PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 246
ocen
8,1 10 1 133246
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

Otwieracz do puszek

ocenił(a) serial na 10

Ktoś wyjaśni o co chodzi z tym rytuałem ?

Ga_aba

Ta tradycja powstała, kiedy Harvey przespał się z Donną, chodzi o zapewnienie sukcesu na rozprawie.

ocenił(a) serial na 10
sowa32

A na czym polega ten rytuał ?

ocenił(a) serial na 9
Ga_aba

Bierze otwieracz, biorą puszke jakiegoś żarcia, jedzą i idą to wydalić w gabinecie louisa.

ocenił(a) serial na 9
szymxk

a skąd to wiesz tj. w którym odcinku jest o tym mowa?

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

nie pamiętam w którym dokładnie to było odcinku, jednak wywnioskowałem to z kilku sytuacji w serialu, nie było powiedziane z góry w danym momencie, że tak robią.

ocenił(a) serial na 9
szymxk

tzn ja oglądałam niedawno cały serial, kojarzę otwieracz, spinacze, że mieli to robić albo w boksie Donny albo w gabinecie Harveya, ale z teo co kojarzę nie było dokładnie powiedziane o co chodziło. A odnośnie gabinetu Louisa było wspomniane, że kiedyś Harvey nasikał mu w gabinecie i zwalił to na kota.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

z tym sikaniem to prawda, ale ja pamiętam motyw, chyba nawet w piątej serii, że po krótkim namyśle i interpretacji tego, co mówili w swojej ironii, dało się wywnioskować, że za przeproszeniem srają mu w tym gabinecie, pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 9
szymxk

w piątej serii??

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
szymxk

no ja nic takiego nie kojarzę, a nawet wydaje mi się to niemożliwe. W jednym odcinku Donna i Harvey mówią, że nie szybko zdążą przed rozprawą, mieli to robić w boksie Donny, ale ostatecznie w gabinecie Harveya, więc odpada wersja z Louisem. A właśnie sama byłam ciekawa o co chodzi z tym rytuałem, bo jasno to nie było wyjaśnione.

ocenił(a) serial na 9
szymxk

http://www.filmweb.pl/serial/W+garniturach-2011-585726/discussion/Otwieracz+do+k onserw,2020223

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

teraz mi się coś kojarzy z akcją harvey'a i mike'a, nie pamiętam, który sezon, oboje byli podpici i upaleni, pojechali do kancelarii i z tego co pamiętam, to właśnie mieli wziąć otwieracz, puszkę no i prawdopodobnie wydalić w gabinecie louis'a. Mogę się mylić, ale coś mi tak się kojarzy.

ocenił(a) serial na 9
szymxk

no ja nie wiem dwie osoby mówią o tym wydalaniu, ale ja w życiu nic takiego nie kojarzę.

Wtedy co mówił to faktycznie Harvey i Mike byli upaleni i Harvey miał powiedzieć o co chodzi z tym otwieraczem, ale wtedy znaleźli Louisa w gabinecie i był koniec tematu.

Ale nie ma możliwości, żeby chodziło o to wydalanie, skoro mieli to robić w boksie Donny, albo gabinecie Harveya, a poza tym rytuał przedprocesowy mieli zmodyfikować już jak mieli zacząć pracę w kancelarii, więc nie znali Louisa.

ocenił(a) serial na 9
szymxk

https://www.facebook.com/ProHaven/posts/368579446536833

ocenił(a) serial na 9
szymxk

"Na youtube jest rozmowa fanów z ekipą Suits i powiedzieli ,że celowo nie pokazali co to za tajemnica (Harveya i Donny z otwieraczem), każdy sobie ma dopowiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
maaajenka

no to sprawa wyjaśniona, teraz pozostaje czekać na piąty sezon.

ocenił(a) serial na 9
sowa32

tradycja powstała wcześniej, była to tradycja przed rozprawą, a zmodyfikowali ją po tym jak się przespali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones