PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

irytuje się tym ,że mam 17 lat (prawie jestem dorosła ) a oglądam ten serial ,,,,powiedzcie mi ile wy macie lat (chyba to serial dla dzieci )

ocenił(a) serial na 10
ada565

Ja mam prawie 14 więc chyba nie jestem taka stara, nie? Ale nie przejmuj się starsi od ciebie to oglądają :D

violetta_fan12

nie mam co oglądać wieć się w Violę wciągnełam :D he he
jasne ,że nie jestes stara :D

ocenił(a) serial na 3
ada565

Don't worry, be happy :D Ja mam 16 :D Też czuję się dziwnie, ale za bardzo to lubię, żeby przestać! Pomyśl pozytywnie: Mając 17 lat jesteś w idealnym wieku, żebywygrać jakiś casting i zagrać w Violettcie, 10 latków nie wezmą!!! Sorry, jestem chora psychiczne... Troszkę ^^

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Made my day ;D Też mam 16, ale raczej poza internetem się publicznie do Violetty nie przyznaję ;)

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Ja niestety też :D Wyśmialiby mnie ^^

tears_in_heaven

he he publicznie :D ja też nigdy nie mam zamiaru

ocenił(a) serial na 2
ada565

Jedynie mogę bezpiecznie nucić sobie pod nosem "Voy por ti", bo jak ktoś nie zna serialu, to nie rozpozna, a jak ktoś rozpozna, to znaczy, że ogląda i jest spoko ;D

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Ja chodzę ze słuchawkami na uszach i do "are you ready for the ride" tańczę idąc gdzieś :P Więc, jak zobaczycie bujającą się dziewczynę, jak chłopaki w refrenie to ja :D Albo wyjącą coś półgłosem do siebie to to też ja. Nie koniecznie ze słuchawkami :D

użytkownik usunięty
KeThA

Będę się rozglądać jak coś ;D Jak zobaczysz dziewczynę z białą, futrzaną kulką na smyczy, śpiewającą pod nosem "solo amor, amor, amoooor y mil cancioooneees..." to będę ja. A, w sensie dziewczyna, a nie ten pies ;D

ocenił(a) serial na 3

Zrozumiałam :D Musimy znaleźć jakąś piosenkę, którą zaczniemy śpiewać wtedy razem :P

użytkownik usunięty
KeThA

Veo veo? Albo Junto a ti? ;D

ocenił(a) serial na 3

Junto a ti jest odpowiednie :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

To jak szukacie kogoś kto śpiewa "Junto a ti" to ja łaże i to śpiewa, bo mi często w głowie lata scena jak Marco to śpiewał.

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Taaaak! Więc poznamy się wszystkie po piosenkach :D Co z tego, że zapewne mieszczamy w całkiem innych stronach? Nie ważne! Piosenki z Violetty łączą ludzi :P

ocenił(a) serial na 10
KeThA

No, do Wrocławia z Warszawy trochę jest, ale co tam.

MagdaJulka

Nieważne! Organizujemy zjazd fanów Violetty i będziemy łazić z takimi wielkimi tabliczkami z nickami z filmweba... Ooo już to widzę ;D Hehe, każdy tu widzę z innego województwa, ale nie szkodzi ;)

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven3

Oj tam, oj tam. Od czego mamy nasz cudowny, nowoczesny pkp. Na dodatek szybki, niezawodny (nigdy się przecież nie okaże, że noe będzie obiecanego pociągu) i nie spóźnia się ;)

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Ej, ale ja nie miałabym nic przeciwko temu, żeby kogoś z filmweba poznać w realu :) Przynajmniej mogłabym sobie swobodnie pogadać o moich zapędach do filmów dla nastolatków, których niesstety większość ludzi w moim wieku nie rozumie, lub udaje, że tak jest :D A pkp zawsze rządzi :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

No. Do tego to jeszcze sporo czasu. Czternastolatka raczej nie pojedzie w zupełnie inną część Polski
Jakby ktoś był starszy, mógłby już o tym myśleć.

MagdaJulka

To zorganizujemy o u ciebie, a my, starszyzna, dojedziemy. I wszystko pasuje.

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven4

Jak Wam soę nudzi to spoko. Ja chętnie poznam osoby z filmwebu.

MagdaJulka

Aha, a tak a propos - jaki jest adres twojego bloga? Nie mam kompletnie co czytać pod tym względem ;D

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven4

Pewnie mówisz do Magdy, ale zapraszam również do mnie, a co - promocja musi być! violettas-life.blogspot.com :D No, tylko, że ty chyba nie lubisz Maxiego, tak? To Ci się nie spodoba ^^ Huhu.
Ja proponuję za rok na przykład w wakacje, bo jeszcze teraz mnie rodzice nie puszczą :(

KeThA

Ale masz świetny styl! Książki robią swoje ;D Nie wiem czy znasz mój, jakby co to zapraszam: kochac-bardziej.blogspot. com

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven4

Zaraz wbiję :D Od tego mamy właśnie noce. Dziękuję, bardzo mi miło, że ci się podoba, aczkolwiek nie jest idealnie. Ciągle się uczę :)

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven4

Mój styl jest świetny?! Co ja mam powiedzieć o twoim?! Za kilkadziesiąt minut spodziewaj się u siebie pochwalnego komentarza by ja :D

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Już uwielbiam twojego bloga, jak przeczytam wszystkie rozdziały to skomentuje całość, póki co jeszcze czytam ;D A najlepsze, że czytam od końca, w sensie od ostatniego rozdziału, fajnie mi się tak czyta.

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Skoro ci się tak fajnie czyta to czytaj :) Cieszę się, że się podoba! :D

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven4

Ja? Ja kaleczę język polski, robię literówki, ale nie lubię czytać przed publikacją, bo się zawsze zdołuje. Na dodatek mam ograniczony czas na kompa i ogółem dziwną wyobraźnie.
I jeszcze jestem fanką Francesci i jest tam jej dwa razy więcej niż Violetty.

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Przeczytałabym gdybym tylko wiedziała, co :D I gdzie. Jak mam się do Ciebie dostać, powiedz mi?
U mnie natomiast jest 2 razy więcej Naty niż Violi, więc wiesz :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Domyślam się, że byś przeczytała, ale byś się mnie przestraszyła.

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Oj, no proszę! Mam błagać na kolanach?! ;> Też mogę ^^ Właśnie skończyłam czytać opowiadanie tears_in_heaven i nie mam co robić :P

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Niestety nie zobaczę tego błagania na kolanach.
opowiadanie-leonetta.blogspot.com

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Nie ma czego żałować :) Gracias!

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Jest, jest ;)

ocenił(a) serial na 10

ej a gdzie mieszkasz bo ja jestem z radomia i znam taką jedna :D

violetta_fan12

Nie, nie, ja z okolic Częstochowy ;D

ocenił(a) serial na 10
tears_in_heaven4

Kurde szkoda :/ ja tam śpiewam veo veo, te esperare, verte de lejos i voy por ti xDD

violetta_fan12

Ostatnio śpiewam Destinadę i chyba najlepiej mi ona wychodzi, bo ma niższą tonację. Lepiej brzmi z moim głosem ;D

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven4

Czemu ja nie umiem śpiewać?! Gram na czterech instrumentach i to całkiem nieźle (nagrałam nawet wersję skrzypcową habla si puedes na komputerze :P) ale śpiewanie w ogóle mi nie idzie :(

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Ciesz, że chociaż grasz ma instrumentach. Ja to ani nie śpiewam, ani na nicz nie gram.

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Tak, cieszę się, bo w sumie po pradziadku mam do tego dryg. Mój tato też jest muzykalny, ale pradziadek był bardziej. Not important. Chodzi mi o to, że ja uwielbiam śpiewać! Kocham, nie umiem tego nie robić, ale jak zawyję to sama siebie przerażam :( To tak boli. Tym bardziej, że wszystkiemu jest winna przepona, a raczej to, że nie umiem nią śpiewać. Wiem, użalam się - spoko, przejdzie mi zaraz, jak dostanę głupawki ^^

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Jak ja bym chciała umieć grać na jakimś instrumencie albo śpiewać. Niestety nie jestem artystyczna.

KeThA

Ja umiem śpiewać ale zazdroszczę ci że umiesz grać na instrumentach też bym chciała zwłaszcza na pianinie, a na czym jeszcze umiesz grać oprócz skrzypiec? :)

ocenił(a) serial na 3
zielona1218

Flet prosty (altowy i sopranowy), pianino włąśnie i gitara :) Ale uczyłam się tylko na skrzypcach, w kwestii innych jestem samoukiem :) Teraz ja tobie zazdroszczę, że umiesz śpiewać!

KeThA

Haha to ja będę ciebie uczyć śpiewać a ty mnie grać i już możemy założyć zespół :D

ocenił(a) serial na 3
zielona1218

Na czym mam cię nauczyć? :D

KeThA

Na wszystkim ;D nie no dobra na razie tylko na pianinie :) a ile się uczyłaś grać?

ocenił(a) serial na 3
zielona1218

Na skrzypcach gram od 9 lat, z czego 6 z nauczycielką, na pianinie... może z 1.5 roku? Ale to takie brzdąkanie :P Na poważnie może z pół roku, ale że to nie trudny instrument to łatwo idzie, a na gitarze się zaczynam uczyć, ale to też raczej proste :P Flety od zawsze...

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Hehe, ja też nie umiem śpiewać, jak nikt mnie nie słyszy to lubię sobie troche powyć xD Nie no, mam chyba nie najgorszy słuch, ale nigdy nie ćwiczyłam głosu, więc ciesz się, że mnie nie możesz usłyszeć. Też bym chciała umieć grać na instrumentach, niestety, jak na razie ogarniam tylko cymbałki, flet prosty (tyle, co w podstawówce grałam xD), trochę się uczę grać na keyboardzie, ale jako samouk niewiele zdziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones