PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 306
ocen
8,1 10 1 133306
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

Czy warto???

ocenił(a) serial na 7

Właśnie skończyłem drugi sezon i nie wiem czy dalej kontynuować moją przygodę z "Suits". Waszym zdaniem warto oglądać dalsze sezony, czy może serial z sezonu na sezon staje się coraz nudniejszy?

zizej1

Obejrzyj, trzeci sezon jest niezły ;)

ocenił(a) serial na 7
sowa32

A czy w trzecim sezonie mogę liczyć na schematyzm odcinków z pierwszego sezonu, czy bardziej serial idzie w stronę wgłębienia się w monotonny wątek miłosny Mika i Rachel?

zizej1

Pierwszy sezon był niewątpliwie najlepszy. Związek Mike'a i Rachel nie odgrywa pierwszych skrzypiec, ale jest sceny z ich love story są częste.

zizej1

za to ja żałuję, że straciłam czas na 4 sezon, zrobiło się dno i wodorosty

ocenił(a) serial na 7
sweet_nothing

Masz coś konkretnego na myśli { bez spioili oczywiscie} ?

zizej1

moda na sukces, brakuje jeszcze romansu mike'a z donna i harveya z jessica i trójkąta litt-murzyn-rachel

sweet_nothing

Toż ostatnie 5 minut 4 sezonu to mistrzostwo

Ketivv

i tylko te minuty...

ocenił(a) serial na 7
sweet_nothing

Decyzja w waszych rękach. Oglądać czy nie, konkretna odpowiedz.

zizej1

jak Ci się nudzi obejrzyj 3 sezon i na tym zakończ, ja obejrzałam z nudów, bo wszystkie moje seriale mają przerwę i sama nie wiem co oglądać do 2015...

ocenił(a) serial na 9
zizej1

3 sezon naprawdę robi wrażenie... Moim zdaniem 2 trochę przynudzał, no a w 3 jest kilka odniesień do 2 (Eva Hessington itd). Ale naprawdę warto obejrzeć nawet dla ostatniego odcinka, który był najlepszy z całej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones