Z kim będzie Violetta?

ostatnia wypowiedź: zielona1218
$user użytkownik usunięty

W końcu z kim , każdy prawie pisze inaczej.Jaka jest prawda.?

• oska14 oska14
    ocena: 7

Przecież nie wiemy tego,bo 2 sezon jeszcze nawet w Argetynie nie wyszedł.Wiemy na pewno,że w 1 sezonie będzie z Leonem .:)

• $user użytkownik usunięty

Niektórzy wiedzą

• xxx_41 xxx_41
    ocena: 10

w pierwszym sezonie na koniec nie wybierze, a w drugim zobaczymy :)

• Adunia10 Adunia10

ale to było dziwne bo na koniec dali że lał deszcz i Tomas złapał znowu Violette więc chyba mi się zdaje że będzie z Tomasem ale tego nie wiadomo

• Enterraz Enterraz

w pierwszym sezonie bd przez jakieś trzydzieści parę odcinków z Leonem, z tomasem nie bd w ogóle, przynajmniej w związku, bo cały czas bd kręcił i wiercił aż w końcu doprowadzi do rozstania. W drugim szczur wyjeżdża z buenos aires, także przewiduję że wróci do Leona.

• Leonetta4ever Leonetta4ever

Tylko ch*, jeśli te ploty o romansie Leona i tej Valeri się sprawdzą. Ale nawet jesli to prędzej, czy później zerwą i Leon wróci do Vilu. <3 Tak myślę. ;D

• Enterraz Enterraz

KTOŚ POWINIEN ZACZĄĆ PODRYWAĆ LEONA, TO NA PEWNO. Zaczyna mnie to denerwować, on taka dupa co powinno wokół niego z samej racji wyglądu, talentu i majątku latać stado dziewczyn, w dodatku taki megakochany a ona ciągle tylko się ogląda na szczura, kiedy Leon wychodzi z siebie tak się stara a violetta i tak jest jak mydło- cały czas się wyślizguje. W dodatku wszyscy za nią latają, Tomas, Leon, Braco, Broadway, Andreas też by nie pogardził, ona nie musi robić nic tylko leżeć i pachnieć xdd co mnie znowu z kolei drażni. Żadna z postaci w tym serialu bynajmniej nie zasługuje na zdobycie swojej miłości jak Leon. Powinna zagiąć parol na niego jakaś niezła dupa, coś w stylu ludmiły, żeby violetta WRESZCIE ZACZĘŁA COŚ ROBIĆ ;d i udowodniła że nie tylko Leon kocha i się stara, ot co!

No dokładnie, :)
          Też w tym jest coś, bo Leon jest najprzystojniejszym chłopakiem ze studia, a prawie żadna za nim nie lata. A za Tomasem kilka, a om taki piękny nie jest, zwykła ciepła klucha. Mogli by coś z tym zrobić. c:

• Enterraz Enterraz

właśnie, ta "atrakcyjność" tomasa jest moim zdaniem strasznie wydumana- nie mówie że jest jakiśtam paskudny strasznie, ale w zasadzie nie ma w nim nic wyjątkowego oprócz tego że jak ma problem to siada i płacze (metaforycznie) zamiast działać. PRAWIE żadna nie lata za Leonem powiadasz? właściwie to nawet violetta za nim nie lata (jak mówiłam, to ona jest słońcem w tym układzie) a zawsze jest tak że w takich facetach się podkochuje wiele dziewczyn

• zielona1218 zielona1218

Zgadzam się w 100% i w drugim sezonie zakocha się w nim ta dziewczyna i coś tam chyba z nią będzie co widać w pewnym momencie teledysku Hoy samos mas, ale mam nadzieję że i tak będzie z Violettą

• kajkamona45 kajkamona45

szczur za mało powiedziane niech on już wyjedzie bo jest głupi

• sandrusia5143 sandrusia5143

W pierwszym sezonie nie wybierze a w drugim nie wiem ale wolałabym żeby była z Leonem

Nowe zdj Leonetty. :>
    Najwyraźniej z 2 sezonu. ^^
    https :/ /pbs . twimg . com / media/BGI0TbvCAAARvzb . png : large

• Enterraz Enterraz

małe to xdd a skąd to wziełaś? Nie ma innych? LEON <3<3<3 może załóż oddzielny temat z tym. Albo jak znajdziesz wiecej z 2 sezonu

z blogu, jakiś violettareal blogspot. ;d
        jak będzie więcej to dodam. :D

• Enterraz Enterraz

już założyłam temat XD już tam dodawane. Ale podkreśliłam że tamto znalazłam ty ;3

spoko spoko xd
            co chwila dodaja nowe zdj, więc lajt. ;d

• Vilu43 Vilu43

Teraz jest potwierdzone że na końcu jeszcze nie wybierze a w drugim sezonie nie będzie do połowy Tomasa bo wyjedzie do Hiszpani a potem wróci i będzie z Violettą :***

• lofffu lofffu

nic nie wiadomo. Ja tam wolę żeby była z leonem <3

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true