PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Tylko i wyłącznie w kinach Helios. Nie wiem jak wy , ale ja na 100 % ide !!! 12,13 października.

Zuza555

o bosz... a kiedy będzie na DCH ?

ocenił(a) serial na 10
leonetta_2

21 października w DC będzie 1 odcinek.

Zuza555

ale co to będzie? jakiś maraton?
ja bym się chętnie przeszła :D ale musze wiedziec co to ;p

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Nie, to będzie 80 minutowy pierwszy odcinek wstępny do Violetty 2, Włosi jakiś czas temu o tym pisali.

MagdaJulka

80 minutowy? czyli rozumiem, że 2 pierwsze odcinki pod rząd, czy jeszcze coś innego?

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Nie, odcinek pierwszy i jakieś wywiady, zza kulis i inne duperele.

KeThA

aha, w sumie fajne by było jakby to był jakiś odcinek specjalny moze np taki który wyjaśniałby co się porobiło u bohaterów między 1 a 2 sezonem, bo dalej bym chciala wiedzie czemu Naty i Maxi sie rozstali?! ;pp
ale widac nie jest mi dane się tego dowiedziec

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Nie rozstali się przecież pomiędzy. Byli na początku sezonu parą, jeżeli można tak to nazwać. Znaczy, latali za sobą do 15 odcinka...
Ale mogliby wyjaśnić co z Braco i Napo, czemu Lu dalej jest taka (bo pod koniec 1 sezonu wydawała się przechodzić resocjalizację) i wgl... Ale niestety to tylko takie coś

KeThA

No dla mnie nie byli juz parą a pod koniec 1 sezonu ewidentnie byli razem.
Ale tak co z Braco i Napo tez mogłoby się wyjaśnic i Ludmiłą, na koniec 1 sezonu jak prosiła o to czy moze wystąpić to nawet się wzruszyłam, wydawało się że sie zmieniła choć troche.
Ale tego nie wyjaśnią bo pewnie po prostu potrzebowali w serialu czarnego charakteru Ludmi i nawet nie zastanawiali się jakby to mozna wyjaśnic widzą ;p

ocenił(a) serial na 9
karolina199

Bedzie zapowiedź pierwszego odcinka ( chyba 2 sezonu ), wywiady z wszystkimi. ( aktorami z Violetty ) i co jeszece nwm , ale wpisz sobie kino Helios i miasto gdzie mieszkasz no i Vioketta tylko dla fanów to ci sie pokaże ;)

ocenił(a) serial na 2
Zuza555

Nie mam nigdzie w pobliżu Heliosa ;/ Ale i tak pewnie bym nie szła, szkoda mi kasy na bilet, żeby obejrzeć odcinek serialu.

tears_in_heaven

No na jeden odcinek i jakies materiały dodatkowe troche szkoda wydawać kase. Myślałam, że to będzie jakis większy maraton czy coś.

ocenił(a) serial na 2
karolina199

Z tym, że niby tak to reklamują, a z tych 80 minut zapewne 50 pochłonie odcinek wraz z czołówką i napisami końcowymi, do tego z 20 minut reklamy na początku, więc zostaje 10. Ile tych materiałów? Pewnie jakaś krótka rozmowa z którymś z aktorów, parę ujęć planu filmowego i tyle. Już wolę poczekać do 21 i obejrzeć normalnie, w telewizji.

tears_in_heaven

No dokładnie tydzień dłużej poczekać, t nie jest długo.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Dokładnie. Ja się nie wybieram. Jeszcze nie zwariowałam.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Właśnie, po co iść do kina skoro poczekam tydzień i obejrzę to normalnie w telewizji:)

ocenił(a) serial na 8
Zuza555

Na tydzień przed startem drugiego sezonu fani serialu "Violetta" mogą zobaczyć premierowy odcinek na dużym ekranie! Tylko 12 i 13 października specjalne pokazy "Violetta: tylko dla fanów" odbędą się wyłącznie w kinach sieci Helios.
"Violetta: tylko dla fanów" to wyjątkowe wydarzenie kinowe. To prawie półtorej godziny premierowego materiału: teledyski, kulisy powstawania serialu, wywiady z gwiazdami, quizy dla najwierniejszych fanów, karaoke, a przede wszystkim wyjątkowa szansa na zobaczenie pierwszego odcinka drugiego sezonu "Violetty" na tydzień przed premierą telewizyjną. Tylko 12 i 13 października specjalne pokazy "Violetta: tylko dla fanów" odbędą się wyłącznie w kinach sieci Helios. Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na stronie www.Helios.pl/violetta


"Violetta" opowiada o nastolatce, która po kilku latach pobytu w Europie powraca do swojego rodzinnego miasta. Dziewczyna obdarzona jest niezwykłym talentem do śpiewania, o czym sama jeszcze nie wie. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku. Germán, jej ojciec, jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który bywa surowy i nadopiekuńczy. Życie obojga zmienia się, gdy wracają do Buenos Aires. Główna bohaterka odnajduje w Argentynie lojalnych przyjaciół, odkrywa swoją prawdziwą miłość i rozwija pasję do muzyki. W drugim sezonie na widzów czekają zupełnie nowe postacie, nowe historie miłosne oraz jeszcze więcej muzyki i tańca. To będzie powrót w wielkim stylu!

"Violetta: tylko dla fanów" już 12 i 13 października w kinach sieci Helios. Premiera drugiego sezonu w Disney Channel już 21 października. Nowe odcinki codziennie o godz. 16:00

ocenił(a) serial na 10
Zuza555

Ja się na to wybieram :) Robimy z tego dziewczyńską wycieczkę i całą grupą jedziemy. Zapowiada się bardzo fajnie. 13 pażdziernika powiem Wam jak było :D

ocenił(a) serial na 10
Vic02

Ja tak samo jade z kilkoma dziewczynami

ocenił(a) serial na 7
Zuza555

Chciałabym iść ,ale mam za daleko, bo w małopolsce nie ma. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones