PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 106 976
ocen
8,1 10 1 106976
7,6 12
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha
ocenił(a) serial na 10
Soy3r

Dołączam

BYC_PRZYGOTOWANYM

Również mam nadzieję że pojawi się w przyszłości 3 sezon, jeden z lepszych produkcji jakie oglądałem kiedykolwiek!

maalekkk

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trzeci-sezon-serialu-wataha-hbo-kiedy-emis ja-fabula

ocenił(a) serial na 9
Soy3r

Czekam na 3

ocenił(a) serial na 8
Bardos4

....a ja bym chciała by już to się skończyło.... Fabuła niechlubna dla naszego narodu i chciałabym by już tego nie przeciągali. Mogli już zakończyć to z honorem w drugim sezonie. Wiem, że to tylko film fabularny ale ciągle mam wrażenie, że inspirowany na jakiś faktach....

Eywa

Fabuła niechlubna dla narodu??? Nie rozumiem Twojej opinii. Czyli niewygodne tematy najlepiej zamieść pod dywan? Poza tym to tylko serial fabularny. Nie popadajmy w paranoję. Drugi sezon bardzo mi się podobał. Aż szkoda że to już koniec.

ocenił(a) serial na 8
ihtiras

Całkowicie się zgadzam

ocenił(a) serial na 8
ihtiras

Nie musisz rozumieć. To jest moja opinia. Napisałam jasno, że to serial fabularny więc po co się powtarzasz. Oceniłam serial na 8 i chyba to powinno Cię uspokoić, że cenię sobie ten film i grę aktorską. Nie mniej jednak nie podoba mi się osobiście tematyka. Nie będę się rozwijać dlaczego. Każdy się domyśla.

Eywa

ale bieda umysłowa :D czyli polacy nie mogą kręcić żadnego serialu, w którym rodak przedstawiony jest jako złodziej/morderca/gangster/zboczeniec*? *niepotrzebne skreślić? hahaha!

ocenił(a) serial na 7
milena_9

Oczywiście, że nie powinniśmy kręcić takich antypolskich filmów. W Polsce powinien być jeden bardzo długi serial pt. "Żywoty polskich świętych. Od św. Wojciecha do św. Lecha Kaczyńskiego". Scenariusz powinien być zatwierdzony przez KC PiS i episkopat.

ocenił(a) serial na 8
Eywa

Jak nie chcesz rozwijać to na przyszłość zachowaj je dla siebie.

ocenił(a) serial na 8
Eywa

a co zakończyli bez honoru wg Ciebie ? haha co ty tu wypisujesz ?

ocenił(a) serial na 10
Eywa

Eywa, piszesz: "....a ja bym chciała by już to się skończyło.... Fabuła niechlubna dla naszego narodu i chciałabym by już tego nie przeciągali. Mogli już zakończyć to z honorem w drugim sezonie. Wiem, że to tylko film fabularny ale ciągle mam wrażenie, że inspirowany na jakiś faktach...."
Fakty sa faktami. Faktow sie boisz? Czy poprostu chcesz je ukrywac jak faszysci czy komunisci?
Ja daje dyche i chce wiecej Rebrowa

ocenił(a) serial na 8
Soy3r

Będzie na pewno - patrząc na popularność serii i zakończenie otwarte. Ale raczej nie nastąpi to prędko znowu sobie minimum 2 lata poczekamy =/

ocenił(a) serial na 10
mordarg

masz racje, pewnie sie pojawi ale nie wczesniej niz 2 lata; na drugi sezon czekalismy 3

ocenił(a) serial na 8
Soy3r

Sądzę, że mieliśmy dwa dobre sezony. Kogoś musiałaby już zbyt bardzo ponieść fantazja, żeby na tym samym poziomie wybudować 3. Stąd chyba nie czekam na 3.

ocenił(a) serial na 8
dill

Mózg zniszczony. Wątpię w III sezon.

dill

Popieram.

2 bardzo fajne sezony, ktore trzymaly poziom. Oby nie zrobili z tego tasiemca na 8 sezonow, w ktorym na sile wymysla sie kolejne intrygi...

Oczywiscie chcialbym zobaczyc 3 sezon, czemu nie? Ale, tak jak mowisz, ktos musialby sie bardzo postarac, zeby 3 sezon zachowal dotychczasowy poziom. Miejmy nadzieje, ze komus kiedys sie to uda :)

ocenił(a) serial na 10
diabollo

poki co, moim zdaaniem tendencja rosnaca jesli chodzi o poziom :)

ocenił(a) serial na 8
carlito86

ja uważam tak samo a to wszystko przez małą liczbę odcinków w sezonie odcinków w sumie ukazało sie tyle Watahy co normalnie się ukazuje za wielką wodą w jednym sezonie - odcinków. Także ja bym jeszcze go nie skreślał tym bardziej że ludzi co za tym stoją pokazali nam że mają pomysły. Najgorsze moze byc jak serię przejmie kto inny i zacznie po prostu doić takiego końca nie życzę całemu przedsięwzięciu

ocenił(a) serial na 9
Soy3r

trzymam mocno!

ocenił(a) serial na 10
Soy3r

No i co by miało być w tym sezonie trzecim ? wszystko zostało rozwiązane w ostatnim odcinku.Chyba,że będziemy ciągnąć wątek Pani prokurator

ocenił(a) serial na 10
rydzio21_2

po pierwszym sezonie tez widzowie mowili ze nie drugiego nie bedzie bo sie wszystko rozwiazalo. Na razie wiemy tyle, ze Rebrow oczyszczony, ma szanse na powrot do Watahy, no i jak mowisz p. prokurator, nie wiemy jak skonczyla

ocenił(a) serial na 10
carlito86

W 3 sezonie może być o tym kto zlecił przemyt tych bomb, kto stał nad tym gościem z ABW, albo cofnięcie się w czasie: Co było przed pierwszym sezonem, ale wtedy zmieniłby się główny bohater.

ocenił(a) serial na 7
rydzio21_2

SPOILER ! SPOILER !SPOILER !SPOILER !
co myslicie o postaci pani prokurator? mi osobiscie jej najbardziej szkoda - wszystko jej wina, mimo, ze niektorych faktow nie dalo sie przewidziec, wszyscy wieszaja na niej psy, mimo, ze poswiecila swoje zycie tej pracy, a i troche zycie matki, ktora przez prace zaniedbuje. mimo, ze w przeciwienstwie do wiekszosci postaci reprezentujacych wladze pozostala wierna swoim idealom i "czysta". moze jest szorstka, nieczula, ale to srodowisko na niej taka postawe wymusilo. w ostatnim bodajze odcinku kiedy lapia naszego glownego bohatera, a ona go przejmuje i wspanialomyslnie uwalnia i mowi "to wszystko moja wina" ze lzami w oczach, on zamiast dac jej swego rodzaju rozgrzeszenie, albo po prostu zrozumiec w jakims stopniu to jeszcze utwierdza ja w przekonaniu, ze jest beznadziejna i pyta sie czy ma jej przywalic, zeby upozorowana ucieczka wygladala autentyczniej (nie wiem moze zartem, ale srednio to bylo zabawne). aha i kropka nad i - ostatni facet (ABW) ktoremu zaufala i sie przespala - w desperackim poszukiwaniu bliskosci - okazal sie najwieksza szuja i psycholem torturujacym ludzi....
ale podsumowujac - bardzo fajna wielowymiarowa postac i fajnie, ze nie zakonczylo sie to happy endem - dzieki temu jest ciekawiej, jednak uwazam, ze zwlaszcza od postaci pozytywnych jak glowny bohater moglaby otrzymac troche zrozumienia :) a Wy co myslicie?

ludmila71

zgadzam się! :) to taka babeczka z jajami i fakt, że w życiu ma pod górkę, nadaje jej tylko charakteru. mam nadzieję, że pociągną jej wątek w 3 sezonie. ogólnie bardzo miło się ją oglądało, świetnie wykreowali jej postać. zajebisty serial! właśnie skończyłam oglądać drugi sezon i nadal nie mogę wyjść z podziwu :)

ludmila71

Postać świetna pod każdym względem. Pani prokurator sama jest szorstka wobec innych, tak więc reakcja Rebrowa, którą opisałaś jest całkiem zrozumiała. Ta cała otoczka , śledztwo i jego powaga, a także środowisko w jakim pracuje wytworzyło w niej także taką postawę obronną. To muszą być twardzi ludzie. Ona skopala to śledztwo, przez jej błędy człowiek niewinny musiał się ukrywać, a mordercy pozostali bezkarni i mogli dalej kontynuować swoje dzieło. Jej złożone życie i problemy z którymi się boryka nadają tej postaci prawdziwość. Determinacja Pani prokurator i chęć rozwiklania zbrodni za wszelką, nawet najwyższą cenę, nadają charakteru temu serialowi. Swoją drogą świetnie nakreślona postać kobieca, nieprzerysowana, oby takich więcej w naszym polskim kinie.

ocenił(a) serial na 3
Soy3r

Oby nigdy nie powstał. Po fatalnym drugim myśl, że to równia pochyła i będzie jeszcze gorzej jest przerażająca.

ocenił(a) serial na 8
Daranton

jesteś osamotniony w takiej opini. Większość ( włącznie ze mną ) Uważa że II-gi sezon był jeszcze lepszy od pierwszego :)

ocenił(a) serial na 3
mordarg

Naprawdę?
Idiotyczny scenariusz. Intryga na poziomie przedszkolaka. Brak jakiejkolwiek logiki. Słaby montaż.
Po 1 sezonie dałem 8. Po ostatnim odcinku 2 zmieniłem ocenę na taka jak widać.
Ładne bieszczadzkie plenery to za mało.

I jakoś nie jestem przekonany co do tej twojej "większości". W reali nie udało mi się spotkać nikogo,, kto powiedziałby,ze ten sezon jest dobry. A i tutaj pojawiło się sporo negatywnych opinii.

ocenił(a) serial na 10
Daranton

czesc trollu co slychac

ocenił(a) serial na 9
Daranton

Wiem że trolujesz ale wyjątkowo słabo - słaby montaż w 2. sezonie chociaż nie różni się prawie od pierwszego 8/10 WTF :D

amfre

a mnie zastanawia jak mu wyszła ocena "3" skoro jeśli dał pierwszemu sezonowi "8"? tak na prosty matematyczny umysł drugi sezon musiałby dostać ocenę "-2" żeby wyszła mu mediana 3 :D co za tępak..

Daranton

Przecież drugi sezon był tak samo dobry, jeżeli nie lepszy niż pierwszy. Piszesz jakieś głupoty.

ocenił(a) serial na 3
Andrzejek324

Każdy ma prawo do swojej oceny. Z reguły swoją oceną potrafi się uzasadnić czymś więcej niż użyciem jako argumentu frazy "piszesz głupoty".

ocenił(a) serial na 8
Daranton

Pewnie że masz prawo do swojej oceny. dobrze przynajmniej że nie jesteś trollem strzelającym tylko 1-jedynkami lub 10tkami. Takich ludzi nie trawie bo podważają istnienie całego tego systemu ocenowego.

ocenił(a) serial na 9
mordarg

True :)

ocenił(a) serial na 8
Daranton

Ty swojej również nie uzasadniasz.
"Idiotyczny scenariusz. Intryga na poziomie przedszkolaka. Brak jakiejkolwiek logiki. Słaby montaż."
To nie są argumenty a niczym niepoparte subiektywne opinie. Na czym polega idiotyzm scenariusza czy słabość montażu? Gdzie znajdujesz braki logiki?
Krótko mówiąc dostałeś taką odpowiedź na jaką zasłużyłeś.

ocenił(a) serial na 8
Soy3r

Naciągana fabuła jest niepotrzebna.

ocenił(a) serial na 10
Soy3r

Oby jak najszybciej ! :D

ocenił(a) serial na 10
Soy3r

Zastanawiają mnie te Wasze obawy, co miałoby być w 3 sezonie. Przecież pomysłów jest mnóstwo (w mojej głowie np.). Po pierwsze pani prokurator. Nie wiadomo, co z nią. Teraz ona będzie winna i dla odmiany Rebrow będzie ją "ratował". Do tego nie chciał , żeby go zabijała bo mając go żywego mogli niby zakończyć problem raz na zawsze. Zabiła, więc nie ma kto zeznawać, a lewe towarzystwo jeszcze zostało. Równie dobrze zakończenie 2 sezonu pozwala na dotknięcie w kolejnym sezonie czegoś zupełnie nowego. Problemów pogranicznicy mają bez wątpienia sporo. Chcę oglądać Rebrowa i prokuratorię znowu, chce ponownie słuchać pięknej, przejmującej muzyki, patrzeć na fenomenalne zdjęcia i mieć tyłek ściśnięty z napięcia przez kolejne 6 odcinków. Chcę bardzo! ☺

ocenił(a) serial na 10
Soy3r

Sezon 3 będzie na 100 procent. Właśnie szukają statystów

ocenił(a) serial na 8
Soy3r

Dzisiaj mają kręcić sceny do sezonu 3 pod moim rodzinnym blokiem. Ciekawe jak to wyjdzie i kiedy start emisji.

Soy3r

Pierwsza zapowiedź!
https://www.youtube.com/watch?v=7ObPfix-mT4
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 8
Falkor1

A na filmwebie dalej dupa i zero info o tym,że będzie 3 sezon... Żenada.

Soy3r

Nowy zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=Px2F_CeEr_4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones