PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682203}

Volare - historia Domenico Modugno

Volare - La grande storia di Domenico Modugno
7,5 452
oceny
7,5 10 1 452
Volare historia Domenico Modugno
powrót do forum serialu Volare - historia Domenico Modugno

Piosenki

ocenił(a) serial na 8

Czy ktoś może wie, czy w serialu piosenki śpiewa Beppe Fiorello, czy też jest podkładany głos Domenico Modugno? Jeżeli są to oryginalne podkłady, to świetnie to zrobiono, jeżeli z kolei śpiewa swoim głosem Beppe Fiorello, to podwójne brawa – za świetne aktorstwo oraz za bardzo dobry śpiew. Beppe Fiorello wykonywał piosenki Modugno na długo zanim zagrał w tym serialu, ale te wykonania są współczesne i bardzo różnią się od oryginalnych wykonań Modugno. W serialu nie potrafię ocenić, czyj to głos.

ocenił(a) serial na 8
Karen_M

Już wiem: wszystkie piosenki zaśpiewał osobiście Beppe Fiorello, przygotowywał się do ich wykonania rok, pobierając naukę śpiewu i gry na gitarze. Kiedy pokazał fragment filmu żonie Domenica Modugno (F. Gandolfi) kiedy to wykonał piosenkę” Vecchio frack”, nawet ona nie zorientowała się, iż nie śpiewa jej Modugno. Nieśmiały i niepewny swej kreacji Beppe dopiero wówczas nabrał przekonania, iż wykonał dobrze swoje zadanie. Film stał się wielkim przebojem we Włoszech, a wcześniej już uznany aktor Beppe Fiorello stał się najjaśniejszą gwiazdą włoskiego ekranu. Myślę, że niebawem zaczną napływać propozycje zza oceanu i zobaczymy aktora w amerykańskich produkcjach, bowiem zainteresowanie jego osobą w mediach ogromnie wzrosło, a jego dotychczasowe kreacje ocenia się jako perfekcyjne.

ocenił(a) serial na 10
Karen_M

O, to trzeba przyznać, że wyszło mu to świetnie. Też podczas serialu zastanawiałem się czy to on śpiewał. Ma chłop talent wokalny. Dzięki za informacje. Innych filmów z jego udziałem nie widziałem. Zobaczymy jak się jego kariera rozwinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones