PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691688}

Wawa non stop

4,0 1 642
oceny
4,0 10 1 1642
Wawa non stop
powrót do forum serialu Wawa non stop
pascolo

No shit straszny, żal to komentowac

ocenił(a) serial na 4
evula_2

Wawa jest super:D

ocenił(a) serial na 1
Eph

Gratuluję odwagi tym bardziej po tym co napisałem w tytule... :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Eph

Znaczy że co 38 osoba w tym kraju to debil(-ka) xD

ocenił(a) serial na 1
Immortal_Nitokris

Frajerze? No więc właśnie... Jak w tytule.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
rybcia13

Pff... Odezwała się twarda rybcia13. Więcej przekleństw wcisnąć do tego posta nie mogłaś, co?
Nawiążę do tematu - skoro producenci wnioskują, że ludziom się to spodoba, mało tego, ludzie to oglądają, to oznacza tylko, że społeczeństwo głupieje. Mało jest ciekawych książek, albo seriali, które NAPRAWDĘ trzymają poziom? Czy tak mały jest wybór, że oglądacie to co wam wcisną - paradokumentalny chłam? Obejrzyjcie sobie prawdziwy dokument, a nie jakiś "para", to dostrzeżecie różnicę i zmądrzejecie.

ocenił(a) serial na 1
pascolo

Te miliony widzów to miliony gimnazjalistów...

użytkownik usunięty
zenekzenowski

Niekoniecznie. Ja mam 30 lat i mi się bardzo podoba.

użytkownik usunięty
pascolo

Zależy dla kogo mi tam się bardzo podoba .

użytkownik usunięty
pascolo

Kozak serial, zupełnie cię nie rozumiem .

ocenił(a) serial na 1

mozesz napisac co w tym jest takiego dobrego?
aktorstwo? -xD
fabula? xD

użytkownik usunięty
filmwebtooszusci

Zajebista fabuła.

ocenił(a) serial na 1

Fabuła? Smalczyk, no i co mam Tobie napisać skoro i Kac Wawa oceniłeś na 10. TVN Wawą non stop znalazł pewną grupę odbiorców i tyle.

ocenił(a) serial na 4
pascolo

nie podoba Ci się to nie oglądaj :)

ocenił(a) serial na 6
pascolo

HAHHAHAHAHHAHHA kac wawe ocenić na 10, to Ja się pytam co za debile tutaj zakładają konta, filmweb schodzi na psy..

PositivThink

liste schindlera ocenił na 1 a kac wawe na 10. widać jakiś warszawiaczek.

ocenił(a) serial na 1
Anakin_Skywalker

To się nazywa troll. Wybitne filmy jak Forrest Gump czy człowiek Słoń mają u niego 1, więc myślę, że to po prostu próba zaistnienia w Internecie.

ocenił(a) serial na 1
GF1115

Smalczyk, Ty nie miej pretensji, ale masz konkretnie odjechany gust. Widzisz, ja wolę z dzieckiem pójść na spacer jak to oglądać. Po prostu szkoda czasu. Ja rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje, może nie masz co robić, jednak ocena Wawy non stop, tudzież Kac Wawa na 10 (Arcydzieło) jest po prostu śmieszna. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
GF1115

Dlaczego troll ? To, że film ma wysoką ocene to znaczy, że ma mi się podobać ?? Co do Forresta Gumpa dałem jedynke bo film nie ma nic wspólnego z książką odbiega od niej tak , że po prostu masakra. Gdybym nie czytał książki pewnie dałbym 6 lub 7 . A co do Człowieka Słonia po prostu nie lubię filmów o chorych ludziach i tyle .

ocenił(a) serial na 1

Przepraszam. Oczywiście napisałem coś głupiego, nie pierwszy i nie ostatni raz. Po prostu nie mogłem sobie wyobrazić, że ktoś kto nie jest typowym trollem może tak oceniać te filmy, ale ok - szanuję twoje zdanie.

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

Liste Schindlera oceniłem na jeden bo strasznie nie lubię czarno-białych filmów . A Kac wawie dałem 10 bo mnie strasznie denerwuje taka niska ocena normalnie dałbym 6 lub 7 bo to śrenia komedia .

ocenił(a) serial na 3

1) Strasznie mnie denerwuje takie coś, 'oceniłem na jeden, bo strasznie nie lubię czarno-białych filmów' - nie lubię, nie oglądam, NIE OCENIAM. Tak jakbym ja nie lubił animacji i każdej dawał 1/10, chociaż nawet jej nie oglądałem.

2) A zawyżanie ocen dla takich gniotów, bo denerwuje cię taka ocena (w pełni zasłużona, nawet zawyżona..) jest co najmniej idiotyczne i nie ma najmniejszego sensu (tak samo jak zaniżanie z 1)).
Każdy ma swój własny gust, no ale..

Co do wawy, słabe 4/10. Początkowo była beznadziejna, teraz się trochę poprawili (i jest to istne arcydzieło w porównaniu z Warsaw Shore..).

użytkownik usunięty
quedoro

Tak samo jak każdy ma swój gust, tak każdy może mieć swój sposób oceniania filmów. I oczywiście jeżeli nie lubisz animacji to każdej powinneś dawać jeden .

ocenił(a) serial na 3

Zawyżanie ocen (choć sam przyznałeś, że 6 lub 7 bez zawyżania) po prostu nie ma sensu.. Niby dlaczego miałbym dawać jeden? Jeśli nie lubiłbym animacji (oczywiście lubię, żeby nie było :)) to nie oglądałbym ich i wtedy nie dawał oceny (bo czemu mam wystawić ocenę czemuś, czego nie oglądałem?).

Ale rób co chcesz, nie zmuszę cię przecież do zmiany sposobu oceniania... :)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
PositivThink

Oceniłem na 10 bo strasznie mnie denerwuje taka zaniżona ocena. Kilka bardzo śmiesznych scen ten film miał więc minimum 6 się należy . Gdyby miał ocene minimum 5 wtedy oceniłbym normalnie .

ocenił(a) serial na 1

Smalczyk, ale takimi zafałszowanymi ocenami okłamujesz nie tylko innych ale i sam siebie. Co by było gdyby każdy w ten sposób podchodził do ocen? Wiem, to Twoja sprawa ale jak dla mnie sensu w tym nie ma żadnego.

użytkownik usunięty
pascolo

No to co ja z tym mam poradzić ? . Zawsze tak oceniałem i tak będe oceniał . Myślę , że gdyby wszyscy tak oceniali mniej by było kłótni na tym forum.

Czyli innymi słowy wszyscy musieli by stać się debilami z 1/30 zwojów w mózg jakie ty posiadasz.

hahaha oceniłeś "Nauka Spadania" na 1/10, pomimo tego, że film ma premierę 21 marca XD A "Wilka z Wallstreet" na 3/10... Żałosne

użytkownik usunięty
Trolleczek

Bo Nauka spadania to jakaś Komedia USA a te wszystkie oceniam na jeden bez oglądania. A Wilk z Wall Street to najbardziej przereklamowany film w historii jak dla mnie nic tylko samo ćpanie, chlanie i ruchanie, film praktycznie bez fabuły i do tego dłużył mi się niemiłosiernie ledwo dałem rade obejrzeć cały .

Poza tym jakieś 90% "obejrzanych" przez Cb filmów jest ocenione na 1/10... Radzę nejpierw obejrzeć film, a później oceniać.

pascolo

A ta grupa odbiorców no niestety to debile pokroju smalca.

pascolo

Oglądalność takich produkcji po prostu pokazuje, jaki poziom prezentuje sobą duża część społeczeństwa. Nie można oczekiwać, że każdy na tej przeludnionej planecie będzie wybitnym intelektualistą. Prości ludzie potrzebują prostej rozrywki, bliższej ziemi - tak między chodnikiem a podeszwą. Pracują (przynajmniej jakaś część), płacą podatki, robią robią PKB, więc niech ją mają. Przynajmniej dają pracę choćby tym "aktorom" ;)

ocenił(a) serial na 10
pascolo

Dla mnie jest super :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones