PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 520
ocen
6,3 10 1 6520
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

tak na prawdę to na początku się dowiedziałam to nawet się cieszyłam, bo jestem totalnie za
leonem. Ale będzie mi trochę brakowało tej rywalizacji o vilu. tzn. na maxa cieszę się na wieść że
leon i vilu bd. razem ale jednak ten dreszczyk trochę zgaśnie . a wy co o tym myślicie?
no i muszę spytać. wolicie leona czy tomasa. ja powtarzam chyba poraz trzeci wolę leona. :D ;D

ocenił(a) serial na 6
oska14

wiesz mi to lotto ::p ... jeśli chodzi o to że Tomas będzie z Violettą to nie mój wymysł tylko tak poprostu jest w fabule ... a moje zdanie to moje zdanie wiec możesz uważać inaczej ... Proszę bardzo teraz maż bez wykrzykników oska14 ... :)

ocenił(a) serial na 6
Ana94

*masz

Ana94

A skąd wiesz,że bd razem ? Gdzie to przeczytałaś ? Ja nie podważam twojego zdania,czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) serial na 6
oska14

na fanpage ... jest wiele informacji i nawet na oficialnej stronie Violetty .... wystarczy posiedzieć na internecie i wszystkie info masz ... I właśnie wydaje mi się że podważasz, ale ja nie będe sie w tych sprawach rozdrabniać, bo nasza rozmowa robi się bezsensowna i śmieszna .
pozdrawiam :)

Ana94

Tak... wiem że nikt tego i tak nie przeczyta ale no wiecie sadysfejszyns :** No więc mogłabyś mi napisać w której ty to fabule przeczytałaś ? No bo wiesz 3 sezon się skończył a razem z nim cały serial (no ale V-lovers para siempre) i jakoś nie zaóważyłam żeby tam był Tomas a tym bardziej żeby był z Violettą.

oska14

Ja także w 1OO % się z tobą zgadzam oska14

ocenił(a) serial na 10
oska14

Violetta będzie z Leonem, ale ona pocałuje albo wyzna miłość Tomasowi na oczach Leona, i ona będzie mówiła że go kocha, ale on się zakocha w innej.

ocenił(a) serial na 10
Verskia

(Leon)

oska14

Oska ty masz prawo mieć swoje zdanie. Każdy inny ma prawom mieć je gdzieś. JA na przykład je szanuję, ale nie obrażaj go. OK? Bo nie wiesz jaki on może być naprawdę. Teraz za bardzo nie wiem kto to pisał, ale Leon potrafi powiedzieć Ludmile nie, a Tomas nie potrafi tego. Ale gdyby Tomas powiedział Ludmile nie,,,, to Kazała by tacie zwolnić ojca Tomasa, a on musiałby jechać do Hiszpanii.

Ana94

Mylisz się Leon i Violetta będą razem zapraszam do siebie na
www mundovioletty blogspot be

ocenił(a) serial na 6
mundovioletty

Nie w fabule ... wybacz masz złe info ...
;/

ocenił(a) serial na 6
Ana94

rozumiem że jako romantyczka wolisz tam tomasa, ale widziałam już cały sezon, to tomas i violetta nigdy nie bd parą. W 34/35 Leon i violetta bd się całować, potem bd parą aż do 62, gdzie leon z nią zerwie bo w sieci pojawi się filmik, na którym bd wyglądało że violetta całuje tomasa, chociaż w kiedy tomas chciał ją pocałować, ona go przytuliła.

ocenił(a) serial na 6
Enterraz

jedyny raz bd się całować ona i tomas w 79

Ana94

właśnie że mam dobre info a skąd ty bierzesz swoje informację? Widziałam odcinek 12 drugiego sezonu i tam jest wyjaśnione tu jest odcinek 12 www. mundovioletty.blogspot. be miłego oglądania.

Ana94

masz racje !!

ocenił(a) serial na 10
lofffu

wolę tomasa

Adunia10

ja też bardziej wolę Tomasa

Daniel10

Też jestem za Tomasem :P

ocenił(a) serial na 6
marcelina179

jeeeeeeeeeeeee Tomas Team :) :) :)

ocenił(a) serial na 3
Ana94

I ja :D

ocenił(a) serial na 10
Jullliana

Skąd wiecie o 2 sezonie, nigdzie nie jest to napisane ???

tytan5017

np. z blogów, fan page itp. np http://amamosviolettabr.blogspot.com/

ocenił(a) serial na 7
malaikat

Wydaje mi się czy na jednym zdjęciu widzę Bridgit Mendler?

Claudia_filmweb

Tak ma pojawić się w 2 sezonie podobno jako studentka z wymiany i będzie w 5 odcinkach

ocenił(a) serial na 7
malaikat

No to wreszcie coś nowego. Całkiem fajny ten serial inny niż wszystkie które lecą na Disney'u. Bez porównania lepszy

Jullliana

To nie jestem sama ;D

ocenił(a) serial na 10
marcelina179

Leon ♥

jessi140

najlepszy <3

Ana94

Też jestem za Tomasem:)Jest fajniejszy i bardziej pasuje do Violetty:)Może Leon się stara ale on tylko potrafi knuć jest siebie wart z Ludmiłą i niech do niej wraca...A Tomas i Viola para marzeń:)

Dodasek20

Dodasek20 masz racje

Dodasek20

masz racje dodasek :) A i co wy widzicie w tym frajerskim lamusie Leonie? przecież w tamtych częściach był taki jak ludmiła wredy itd. ja nie wiem jak można lubić kolesia z pedalską fryzurą czyli Leona?!? Przecież Leon tylko udaje przed violettą żę jest kochany u czuły a ona tego nie widzi że taki jest. Tomas jest lepszy ponieważ on naprawde coś czuje do violetty jest czuły, kochany, miły i tak moge dużo wymieniać dlaczego lubie Tomasa, a wy nwm czemu wolicie Leona bo co jest ładny??? przecież wiadomo że tylko dziecią podobają się chłopaki z pedalską fryzurą -.- Weźcie się ogarnijcie z tym Leonem !!!! Chcecie żeby violetta była z czułym, miłym itd. Tomasem czy wrednym kłamcą??? ja tam wiem że nawet tego nie docenicie co ja pisze ale spoko, wiem że każdy mnie będzie wyzywał ale trudno ja mówie tylko prawde ale jeżeli wy tego nie widzicie jaki jest Leon że jest wrednym kłamcą to naprawde wam współczuje że jesteście dziećmi którzy tego nie widzią -.- Każdy kogo pytałam w szkole to mówili że Leon a ja jedyna chyba mam rozum że uwarzam że lepszy był by dla violetty TOMAS !!!! a zresztą to tylko serial :) przecież w rl nikt nie pasuje do violetty bo ona jest najmłodsza ma tylko 16 lat a reszta jak Tomas i Leon mają po 20-21 -.- .____. Tylko tyle chciałam powiedzieć na temat Tomasa i leona ;// -.-

Ana94

My sie
tu kucimy a to tylko film

Ana94

ja tam jestem przeszczęśliwa że tego paszczura z zmarchami nie będzie F:

Ana94

Boże ludzie, to tylko jest serial, bierzecie wszystko za bardzo na poważnie i kto wam pozwala innych krytykować, tak jest w scenariuszu, a każdy jest fajny na swój sposób i co do pytania ja wolę żeby Violetta była z Thomasem, bardzo dobrze się dopełniają, a Leon jest troszkę wredny. Nie macie prawa przezywać "aktora", który gra Thomasa. To też jest człowiek, spójrzcie na siebie nikt nie jest idealny.

ocenił(a) serial na 10
lofffu

Wolę Tomasa , chociaż w sumie Leon też fajny ,ale moim zdaniem najlepszy chłopak dla Violki to Tomas :)

ocenił(a) serial na 10
Misia_41

Każdy ma własne zdanie ja wole Leona ty Tomasa no i dobrze :D

ocenił(a) serial na 10
jessi140

Ja też wole Leona

ocenił(a) serial na 10
MrsMellark

No bo Leon to ciacho :D

jessi140

Yym...chciałam powiedzieć,że ja osobiście całkowicie jestem za Leonem i nigdy bym się tej odpowiedzi nie zawachała,ponieważ to Leon jest zawsze przy Violi gdy trzeba,wspiera i wierzy w nią oraz bardzo się stara.(Nie mówię,że Tomas nie,ale to co odstawi w poniedziałowym odcinku (premiera w TV 18 marca) świadczy o tym jaki jest na prawdę.Odeszłam od tego co chciałam napisać.Odpowiedź typu "wolę Leona bo to ciacho" jest zleksza żałosna i dziecinna,ponieważ Viola nie będzie wybierała patrząc który jest przystojnieszy,lecz patrząc na to z którym jej lepiej.

ocenił(a) serial na 10
lofffu

Jestem w 100% za Tomasem! A wgl to Tomas zniknie tylko na chwilę!!! A Viola nie zdecyduje się do końca sezonu na żadnego z nich!
Później, gdy Tomas WRÓCI znowu zacznie się rywalizacja.. Ale Violetta zdecyduje się na swoją "pierwszą miłość" i wybierze Tomasa.
Bo jak na razie jest uprzedzona co do Leona. A tak z innej beczki gdybym spotkała tą Ludmiłę to bym jej tę blond czuprynę z łba powyrywała gdyby nie ona to wszystko potoczyłoby się inaczej!!!! A ta Francheska to też niezłe ziółko niby jest taką przyjaciółką a wgl. to też niszczy wszystko między Tomasem a Violą!!

Tuskaa2001

wiesz nie wiadomo. W hiszpanii i w argentynie nikt tego nie wie więc tym bardziej w polsce zostaje zagadka -_-

Tuskaa2001

Mam nadzieję,że to prawda co piszę Tuskaa2001 ,że Viola i Tomas będą razem:)

Dodasek20

Ja jestem szczerze za Leonem, to on pomógł Violetcie z zakończeniem strachu przed sceną

Tuskaa2001

Tuskaa2001, Po pierwsze to, violetta w pierwszym sezonie nie będzie wybierała pomiędzy Tomasem a Leonem -.-
A po drugie nie ma co obwiniać Ludmiły i Francheski, tylko ich scenarzystów. :)

ocenił(a) serial na 4
lofffu

Ja też wolę Leona, chłopak wie przynajmniej czego chce. Tomas jak dla mnie to trochę taki fajtłapa. Jest też mega naiwny i łatwo nim manipulować. Gołym okiem widać że Ludmiła jest cięta na Violettę i mota, o on najwidoczniej jest ślepy skoro tego nie widzi. Już nawet Leon się od niej odwrócił, a Tomas dalej się szlaja z tą wydrą, a ona uczepiła się go jak rzep psiego ogona. I jak Violetta ma być z kimś takim nieporadnym uczuciowo. Tomas w porównaniu z Leonem to chłopczyk, niedojrzały i rozchwiany uczuciowo. I trochę przesłodzony... Ale to tylko moje zdanie :)

Lola140392

ja się z tb zgadzam w 100%.

lofffu


ja wole Tomasa on jest super a Leona wręcz nie nawidzę

Lola140392

zgadzam się z tą wypowiedzią

ocenił(a) serial na 10
kesha1230

Racja... Leon kocha Violette i pokazuje jej to na kazdym kroku, dba o nia, rozumie ją, wysłuchuje i co najważniejsze nie nazuca sie jej tak jak Tomas.. Robi wszystko małymi kroczkami i cudownie razem brzmią np.
Jak dla mnie są dla siebie idealni. <3

kesha1230

ja chce żeby Violetta była z Leonem bo bardzo bardzo i to bardzo do siebie pasują a Tomas niech nie wchodzi im na droge i niech leon fkońcu pocałuje violette bo ona i on wiem że się kochają:):):):):):)