PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 312
ocen
8,1 10 1 133312
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

Jestem świeżo po House of Cards, świetny 10/10 serial. Chcąc zostać przy tej tematyce, czy Suits to godny następca do oglądania? Czy są jakieś podobieństwa między Suits a House of Cards? Czy jest to tematyka polityczna, czy tylko prawnicza? Dużo wątków dramatycznych? (Śmierć, nieszczęście, problem, uzależnienie, hazard)? Prosiłbym tez o króciutką opinię na temat pierwszego sezonu. Dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
MuffinTaste

Suits to jest serial do zrelaksowania się w niedzielne popołudnie, z HoC nie ma to nic wspólnego. Obejrzyj pilota, a zobaczysz, czy ten klimat ci się podoba.

ocenił(a) serial na 8
vandal1234

to nie o polityce, to serial prawniczy.

justykob

jaki tam prawniczy.
żenada do kwadratu.
a z pracą prawników i kancelarii prawnej ma tyle wspólnego co z gotowaniem i prowadzeniem restauracji ;p

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Kto by chciał oglądać serial,który przedstawia to samo co rzeczywistość?

Triis

Ja.
Bzdety o klaunach udających prawników kompletnie do mnie nie trafiają.

ocenił(a) serial na 8
suszyMie

Istnieją seriale nie tylko o "klaunach udających prawników" czy o życiu codziennym ;)

Triis

No i całe szczęście ;]

suszyMie

a znasz/ możesz podać tytuły seriali prawniczych z grą bardziej na poważnie? poszukuje właśnie czegoś takiego.

ocenił(a) serial na 7
LeaMao

Practice - http://www.filmweb.pl/serial/Kancelaria+adwokacka-1997-97786 , naprawdę dobry serial, nie zniechęcaj się niską oceną, na imbd ma 7,8

ocenił(a) serial na 8
MuffinTaste

Też zaczęłam oglądać tuż po HoC. Zupełnie inny klimat, ale warto, bo serial jest świetny!

ocenił(a) serial na 7
MuffinTaste

Serial raczej kierowany do kobiet.Biurowe gierki i romanse to motyw przewodni.O ile sezon 1-2 idzie w miarę obejrzeć, tak im dalej w las tym więcej bzdetów typu: -on ją kocha -ale ona go już nie, bo ją okłamał wcześniej. Albo - nie mogę ci zaufać bo nie wysłałeś faksu - nie mogłem bo byłem na randce itp. itd.

ocenił(a) serial na 8
pokemon227

Dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones