PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 519
ocen
6,3 10 1 6519
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

tak na prawdę to na początku się dowiedziałam to nawet się cieszyłam, bo jestem totalnie za
leonem. Ale będzie mi trochę brakowało tej rywalizacji o vilu. tzn. na maxa cieszę się na wieść że
leon i vilu bd. razem ale jednak ten dreszczyk trochę zgaśnie . a wy co o tym myślicie?
no i muszę spytać. wolicie leona czy tomasa. ja powtarzam chyba poraz trzeci wolę leona. :D ;D

gosia1992m7

masz całkowitą rację :D

lofffu

Tak....lepsze jest to co podłe,niby 'przystojne' i próbujące się pozbyć konkurencji,czyli właśnie ten wasz Leon. Thomas jest miły i szczerze kocha Violettę. Daje jej prezenty,a Leon je niszczy? To wam się podoba?Gratuluję gustu...

Sebek7771

po 1. o gustach się nie rozmawia po 2. to co wobec cb ',,Niby przystojne'' i podłe wcale takie nie jest. Zmienia się. A widzi że prze tomasa viola cierpi i dlatego jest wobec niego wredny. Jeśli nie oglądałeś żadnego filmiku na yt to gratuluję oceniania charakteru dopiero po 20 odcinkach gdzie tak na prawdę akcja dopiero się rozkręca -_-

lofffu

Oglądałem,oglądałem. Nadal będzie podle próbował powstrzymać Thomasa,bo on taki święty.A Violetta cierpi nie przez Thomasa , tylko przez Ludmiłę,która ciągle próbuje go wrobić,by nie układało mu się z Violą.

Sebek7771

talk a tomas jest naiwny i daje się wkręcac. więc to po części także jego wina o.O

lofffu

cały Tomas wystarczy zobaczyć jak śpiewał z Ludmiłą

Sebek7771

jak widać po moim nicku wole leona on i viola powinni być razem gdzieś czytałam że od początku drugiego sezonu bd razem ale ja w to nie wierze bo mi sie wydaje że wrócą do siebie po zaspiewaniu piosenki podemos ponieważ ona chyba nie wiedziała że leon z nia chce jeszcze być bo była zaskoczona gdy podczas kiedy ona śpiewała on wszedł na scene i zaczą spiewać razem z nią . jak bd mogła to dam wam link i se zobaszycie i powiecie co uważacie czy oni byli razem czy dopiero bd po tej piosence.

ocenił(a) serial na 10
LoveLeon

nie wrócą. ;d
będa razem od początku 2 sezonu, fakt. ;d
ale w 1 juz nie. będą tylko od 34 odc do 62. :<
przez Tomasa szczura zerwali!
na szczęście nie ma po nim śladu w 2 sezonie. :D:D

Leonetta4ever

możliwe ja tam nie wiem a po tym linku widać jak by byli razem czy nie . bo mi sie wydawało że nie a ty Leonetta4ever jak sądzisz to strona do tego skopiujcie se to ( Violetta 2 - Leon e Vilu Cantano "Podemos" nell'Episodio 2) .ale teraz mi sie wydaje że byli razem od początku bo gdy diego spiewał piosenkę dla Vilu to Leon byz wsciekły i kazał sie Vilu wytłumaczyc. to strona do tego skopiujcie se (Violetta 2 - Tráiler Nueva Temporada) w 42 minucie Leon sie wsciekł. a ten cały filmik to zwiastun.

Sebek7771

Violetta będzie z Tomasem <33 Ale najpierw z Leonem ;c , Oglądałam po Hiszpańsku. A jak Tomas wróci z Hiszpanii to Violetta będzie z Leonem ale pocałuje się z Tomasem <3 , a potem przy Leonie wyzna miłość Tomasowi <333333 i Leon z nią zerwie :D (oczywiście nie cieszę się dlatego, że Viola będzie cierpieć, ale to tylko serial tak?) i dlatego się ciesze bo nienawidzę tego Leona! Tomas jest przystojny i pięknie śpiewa(oczywiście nie lubię go dlatego, że jest ładny, Leon to też ciacho ^^) <33 tak jak i Viola <33 , pasują do siebie w 100% już od 1 odc. <3 się w sobie zakochali a Leon wszystko psuję i stoi im na przeszkodzie i wmawia Violetcie jakieś głupoty na temat Tomasa a potem udaje takiego czułego i miłego TOMAS JEST LEPSZY OD LEONA

Aha, i nie zauważyliście (ci którzy wolą Leona) że on Cały czas próbuje coś zrobić Tomasowi?
Violetta myśli, że Leon jej mówi prawdę i wmawia jej, że przez Tomasa cierpi! A to nie jest wcale prawda...
I to wcale nie jest tak, że Tomas tto ciapa, lama, fajtłapa, chłopiec (nie mężczyzna) to sie mylicie, bo
chodzi o to, że Tomas jest wrażliwy, a to wielka, dobra cecha u faceta, a Leon umie tylko knuć, jak odciągnąć Tomasa o Violi

Pozdrawiam
P.S Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale mam prawo mieć swoje własne zdanie. <333

ocenił(a) serial na 6
Tomas_98

To suuper, strasznie się z tego cieszę :) A co do zachowania Leona to można tłumaczyć je tylko tym, iż czuje się zagrożony. Wie, że Viola go nie kocha i tylko w taki sposób próbuje ją do siebie przyciągnąć.

Sebek7771

Opanuj się trochę kolego,bo to nie jest miłe jak kogoś nazywasz podłym.
Haha skoro tak mówisz to zapewne masz świetny gust pod każdym kątem.Błagam.Jak już powiedziała LOFFFU o gustach się nie gada,bo oczywiste,że każdy jest inny.Może Tomas jest miły i teoretycznie szczerze kocha Violettę,ale w praktyce mu to nie wychodzi.Nie umie się zebrać do kupy i jej wyznać co czuje tylko daje sie manipulować tej sztucznej blondynce. A Leon dobrze zrobił np tymi kwiatkami,bo udowodnił,że Tomi to ...nie wiem jak to określić by nie urazić ale prawidziwy facet by jakoś zareagował.A ogólnie to Leon na początku chciał mu dopiec,ale powszechnie wiadomo,że miłość zmienia człowieka.I on właśnie się powoli zmienia a jeśli tego nie widziesz to uważniej oglądaj odcinki.

ocenił(a) serial na 6
oska14

Niestety, ale mam znaczne inne zdanie na ten temat ;/

oska14

A Leon to nie dawał się manipulować? ;)))

Sebek7771

Ale to wtedy kiedy z nią był,a to całkiem co innego.A teraz "zmężniał" jeśli tak to mogę nazwać xD Zakochał się w Violetcie i chce ją zdobyć.Tyle :)

oska14

To nie zmienia,że dawał się manipulować :)))

Sebek7771

Za to podaje fakty i argumenty, dlaczego. :)

ocenił(a) serial na 6
Sebek7771

Zgadzam się z tobą ... inne spostrzeżenie na to co sie dzieje :P

Sebek7771

Miły, tylko że on rozbił związek Vilu i Leona.. Wiedząc, że są razem celowo chciał ją pocałować. ;)

Sebek7771

Zgadzam się z Tobą Tomas ją kocha a Leon tylko knuje nic więcej chce ją zdobyć intrygami..A Tomas się w niej zakochał i jest bardziej romantyczny:)

Dodasek20

w którymś odcinku nawet Fran stwierdziła że Leon się zmienił KIEDYŚ był taki jak Ludmi

malaikat

I co z tego? Wg mnie się nie zmienił,nadal jest skończonym pozerem.

Sebek7771

masz racje Sebek7771

użytkownik usunięty
lofffu

Tak:)Fajnie
Skąd macie takie info?

lofffu

leon.. <3 jest boski.. :D

lofffu

ja też wole Leona :D <3

kesha1230

Tak rozumiem niektórych z Was. Ja też chce żeby Leon i Viola byli razem, ale tu koleżanka wspomniala o fabule, i też mysle że Viola będzie z Thomasem. Macie niektórzy racje, Thomas nie umie zawalczyć o swoje. Jakby kochał Viole starałby się o nią do końca a tak to potem zrezygnował, daje sb pomiatać i wgl. I też jestem wprost załamana gdy słyszę że Violetta będzie z Thomasem, ale takie jest życie, i musimy sie z nim pogodzić

kesha1230

jak Leon jest taki przystojny to czemu żadna się za nim nie ogląda a za Thomasem 3 już nawet Ludmiła nawet się zanim nie ogląda chociaż jak ktoś przyjdzie do STUDIA21 to już odrazu a to są jakieś przydale oprócz Thomasa

lofffu

Każdy wie że Violetta wybierze Tomasa, ale ja jestem oczywiście za Leonem

ocenił(a) serial na 10
zuzia_fiszer9

Nie wybierze Tomasa, w pierwszym sezonie nie wybierze żadnego z nich! A w drugim sezonie z tego co ja słyszałam Tomasa ma nie być i ma być z Leónem przynajmniej początkowo. :)

lofffu

Bym chciała by to był Leon chociaż Violetta chce być z Tomasem. Jak Tomasa nie będzie w 2 sezonie to może Leon ją przekona do siebie.

ocenił(a) serial na 10
lovcia12

Mam nadzieję. TA Violetta to chyba ślepa jest :D

leonivillu

Mi tam wszystko jedno mnie obchodzi tylko jeden wątek powtrzórzę po raz trzeci: Gemrangie i sprawy wokół nich.

lofffu

Wiecie Leon rządzi On się tak stara a Tomas jeszcze jej wmawia ,, Widać po twojich oczach " ,, ja też nie jestem ci obojętny" Mojim zdaniem powinna być z Leonem tworzą świetną pare ♥♥ <33 A faktycznie nie będzie chwile tylko chwile Tomasa przyjedzie zato Fedricko i siostra Naty Która zaprzyjaźni się z Maxim Franczeską Kami i Violą. Federicko Zakocha się w violettcie i w którymś odcinku bd chciał ją pocałować lecz ona się nie zgodzi Ps: NIE PYTAJCIE SIĘ SKĄD TO WIEMY WPISZCIE SE W GOOGLE VIOLETTA I TAM JEST. JA CZYTAM TAKZE RÓZNE BLOGI :'( Troche się martwie bo jak violetta się zaczyna To TOMASH rysuje jej serduszko lecz viola pocałuje się z tym i stym -.- Wiem że Enżi będzie z Germanem. Więcej mi się nie chce pisać sory i sory że napisałam Enżi bo niewiem jak się pisze jej imie. -.- ale mnie ręce bolą -.-

Poszukiwana2222

Leon się ni stara tylko kombinuje a Tomas do ciacho nie to co Leon grzywa na bok jak dziewczynka a Tomas to irokez jak chłopak a Tomas kocha Viole

ocenił(a) serial na 10
tomasvioletta

HAHAHAHAHAHA, JE*ŁAM. ze niby ten trawnik to irokez, HAHAHAHHAA,

Leonetta4ever

ma normalne włosy Thomas a nie jak Leon grzyweczka na bok jak dziewczynka

ocenił(a) serial na 10
tomasvioletta

hahahhahaha. ile Ty masz lat, 10? To jest TERAZ NAJPOPULARNIEJSZA FRYZURA U CHŁOPAKÓW. oczywiscie, u tych, którzy mają poczucie stylu. Ale z dziećmi nie będę dyskutowała, bo to ten czas, gdy macie słodkie warkoczyki, chłopcy są obcięci na pały, plecaczki z syrenkami itd.. więc co tu o modzie mówić., ;>

Leonetta4ever

ja mam 10 ty 8 i nie gadaj tu o styluwie smarkulą

użytkownik usunięty
lofffu

Jak najbardziej!

ocenił(a) serial na 6
lofffu

I dobrze, że go nie będzie w końcu. Wnerwia mnie strasznie on. I jak cały czas robi tą swoją żałosna minę ''ale że ja'' -.- Wolę leona, chociaż jego teksty powoli mnie też zaczynają wkurzać , ciągle tylko ''wszystko okej '' i w kółko powtarza te same zdania, to już się nudne robi.....

lofffu

bardziej pasuje mi do tej historii Tomas, że z nim powinna być, ale będąc z Leonem oszczędzi sobie dużo problemów i... jednak jestem za Leonem.

lofffu

Jezu, co wy macie do Tomasa? Chłopak się stara i gra fair w przeciwieństwie do tego waszego Leonka. Tomasowi zależało tylko na szczęściu Violi, a Leonowi na zdobyciu Violi. Nie wspomnę już a poza tym o sposobie bycia Leona. A co do talentu wokalnego obydwoje są super ale bardziej przekonuje mnie Tomas. A do tych co się cieszą że Tomasa nie będzie w 2 sezonie, to będzie Diego który obdarzy sympatią Violę, zresztą z wzajemnością, a Tomas wróci w połowie więc nie macie się z czego cieszyć. poza tym Leon pasował do Ludmiły byli tak samo zarozumiali, świetnie się rozumieli

ocenił(a) serial na 10
ViolettaandTomas

Tak jasne,jak tomasowi tak zależy to niech w końcu powie coś ludmile. A i tomas jak na razie tylko rani viole

ViolettaandTomas

Wiesz?
Zgadzam się z tym co powiedziałaś, ale gdzieś czytałam, że Diego będzie taki jak Ludmiła (charakterem)
:D

lofffu

Ja tez jestem za Leonem, Moim zdaniem na początku był zarozumiały, ale się zmienił *-*
Miłość do Violetty go zmieniła <3
I cały czas się stara, a Tomas nie pokazuje że mu zależy (moim zdaniem) :(
I pomimo tego że nawet więcej osób jest za Leonettą, to to i tak jest argentyński serial i dam sobie rękę uciąć, ze ona będzie z Tomasem :/
Smuci mnie to, ale mam nadzieję, ze dzięki tej produkcji Jorge (Leon ♥) zostanie zauważony i będziemy mogli go oglądać w innych filmach ♥
Ale i tak jestem za Leonettą ♥♥♥

ocenił(a) serial na 10
Clar_C

=.= x 100 może niktórzy mają racje ale oglądnełam wszystkie odcinki do 80 i do tego 1 odcinek 2 sezonu i powiem że mało zrozumiałam z tego co oglądałam ale pewne jest to że leon i violeta będą razem <3 ale oczywiśnie nie do końca bo tomas wszystko zepsuje i gdy nagrają to ci kamerzyści to leon to zobaczy i zerwie z violetta a póxniej to jej będzie zależało tylko na leonie i będzie chciała robić wszysko zeby z nim być i chyba będzie gdy zaśpiewają te potemos które się im przyśni a potem w 74 odc leon przyjdzie do jej domu i wsunie list ona mu otworzy drzwi i będą rozmwaiać a dalej to nie wiem ale wiem że pocałuje się w 79 odcinku z Tomasem z czego jestem nie zadowolona a w 80 wyjedzie i nie wybierze zandego a w 1 odcinku 2 sezonu będzie akcja gdy on będzie jechał na tym motorze i ona będzie chciała z nim porozmawiac on sie zatrzyma bo ona wyskoczy na trase i będzie ją chronił a późnij będą rozmawiać . A teraz fanów Tomasa zmartwie bo to co czytałam stwierdziłam ze niektórzy myslą że przyjdzie "niby" w połowie sezonu ale jednak nie będzie go bo teraz gdy zaczyna się serial nie bylo pokazanego go wgl .

ocenił(a) serial na 10
justynad123

aha, do tego jeszcze TO Tomas będzie z Ludmiłą także wątpie ze zależy mu na Violi
P.S dal zwariowanych fanek którzy tak sa za beznadziejnym TOmas kacham was i mam nadzieje ze nie zrobiłam przykrości ;*

ocenił(a) serial na 10
justynad123

a tu taki mały dowodzik . Tu znajdziecie wszystkie odcinki 1 sezonu dailymotion . com , a tu macie 1 odcinek 2 sezonu todoteenagels . com . I nie mam pojęcia od kogo dostaliście takie info typu że tomas będzie z violettą ale mam nadzieje ze zmienicie zdanie ;d

justynad123

Ej,ludzie co powiecie na : H*j w d*** Violeccie?