PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221574}

Wędrówki z dinozaurami

Walking with Dinosaurs
7,9 3 680
ocen
7,9 10 1 3680
Wędrówki z dinozaurami
powrót do forum serialu Wędrówki z dinozaurami

uwaga

ocenił(a) serial na 1

najnowsze badania archeologiczne pokazały, że dinozaury nigdy nie istniały, a odkopywane na przestrzeni lat kości to pozostałości zwierząt takich jak: krowa, koń, świnia, lub zręczna manipulacja "naukowców". Pokazuje to, że po raz kolejny zostaliśmy oszukani przez media

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

A w tej bajce były smoki ? :)

ocenił(a) serial na 1
Carolaina_

ludzie wierzą w smoki, kosmitów i dinozarły bo chcieliby, żeby świat był ciekawy, a oni sami byli fajni, ale muszo sie pogodziś z faktem, że takie zwierzeta istnieją tylko w ich wyobraźni, to taki sam wymysł mediów jak wróżki czy indianie

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

Pozostałości zwierząt takich jak krowa, koń ..? Proszę cie. Niby które z tych zwierząt miało paszcze jak tyranozaur, liopleurodon . Który z nich był wielkości i miał taki szkielet jak choćby diplodok czy torozaur ? TO są fakty. Ciekawa jestem gdzie czytałeś takie bzdury -.-

ocenił(a) serial na 1
Carolaina_

w magazynie "Pasja Nauki", we wrześniowym numerze jest ciekawy artykuł prof. Malko na ten temat. Jeszcze polecam czasopismo "Mędrcy Syjonu" i artykuły J. Blumberga

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

Najnowsze badania psychobiologiczne pokazały, że Migueltorom ma kiełbie we łbie.

ocenił(a) serial na 1
andorek

to najgłupsza rzecz o jakiejś słyszałem

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

To samo można powiedzieć o temacie, który założyłeś.

Obalić teorie istniejącą od dziesiątek lat w 2 zdaniach.

Podaj choćby jakieś racjonalne korzyści, które mogły by wynieść media przez takie oszukanie społeczności. Absurdalne kretyństwo.Żeby Spileberg zarobił na Jurasic Parku?

Indianie to wymysł mediów, "no szkoda, że tato go wtedy nie wyją" bo brak mi słów.

Twój mózg został sprobowany przez międzygalaktyczne media kosmitów, aby pieprzyć 3 po 3.

ocenił(a) serial na 1
andorek

hej, nie musisz mnie obrażać od razu, pokazujesz swoje niewychowanie, ale w sumie nie wszyscy muszą pochodzić z dobrego domu, więc Ci wybaczam.

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

Wybacz, to moja naturalna reakcja na absurd.

A ty widzę nie masz nic ciekawego do dodania do tematu, ani żadnych dalszych odwiedzi/rozwiązań, więc uciekasz od tematu unosząc się tym, że zostałeś urażony. MAN UP.

ocenił(a) serial na 1
andorek

po prostu dowody na potwierdzenie mojej tezy są tak oczywiste, że nawet nie trzeba ich przedstawiać

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

Pieprzenie trzy po trzy...

ocenił(a) serial na 1
andorek

nie sądzę

migueltoro

Zaprezentowanie papierów potwierdzających 'badania' dotyczące prawdziwości skamieniałości dodałoby tym wypowiedziom trochę wierzytelności :)

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

to znaczy że te wszystkie szkielety w muzeach to odlewy? :C chyba jedną ukradnę i zrobię badania.

ocenił(a) serial na 1
raptornaglodzie

to głównie postarzone kości żyjących obecnie różnych zwierząt i poskładane w całość, która ma udawać dinozaura

ocenił(a) serial na 6
migueltoro

Tak masz rację przecież krowa i brachiozaur wyglądają identycznie niczym się nie różnią. Nie wiem gdzie się naczytałeś takich głupot.

ocenił(a) serial na 10
frycek49

Dobre , aż się śmiałem

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

wielkości przykładowo kręgów walenia, czy słonia ma się nijak do naszych ulubieńców.

ocenił(a) serial na 9
Carolaina_

Przecież to internetowy troll, gadający głupoty tylko po to żeby Cię wkręcić. A ten tekst, że dinozaury to taki sam mit jak indianie, powinien zwrócić twoją uwagę.

ocenił(a) serial na 9
Carolaina_

Przecież to internetowy troll, gadający głupoty tylko po to żeby Cię wkręcić. A ten tekst, że dinozaury to taki sam mit jak indianie, powinien zwrócić twoją uwagę.

użytkownik usunięty
migueltoro

Rozumiem,że jaja sobie robisz?

ocenił(a) serial na 9

Troll, już widziałem parę idiotycznych komentarzy w jego wykonaniu.
Problem w tym że na świecie rzeczywiście jest sporo ludzi którzy uważają skamieniałości wymarłych zwierząt i roślin za bzdurę.

użytkownik usunięty
Anthrax91

Nie wiem w jaki sposób myślą ci idioci.I czy w ogóle myślą,bo takie twierdzenie tego idioty mogę obalić po jego pierwszym poście-archeolodzy nie badają prehistorycznych zwierząt i zajmują się tylko kulturą i historią człowieka,więc albo to co migueltoro przeczytał to był żart na Prima Aprilis,albo było napisane na wp.pl lub w "Fakcie",albo jego chory umysł to wymyślił.

ocenił(a) serial na 9

Polecam rzucić okiem na hasło "kreacjonizm" oraz prawdziwą petardę jaką jest Kent Hovind i jego teoria na temat dinozaurów.
Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

ocenił(a) serial na 1

istnienie dinozaurów to taka sama bzdura jak ewolucja. To Bóg stworzył zwierzęta, żeby pomagały lub przeszkadzały człowiekowi, a ludzie zbyt łatwo dają sobie wkręcić hasła głoszone przez tę tzw "naukę"

użytkownik usunięty
migueltoro

Nie,tak sobie media wydały miliardy dolarów żeby wynaleźć metodę tworzenia tkanek i kości,sfabrykowali w ten sposób setki tysięcy ton kości i w magiczny sposób postarzyli je.Skoro mówisz że ewolucja to bzdura,chociaż to fakt który można łatwo potwierdzić,to nie rozumiesz istoty wiary chrześcijańskiej.Bóg stworzył ewolucję by Ziemia była idealna,prawa fizyki itp. też bo ciężka bez nich funkcjonowałby świat.Wielki wybuch i powolne powstawanie gwiazd i planet to też nie bzdura,w końcu nie wiadomo ile trwał jeden dzień stworzenia.Bóg daje o sobie znać rzadko,bo gdyby zszedł sobie na Ziemię i pokazał ludziom to wiadomo że wszyscy by w Niego uwierzyli,a On chce,by nasza wiara była prawdziwa,bez względu na naukę i jej odkrycia.

ocenił(a) serial na 1

to co mówisz to same kłamstwa

użytkownik usunięty
migueltoro

Wypowiadane przez księży,biskupów,katechetów i papieży.Nie wierząc fakty zbliżasz się bardziej do muzułmanów lub średniowiecznych idiotów.

ocenił(a) serial na 9

To najzwyklejszy w życiu idiota/trol. Gigan szkoda twojego czasu na niego.

ocenił(a) serial na 1
andorek

twój stary

ocenił(a) serial na 9
andorek

http://www.filmweb.pl/film/Bitwa+pod+Wiedniem-2012-617280/discussion/uwaga,22852 59
http://www.filmweb.pl/film/Harry+Potter+i+Insygnia+%C5%9Amierci%3A+Cz%C4%99%C5%9 B%C4%87+II-2011-476021/discussion/Uwaga,2269410
http://www.filmweb.pl/film/WALL%C2%B7E-2008-399328/discussion/uwaga,2274827
I wiele innych. Nie dość że troll i idiota to jeszcze istny maniak kretyńskich spiskowych teorii dziejów.
Beznadziejny przypadek...

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

a przypadkiem ty nie dałeś sobie wmówić Boga?
ja też wierzę, ale wierzę w różne rzeczy.

ocenił(a) serial na 1
raptornaglodzie

w takim razie wierzysz w kłamstwa

użytkownik usunięty
migueltoro

Najgorzej, że jeśli naprawdę jest kreacjonistą, może nie być trollem, tylko mieć biblijnie wyprany mózg.Tacy ludzie naprawdę istnieją (wystarczy zobaczyć choćby Answers in Genesis).

ocenił(a) serial na 1
Anthrax91

z nas dwóch jednego chyba boli tyłek i dla ułatwienia dodam, że ja nie jestem tą osobą..

ocenił(a) serial na 9
migueltoro

Błąd w Matrixie powrócił. Trol to upośledzenia...

ocenił(a) serial na 10
migueltoro

Koleś nie wiem co ćpałeś ale też chcę ( żart)
Za przeproszeniem czy ty masz mózg , czy ty myślisz . Bram mo słów normalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones