PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 520
ocen
6,3 10 1 6520
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

tak na prawdę to na początku się dowiedziałam to nawet się cieszyłam, bo jestem totalnie za
leonem. Ale będzie mi trochę brakowało tej rywalizacji o vilu. tzn. na maxa cieszę się na wieść że
leon i vilu bd. razem ale jednak ten dreszczyk trochę zgaśnie . a wy co o tym myślicie?
no i muszę spytać. wolicie leona czy tomasa. ja powtarzam chyba poraz trzeci wolę leona. :D ;D

NatanLaGrimmjow

H*j w d*pe ci -_- a ty co na to powiesz?

lofffu

Powiem że nie masz h*** :D

ocenił(a) serial na 10
NatanLaGrimmjow

Zapewne przed Twym monitorem siedzi gruba, pryszczata dupa, która nie ma przyjaciół, co nos wali konia oglądając Sashe Grey, jedyna przyjaciółka to Karolina GG, rodzice się do Ciebie nie chcą przyznawać.
^
Rozmowa na Twoim poziomie, Pis.

ocenił(a) serial na 10
NatanLaGrimmjow

dorośnij albo japa.

Leonetta4ever

ty wszystkich obrażasz ja cię nie rozumiem no ja mam za swoje ale jesczę się nie nauczyłaś żeby nie pyskować do wszystkich o cb starszych

ocenił(a) serial na 10
tomasvioletta

po 1. skąd wiesz ze oan nie jest starsza . ? po 2 . tamten gośc wyżej pewnie jest młody i głupi ponieważ wątpie bardzow to ze jakis dorosły chłoapk ogląda dinsney chanel a jeżeli ma to na profilu ze ma ok. 20 to zawsze mógł skłamać przy rejstracji wpisując złą date .. wystraczy pomyślec logicznie ;D

ocenił(a) serial na 10
justynad123

po 1 to nie twoja sprawa po 2 zamknij się a po 3 jak z nią gadam to z nią a po 4 ty jej jakaś sekretarka

ocenił(a) serial na 10
tomasvioletta

hahaha, starsza ode mnie to Ty raczej nie jesteś, jak o tym świadczy o tym wspaniała ortografia i pisownia. ;)

ocenił(a) serial na 10
Leonetta4ever

jak o tym świadczy*

ocenił(a) serial na 10
Leonetta4ever

Wiesz, nie zawsze ocenia się innych po ortografii. :) Bo dajmy na to, ja mogę być 11-latką, ale idealnie opanuję zasady ortografii. Faktycznie, z wiekiem człowiek wyrabia w sobie pewną umiejętność pomagającą w ograniczeniu stawiania błędów, ale trzeba pamiętać, że dana osoba może mieć na przykład dysortografię. Wtedy może mieć nawet 25 lat, ale błędy pozostaną, jeśli dana osoba nie była odpowiednio leczona.

ocenił(a) serial na 10
Vic02

Nie rozumiem po co wydrążasz temat, skoro ta dyskusja odbyła się dawno temu. ;)
Poza tym, nie z Tobą o tym dyskutowałam, więc po co się mieszasz? ;]

ocenił(a) serial na 10
Leonetta4ever

Ah, stary tekst. Mieszam się, bo mi się tak podoba :] To już nie można własnej opinii wyrazić na forach ? :)
Co do daty - nigdy nie jest za późno, aby wyrazić własną opinię.

lofffu

Ciesze się, że Tomasa nie będzie, ale niestety- w połowie 2 sezonu wróci i znowu zacznie mieszać między Violą a Leonem.. Według mnie Tomas nie umie wyrażać uczuć, niby kocha Violettę a tak daje się omotać Ludmile. Leon pokazuje, że nie interesują go inne dziewczyny. Przynajmniej jak na razie ;)

ocenił(a) serial na 10
IloveLeon

nie będzie go w 2 sez.:D

Leonetta4ever

pacz na siebie ok to ile masz lat?

tomasvioletta

patrz* jeśli już.
niżej.

Leonetta4ever

Leonetta4Ever Przegrałaś zakład Mam przyjaciół i jestem chudy (Mam czerwony oas w Tae-kwon-do więc muszę być chudy)
Justynad123 Disney Channel mam w pakiecie niestety :/.
PS.Dobra przecież to wolny kraj oglądajcie sobie Violettę czy co tam chcecie.

ocenił(a) serial na 10
NatanLaGrimmjow

Jaki znowu zakład? :)
Taak, a ja mam tęczowego jednorożca, co pierdzi watą cukrową. ;3

Leonetta4ever

-.- Ile ty w ogóle masz lat?

NatanLaGrimmjow

Jest napisane w którymś tam temacie, poza tym kobiet o wiek się nie pyta. :3:3
Poza tym, mózgu, to była ironia. ;)

pieczonykurczak

Wiem ze to ironia to było zupełnie inne pytanie . :O

NatanLaGrimmjow

Domyśliłam się, jednakże mam ważniejsze rzeczy do roboty, niż monotonna kłótnia z jakimś chłopcem. Ciao.

pieczonykurczak

Ja się z tobą nie kłócę :)

ocenił(a) serial na 6
NatanLaGrimmjow

Eeee macarena! :3 oglądajcie violettę tylko że bd lamusami :3 aurea borealis. Zamknij się, po prostu, Sądzę że wszystkie twoje występy kończą się tą puentą ;> ja jestem licealistką, od pięciu raz trenuję jiujitsu łamane na MMA, w grupie przeważnie z chłopakami bo tą odnogą sportów walki interesuje się niewiele dziewczyn. Dalej za tym idąc, słucham tylko najlepszego polskiego rapu, i nie włąsciwie nie tylko polskiego, najwięcej Piha, Sokoła, składu prosto ogólnie, chady, bezczela którego ostatnia płyta to po prostu kosa, starej molesty evenement, HB, Game'a, reasumując; nie mam co wymieniać dalej bo i tak nie skojarzysz. Ogólnie słucham tego, czego słuchają dresy, ale nie łyse bandy z blokowisk tylko "dresy z serca", czyli ci, którzy kochają rap i nim żyją. Następnie, jestem licealistką i wcale nie czuję się forever alone. Po co ci wypisuję własną biografię? Dla kontrastu- oglądam violettę, uwielbiam ją, a jednak daleko mi do lamusa. Amen

Leonetta4ever

Sory każdy lubi co chce ja wole Thomasa ty Leona

ocenił(a) serial na 10
tomasvioletta

Z Tobą nie rozmawiam, więc łaskawie się nie wpierdzialaj.

Leonetta4ever

jestes porobana

lofffu

Cieszę się że tomasa nie będzie. Leon musi być z Violetta. ♥♥♥♥♥♥

ocenił(a) serial na 3
Ada_53

Znaczy Violetta jest nierozgarniętą, kaprysowatą rozpieszczoną paniusią, ale jak sobie chcecie. Leona uwielbiam <3
Natomiast co do Tomasa. Mówi się, że on się wpieprzał i wgl. ale to NIE JEST PRAWDA. Zobaczcie: Tomasowi podoba się Violetta, a Leon jest na niego wkurzony o Ludmiłę, chociaż NIE MA racji i postanawia mu Violkę odbić. Więc jakby nie patrzeć Tomas był pierwszy. Później, jak tylko chce z nią porozmawiać LEON się wpieprza i przeszkadza, nastawia Violkę przeciwko Tomasowi z którym ona by była bo było ewidentne, że go woli tylko tyle, że te ciągłe intrygi LUdmiły ich "związek" rozwaliły. Rozumiem, że wolicie Leona - ja też wolę, bo Tomas powinien powiedzieć Ludmile raz na zawsze, żeby się odwaliła, ale tego nie zrobił - jednak nie mówcie, że to Tomas się wpieprzał do związku Leonetty bo nie macie racji, gdyż było na odwrót...

Moja wypowiedź nie ma na celu obrażenia niczych przekonań, nie ma zamiaru obrażenia kogokolwiek. Jest to obiektywne spojrzenie na serial. Dziękuję!

KeThA

Nie zgadzam się z tobą. Tomas rani tylko cały czas Violette. Leon i Violetta do siebie pasują..... Muszą być razem. A Tomas niech wypierdala.

ocenił(a) serial na 6
Ada_53

Źle uważasz, bo Tomas nie do końca rani Viole. To wszystko intrygi Ludmiły i po części Leona. Lion jest zaborczy, nie pozwala Violi odetchnąć i porozmawiać z innymi chłopcami, bo zaraz wielkie halo.

Kingeels

dokładnie. Niby wszyscy mówią, że Tomas jest okropny i niby rani Vilu, a to wszystko przez intrygi Ludmi i Leona.

KeThA

Zgadzam się z rozmówcą KeThA Tomas i Violetta powinni być razem bo to była miłość od pierwszego wejrzenia i dzięki intrygom Ludmiły i Leona została ta miłość zdeptana i najbardziej poszkodowany został Tomas który zawsze czysto pogrywał lecz brak zaufania wielkiej panienki Violetty przekreśliły wszystko. Wierzący w uczciwość ludzi Tomas dal się podpuścić który wierzył we wszystko co mu mówiono wielka szkoda Violetta sobie przebiera i sama nie wie ze się serca powinno słuchać a nie głowa charakterek odziedziczyła po ojcu moim zdaniem brak zaufania tworzy konflikty i rozpady związków,

ocenił(a) serial na 10
joker_filmweb

"Tomas i Violetta powinni być razem, bo to była milość od pierwszego wejrzenia" - to żaden argument. Milość to milość i nie ma znaczenia czy od pierwszego wejrzenia czy nie. Powinno się kogoś kochać za to jaki ten ktoś jest, a czego my możemy się dowiedzieć o drugim człowieku po takim jednym spojrzeniu? Tego jak wygląda? Jak na nas patrzy? To jest nic.
Leon wcale nie intrygował z Ludmiłą. Robił to tylko na początku, gdy chciał zdobyć Violettę by odegrać się na Tomasie. Potem szczerze się w niej zakochał i zachowywał się jak każdy normalny facet próbujący zdobyć dziewczynę. To fakt, był trochę zbyt namolny, ale gdyby Violetta i Tomas naprawdę chcieli być razem to Leon by im nie przeszkodził. Bo jak? Zmusił by Violettę by z nim była? Gdy Ludmila zaproponowała Leonowi by razem zniszczyli randkę Tomasa i Violetty on odmówił. Bo chciał grać fer. Ludmiła rozbiła Tomasette swoimi intrygami.
Dlaczego niby Violetta miałaby mieć zaufanie do Tomasa? Ten facet jest nie logiczny. Raz ci powie, że napisał dla ciebie piosenkę, potem się tego wypiera, potem znowu twierdzi, że napisał. Najpierw mówi, że kocha, a następnego dnia twierdzi, że jesteś najgorszą osobą na świecie. Co taka Violetta ma sobie myśleć? Zresztą prawie go nie zna, dlaczego miałaby od razu mu ufać, tym bardziej że na każdym kroku widzi Tomasa flirtującego z Ludmiłą albo zwodzącego Francescę. Jakby nie mógł powiedzieć im, że nie chce z nimi być, bo kocha Violette. Violetta mogła pomyśleć, że on jednak coś czuje do Fran lub Ludmi, skoro tego nie robi, tylko daje im nadzieję.
Po za tym Violka potem naprawdę zakochała się w Leonie, a w drugiej połowie sezonu skłaniała się ku niemu, a nie Tomasowi, mimo że się wahała. Bo cóż, się w nim zakochała.
Więc jeśli ktokolwiek ponosi winę za rozpad Tomasetty, oprócz Ludmiły to jest to glownie Tomas, który nie potrafi walczyć dziewczynę, na której mu zależy.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

Trafiłaś w sedno, Dominiko, ale prawda jest taka, że jak ktoś nie lubi Leóna, to doszuka się we wszystkim jego winy. Bo stał za blisko, uśmiechał się za szeroko i odrzucał grzywkę zbyt wyzywającym gestem. Ciężko spojrzeć obiektywnie. A Tomaszek zwyczajnie spieprzył sprawę z Violką, bo miłość to jedno, a umiejętność bycia w związku to drugie.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven

Bo lepiej zrzucić winę na Leona niż poszukać jej w na pozór idealnym Tomasku. Tomas mógłby być z Violetta, wystarczyła by odrobina chęci i zaangażowania z jego strony, bo Violetta przyleciała by na każde jego wezwanie, nawet się nie oglądając na Leona. Tak by było mniej więcej do 34 odcinka :)

Drugo sezonowy Leon ma więcej z Tomaska niż myślałam. To taka powtórka z pierwszego sezonu :)

ocenił(a) serial na 2
majka5454

Gdyby sezon zakończył się Diegettą, to na bank w trzecim Diego zrobiliby na takiego ciołka, a pszczółka poleciałaby na kolejny kwiatek. I tak dalej.

ocenił(a) serial na 10
lofffu

O matko, ale wy kręcicie. Tomasa nie będzie do przynajmniej 50 odcinka 2 sezonu, a to już więcej niż połowa. Po drugie wątpie aby po wszystkich trudnościach z Diegiem i Leonem, po powrocie Tomasa, Viola rzuciła się w jego ramiona. Pomyślcie ludzie. Po za tym jaki sens miałoby sprowadzanie Tomasa, skoro Leon jest z Larą a Vilu z Diegiem? Chociaż z tego z co widziałam, a oglądam hiszpańskie odcinki 2 sezonu, to Vilu w najbliższej przyszłości chyba wróci do Leona .. Oboje strasznie za sobą tęsknią, ale boją się sobie o tym powiedzieć. A do tego Diego wpiernicza się cały czas i nie pozwala Leonowi się zbliżyć do Violi. Lara też taki mały lizus, wykorzystywała każdą małą kłótnię Leona i Violi aby go do niej zniechęcić.
Co tu dodać, Wasza kłótnia jest żałosna.
I Leon i Tomas nie są w moim typie, chociaż muszę przyznać, że Leon ma w sobie to coś :)
WIĘC. Viola w 1 sezonie nie wybierze żadnego, a w 2 sezonie będzie przez 20 odcinków z Leonem.
Koniec.

ocenił(a) serial na 3
Vic02

Jakby ci to uświadomić... My już to wszystko wiemy, gdyż temat jest z... 6 marca :)

ocenił(a) serial na 10
lofffu

wiesz tak ciesze się ze tomasa nie będzie w 2 sezonie violetty ale minus jest że on chyba powróci pod koniec 2 sezonu i ja tak myśle jakie będą parki na koniec: Violetta i Tomas
Ludmiła i Diego
Leon i Lara
Maxi i Camila
jak bym o kims za pomniała to upomnijcie się

PS: nie pasuje mi to ze leon i lara i tomas i viola ma być violetta i leon

lofffu

Moim zdaniem nie dobrze jest dyskutować na takie tematy, z powodu że każdy ma inne zdanie oraz gust, więc to nie ma tak naprawdę, żadnego sensu ;) Nie chcę nikogo obrażać, staram się po protu wyjaśnić wam co o tym myślę
Pozdrowionka :)

ocenił(a) serial na 8
lofffu

Ja chcę, żeby w trzecim wrócił. :c

ocenił(a) serial na 10
julia_555

ja też chcę .:c

ocenił(a) serial na 8
Domitila1

Piona! xD

lofffu

ja się cieszę. Nigdy nie byłam fanką Tomasa. Przez to że go nie ma dali Diego>3 który jest od niego o wiele lepszy:)

ocenił(a) serial na 8
Gosia1_7

Fakt, ale Tomasa trochę brakuje... :c xD

julia_555

everybody loves tomaszek :*