PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 534
oceny
6,3 10 1 6534
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

jak dla mnie Tomas ma fajne ciuchy na chłopaka a Violetta na dziewczynę tylko viola jest trochę za chuda Ludmila ma ładną sylwetkę.JAk patrze na ich nogi to normalnie viola ma patyki a wy jak sądzicie

ocenił(a) serial na 9
Adunia10

Nikt. Hahaha XD Nie no tak serio to najlepiej ... Serio nie wiem. Każdy ma inny styl i każdy inaczej go odbiera. Mi w 2 sezonie się podoba Violetty styl, o wiele lepszy niż w 1. Ludmiła czasem coś fajnego "zarzuci" na siebie i nie wygląda jak taki plastik. A z chłopaków ? León kraciaste koszule, więc Tomas...

Adunia10

w pierwszym sezonie Cami ma czasem fajne stylowki, jk nie przesadzi i nie wrzuci na siebie za duzo ;p
a w drugim wszystkim poprawil sie styl, Naty tez ma czasem cos fajnego na sobie

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Uważam tak samo jak Ty

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

Dla mnie to tylko Naty się fajnie ubiera ;)

ocenił(a) serial na 2
Adunia10

Violetta ma styl pięciolatki. Kwiatuszki, serduszka, falbanki. Cukierkowy, za słodki, w drugim sezonie chyba wygląda lepiej. Z dziewcząt w Studio najlepszy styl ma oczywiście Naty, z pazurem, ale z klasą, nie kiczowato. Camila też fajnie się ubiera niekiedy, ale niektóre jej stroje ją pogrubiają, na przykład dzwony. Fran... fajnie, ale nic nadzwyczajnego. Ludmi - czasem wygląda naprawdę ładnie i elegancko, ale częściej jak "córa Koryntu". Z chłopaków - Fede i jego kolorowe marynarki bardzo fajnie, reszta, łącznie niestety z Leónem, to bezguście.

ocenił(a) serial na 8
Adunia10

Z dziewczyn Naty, a z chłopaków nie wiem. Może Federico? :P

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

Dla mnie wszyscy tak sobie, nie ma kogoś takiego kto by się ubierał jakoś ekstra.

Adunia10

Każdy ubiera się ok,poza paroma wyjątkami,noi większość chłopaków mi nie przypadła do gustu jeśli chodzi o ciuszki.Mogę ci za to poiwedzieć,kto ubiera się najgorzej-Napo

Adunia10

Każdy ma indywidualny styl, i właściwie trudno te style do siebie porównywać, wszystkie są inne ;3 Ale najbardziej podoba mi się styl Naty oraz Federico.

Bella21274

Kazdy ma okreslony Naty taki rockowy troche (2 sezonie bardziej wiec dla mnie lepszy) Cami hipisowski Fran w 2 sezonie sukienka + kokarda na glowie, Viola slodko slodko jeszcze raz slodko, Leon wiadomo te koszule w krate, Fede zawsze w marynarce, w drugim sezonie Diego tez zawsze skora na sobie ;pp

ocenił(a) serial na 10
Adunia10

Jak dla mnie najlepiej z dziewczyn ubiera się Naty. Camila i Francesca od czasu do czasu też mają na sobie coś lepszego. Ludmiła ubiera się dość często też niczego sobie, ale Naty jak dla mnie najlepiej. Spodobał mi się też styl Violetty w 2 sezonie. W pierwszym jak dla mnie za dziewczęco i za słodko, choć czasem jak ubrała zwykła bluzkę i jaką normalną spódnicę to wygląda nie najgorzej, ale w 2 sezonie lepiej dużo lepiej. Natomiast z chłopaków to przede wszystkim Federico <3 Leon też nie najgorzej się ubiera, ale mógłby częściej rezygnować z "tradycyjnej" koszuli w kratę.

użytkownik usunięty
Emm_848

z chłopaków zdecydowanie najlepszy styl ma Fede, te jego marynareczki są piękne :D i czasami Leon, chociaż ubiera się trochę za poważnie. a z dziewczyn Cami (ale tylko w stylu hippie, w punkowym czy emo dla mnie wyglądała strasznie), Naty, i większość stylizacji Violi. większość, bo niektóre ma aż za przesłodzone.

ocenił(a) serial na 3
Adunia10

Ogólnie nikt nie ubiera się za dobrze, w drugim sezonie jest znacznie lepiej. Zgodzę się z większością, najlepiej Naty i Federico, w drugim sezonie nawet podoba mi się Diego, taki bad boy. Jeśli chodziłoby o wszystkie postacie, to powiedziałabym że German xD

Luu_4

German zawsze klasycznie ;p
a w sumie Jade tez spoko zawsze elegancka sukienka, w jednym odcinku nawet miala taką sama jak moja mama z Zary xd

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Styl Jeremiasa też jest niezły, German to jednak ma gust xD
Jade bardzo ładnie się ubiera, tylko nie rozumiem, jak można na okrągło chodzić w eleganckich sukienkach. Mogłaby czasami założyć jakiś luźniejszy strój.

Luu_4

tak ale widac taki mieli pomysl na jej postac i tego stylu sie trzyma ;p
tak German jako Jeremias potrafi sie tez odnaleźć w luznych stylizacjach ;d

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Ramallo też nie wygląda źle, chociaż po jego nowym image'u widać, że nie jest zdolny jak German.

Luu_4

haha, on wyglada przecietnie Jeremias jest ekscentryczny :D

karolina199

Inny przykładem faceta, który radzi sobie w różnych stylach jest Beto, który tak świetnie wyglądał w garniturze.

Luu__4

Tak xd szkoda ze nie mial okularow i nie widzial jak swietnie wyglada ;p

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Nie wiem, dlaczego Jackie go nie kocha.

karolina199

A który to był?

Crazy12

ten w którym Jade śpiewała operowym głosem xd

Adunia10

Tomás i Naty ;d
każdy ma swój oryginalny styl.
Naty -rockowy
Cami -boho
Violetta - na maxa dziewczęcy
Tomas- jakieś koszulki, kamizelki-taki normalny, nastolatkowy(?) strój xd
Ludmiła- zawsze coś albo różowego,czarnego albo w panterkę
Maxi - czapki z daszkiem +kurtki
Broduey- jaskrawe ubrania +kapelusze
León -koszule w kratę
Fran - dziwne mokasyny i skarpetki xd W 2sezonie opaska z kokardka na głowie
German - garnitur
Beto - marynarki. Najczęściej ta szara z brązowymi kołami na łokciach xd
Fede-kolorowe marynarki
Pablo - często coś niebieskiego,koszule
Antonio-apaszki
Gregorio - swetry ? ;d
Napo - szaliki xd
Angie- coś w kwiaty
Braco - luźne ubrania + jakieś paski czy coś w tym stylu

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Angie jeszcze często nosi pióra jako biżuterie, nawet przy telefonie ma.

ocenił(a) serial na 6
Sebek7771

Napo nosi [[faggy]] apaszki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones