięty
Princeska92

A przepraszam ile ona ma lat ? 5 ? Nie sądzę. German jak każdy normalny rodzic boi się o losy swojej córki, chce dla niej jak najlepiej, to zrozumiałe. Violetta jest nastolatką i ma swoje "problemy", którymi nie chce dzielić się ze swoim ojcem, tylko np: z przyjaciółmi, bo wie, że oni ją zrozumieją lepiej w takich sprawach niż German. Violetta w 1 sezonie nasłuchała się już wielu kłamstw i chciała żyć normalnie. German jednak stracił jej zaufanie. Przecież ona zaufała Jeremiaszowi, mówiła mu o jego problemach miłosnych i wszystkich innych sprawach, z którymi nie dzieli się z tatą. A nie pamiętacie jak Angie zareagowała ? Ona się zakochała w Jeremiaszu i nawet kiedy German odzuwał miłość Angie do pianisty i tak jej nie powiedział prawdy. Sama ją odkryła i to w tak okrutny sposób. Właśnie dlatego Angie wyjechała do Francji. W zupełności ciesze się z jej decyzji, którą podjęła, chociaż dzięki niej German w niektórych sprawach hamował się słuchając jej rad. Teraz tata Vilu ma wolną rękę i może robić co mu się żywnie podoba, raniąc przy tym inne osoby. Sądzę, że Violetta nie powinna mu tak łatwo wybaczyć, gdyż German wiedząc, że Viola mu tak szybko przebaczy nadal będzie popełniał lekkie kłamstewka wiedząc, że mu się upiecze. Violetta i tak mu przebaczy, lecz German powinien dostać jak na razie lekką karę.

ocenił(a) serial na 10
sara637

Szczerze? Jak nienawidzę violki, jej wyimaginowanych problemów i jej różowego pamiętniczka, to teraz się z nią zgadzam. Postąpiłabym tak samo. Zresztą German jest dla mnie jedną z najbardziej irytujących postaci w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
lauri2092

razem z...? :D

ocenił(a) serial na 10
julia_555

Razem z Violetką :D

ocenił(a) serial na 8
lauri2092

Ah, no tak! :)

ocenił(a) serial na 10
sara637

Ta cała sytuacja jest dla mnie trochę śmieszna i żałosna. Bo dalej nie mogę zrozumieć JAK WIOLKA MOGŁA SIĘ NIE ZGAPNAC ZE JEREMIASZ TO JEJ OJCIEC. Powinna być zła tylko na siebie i swoją głupotę.

ocenił(a) serial na 10
majka5454

Ja też tego nie rozumie. Jak można być aż tak ślepym. Jak bym od razu się skapłam.

ocenił(a) serial na 10
majka5454

nawet nazwisko:
Jeremiasz Castelli-German Castillo

ocenił(a) serial na 7
sara637

Pomijając już że sytuacja jest nierealna, bo Violetta mogła poznac go chociażby po głosei gdy był Jeremiaszem, to jej się nie dziwię. Ten ojciec ciągle kłamie i zmienia zdanie, też bym sie obraziła.

ocenił(a) serial na 2
sara637

Też bym mu nie wybaczyła. W sumie nie wiem, jak to jest mieć ojca debila, ale mogę sobie wyobrazić. Inna rzecz, że i tak on i Violka są po jednych piniądzach. (Celowy błąd, więc nawet się Sebek nie fatyguj.)
Szczerze mówiąc, obchodzi mnie to tyle, co zeszłoroczny śnieg. Wolę cieszyć się z Naxi w zapowiedzi i z tego, że wrócił mi filmweb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones