PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 312
ocen
8,1 10 1 133312
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

4x10

ocenił(a) serial na 10

Rozwalił system ten odcinek ...mysle ze Jess nie ma wyjscia musi dac mu czego chce aby nie isc do
paki wydaje mi sie tez ze jakis czas Litt bedzie mial ich wszystkich w garsci niby Mike zostanie tak
czuje ale Louis zrobi sobie z niego niezly worek treningowy..no i cholera szkoda mi tych relacji Dona
Louis :( juz nie moge sie doczekac co bedzie dalej..jestem pewna ze by trzymac watek ktos jeszcze
sie dowie o Miku ..no i Harvey mysle ze teraz to nie kot bedzie scigal mysz..a mysz bedzie scigac
kota ..ciekawie bedzie patrzec na to jak to Harvey sie bedzie plaszczyc przed Louisem by chronic
dupe Mika az do momentu gdy znow wybuchnie i powie co mysli o panu Litt i jego slodkiej
tajemnicy..
A wy jak sadzicie co bedzie czy chodz troche z tego co napisalam ma szanse sie sprawdzic? to
mozliwe by dalsze watki serialu byly az tak przewidujace ?

ocenił(a) serial na 9
supernatural94

Możliwe, ale raczej na krótko. Jessica jest mistrzem takich rozgrywek i nie pozwoli się tak łatwo szantażować. Chce mieć wokół siebie ludzi, którym ufa, przeciwników wykańcza. Moim zdaniem zwycięstwo Louisa jest krótkotrwałe i czeka go jeszcze boleśniejszy upadek, bo nie zdaje sobie sprawy z kim zadarł.
Jak to powiedział jej kiedyś Harvey: "You're playing chess while everybody else is playing checkers."

ocenił(a) serial na 10
Francouzinho

Moze masz racje ale i tak sadze ze mila odmiana bedzie ogladac jego starcie z Harveyem nie od dzis wiadomo ze Specter zrobi wszystko by chronic Mika ...

ocenił(a) serial na 8
supernatural94

A mnie zastanawia, czy takie roszady na szczeblach władzy w firmie nie wpłyną szkodliwie na ich renomę. Czy to normalne, że w tak krótkim czasie tyle razy zmieniano wspólników zarządzających? Co na to klienci, gdy dołączą nazwisko Litt do nazwy firmy, a po jakimś czasie od tak wywalą? Czy to nie za dużo? Najpierw wykopali Hardmana z nazwy, dodano Speactera, dołożą Litta i po jakimś czasie, gdy Jessica pozbędzie się Louisa <bo podejrzewam, że już nigdy mu nie zaufa i teraz będzie nim gardzić> znów wrócą do P&S?

ocenił(a) serial na 10
pietrusia

Mysle ze nazwisko Litta nie zostanie dolaczone do sciany Jess sie nie da zastraszyc ale co do Harveya mysle ze bd o to zabiegal bo chodzi tu o dupe Mika..Jess ma Mika w dupie wiec sie bd stawiac czuje to..ale Harvey? watpliwe..

ocenił(a) serial na 10
supernatural94

Wystarczy że po płaszczą się przed nim jakiś czas. Potem będzie tak samo siedział w tym bajzlu jak oni bo nie zgłosił tego od razu i problem Luisa sam się rozwiążę ;)

ocenił(a) serial na 10
veroni_2

no w sumie jak by się nad tym zastanowić to prawda..

supernatural94

A mi - w momencie jak Harvey szedł do Jessici walczyć o Lousia ("I'll try...") - przyszła do głowy taka myśl...
Specter - Ross - Litt
how about that? :D

ocenił(a) serial na 10
James_House

Ha ha hah ahahahhahahahahaha jestem za ! wypierdzielić Jess niech się bicht wali!!! ale mogli by zabrać też ze sobą Rachel bo mnie irytuje i tej asystentce Litta dac szanse zabłyśnięcia :P

supernatural94

To i ja dodam swoje trzy gorsze.
Do tej pory średnio przepadałam za postacią Louisa. Ogólnie postać jest wykreowana świetnie, ale ciężko go lubić. W końcu ciągle coś psuje. Ale nie dlatego go nie lubię. Bardziej mi chodzi o jego ślepe zafascynowanie Jessicą i Specterem. Próbował być taki jak oni, nie wychodziło, wracał z podkulonym ogonem i wszyscy musieli po nim sprzątać. A ostatnio wszyscy o niego zabiegali u Jess: Donna, Specter, Mike szukał mu pracy, Rachel się nad nim rozczulała, jego wspólniczka poświęciła dla niego całą karierę. Wszystko tylko po to, żeby biedny Litt jakoś uporał się ze zwolnieniem. Zrobili z niego sierotkę Marysię. Więc jak w tym odcinku wpadł do P&S i chyba pierwszy raz zaczął na nich krzyczeć, to aż poczułam się z niego dumna. Fakt, zezłościł mnie także, bo wszyscy latali mu koło tyłka, a on w ramach podziękowania wbije im nóż w plecy tylko po to, żeby zemścić się na Pearson, ale bądźmy szczerzy – nie raz im udowodnił, że mimo błędów, jakie popełnia, jest świetnym prawnikiem, tak jak cała reszta, tylko nikt tego nie docenia. Więc wreszcie przestał się zachowywać jak cienias (delikatnie mówiąc) i zaczął jak mężczyzna.
Podsumowując. Nienawidzę go za to, że chce zdradzić Mike'a. Ale jestem zachwycona sceną, jak wpada do P&S, wygarnia wszystko Donnie, potem Jess i wreszcie to on ich rozstawia po kątach. Niezależnie jak długo to potrwa – Litt nareszcie pokazał, że jest mężczyzną. I kto wie, może po takim wyczynie nawet Shila do niego wróci? :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones