PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670340}
8,4 6 245
ocen
8,4 10 1 6245
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum serialu Wentworth. Więzienie dla kobiet

Ferguson

ocenił(a) serial na 7

Ferguson stała się praktycznie... nieśmiertelna, wszechwiedząca, najsilniejsza, najmądrzejsza, najsprytniejsza. Trochę staje się to nudne, że jest w stanie każdego przechytrzyć, wplątać w swoje intrygi, wykorzystać... i dosłownie NIKT nie jest w stanie poradzić sobie z jedną chorą psychicznie kobietą... :/ wątek na siłę przeciągnięty.. fakt... na początku była to dość barwna postać, oryginalna.. jednak wieczne problemy z Ferguson i jej "wybryki" znudziły mnie..

efffffelinka

Tak, a już szczególnie to, że ona wróci kiedykolwiek na stanowisko naczelniczki, że tym grozi, a reszta się tego boi. Tu już scenarzyści popłynęli - w którym systemie więziennictwa pracownik z taką opinią i oskarżeniami może zostać naczelnikiem? Musi mieć przecież nieposzlakowaną opinię.

ocenił(a) serial na 9
gabrielafrancuz

UWAGA SPOILER

też mnie już to irytowało, ale w końcu przechytrzyli Freak!

ocenił(a) serial na 8
solejsko

SPOILER

Nie wiadomo, jeśli nie pokazali jej śmierci, to ktoś jeszcze może ją uratować... ale ja też mam już jej dość, niech dadzą kogoś nowego, a nie ciągle to samo.

ocenił(a) serial na 9
Nyasagi

Sory że piszę tutaj ale nie mogę nigdzie znaleźć tego serialu :C
A więc mam pytanie gdzie Wy oglądałyście ? :)

ocenił(a) serial na 10
TonyHawkLoL

na cda są pierwsze 3 sezony i początek 4go. resztę odcinków można ściągnąć i wgrać napisy sobie :)

ocenił(a) serial na 9
gosialee2

dziękuję ;)

TonyHawkLoL

nie mogę dodać żadnego komentarza

tysia1316

na e filmy masz wszystkie sezony

efffffelinka

Też mnie to irytuje mam nadzieję że w 5 sezonie już jej nie będzie a wygląda na to że Bea ją załatwiła szkoda że za taką cenę

ocenił(a) serial na 8
Punisher77

Świetna jest ta aktorka i postać . Konsekwentnie budowana od samego początku do końca. Przesiąknięta złem do szpiku kości. Jest to ta osoba co jako dziecko będzie odcinać żabie nogi i potem patrzeć jak się pełza. Co dokładnie robi ze swoimi więźniarkami a póxniej próbuje to powtórzyć już jako więzień,Autentycznie odrażająca postać z którą za chiny nie idzie złapać lini porozumienia. Takiego Negana z TWD za to co powyrabiał tez powinniśmy nienawidzieć a jednak za swój styl postać ta jest kochana przez rzesze fanów. W przypadku Pani F. Założę się że takie przypadki są zaledwie jednostkowe i kurcze to jest wspaniałe własnie, że udało się tej kobiecie taką rolę wykreować :) :) :)

ocenił(a) serial na 8
mordarg

[sezon 9 spoilery ]

Teraz po latach serial ten stał się wybitnie ciekawy. Bo poza naszym "teamem Dobrych Więźniarek" mamy same kurvy które wcześniej występowały np w roli villainek danego sezonu. Każda jest zniszczona przez życie i przez to zła do szpiku kości. Są to kobiety które mordowały i są w stanie robić to dalej. Przez to w jakim miejscu są powstaje unikalna sytuacja że te "potwory" muszą egzystować razem oraz rywalizować o miano najgroźniejszej. Mamy Manipulatorkę która działa niczym żmija - Marie. Jest oczywiście aktualny Top Dog i kozaczka nr 1 czyli Lou Kelly no i w tle oczywiscie cały czas się czai nasza Joan The Freak Fergusson. Ona jest najgorsza bo jak pisałem lata tem tak i teraz jej celem życiowym aktualnie stało się mordowanie swoich wrogów oraz ogólnie i czerpanie radości z tego jak inni mordują, najlepiej w jej imieniu. Knuję ta swoją intrygę z inną osobowością w której to wspiera ją poyebany psychiatra. I tak naprawdę zyjąc niby na uboczu i nikomu nie wadząc cały czas rozgrywa swój spektakl. Marie i Kelly jakie super hiper by nie były obserujwemy jednak płaczące do poduszki co wieczór, rozpie&dalane na kawałki przez rzeczy jakich się dopuściły bądź rzeczy jakie je spotkały - czy wiedzieliście coś podobnego teraz u Freaka ?? Cały czas sie tylko podle uśmiecha. A scena jak wychodziła z lodówki żeby wydłubać oko tej niani była niczym z japońskiego horroru, mistrzostwo

mordarg

To ja jestem jednym z tych jednostkowych przypadków. Uwielbiam Ferguson, to dla mnie zdecydowanie najciekawsza postać tego serialu, która nigdy mi się nie znudzi. Za to Negana jak psa nienawidzę

efffffelinka

Nienawidzę tej francy ;D miałam nadzieję, że kiedyś wreszcie nie będę musiała oglądać jej twarzy w serialu ale niestety przeliczyłem się :/ meczy mnie ta postać

ocenił(a) serial na 9
Zuzol_4

Też nie mogę jej znieść. Niestety, takie babsztyle są niezniszczalne. Dyrektorka w firmie, w której kiedyś pracowałam jest dokładnie taką samą bezwzględną manipulatorką. Niszczy wszystkich wokół siebe. A najlepsze, że wygląda tak samo jak Ferguson. Jest co prawda trochę niższa, ale z facjaty i fryzury dokłądna kopia. Tylko nasza ma znacznie gorszą cerę (gęba obsiana brodawkami). I trzyma się na stanowisku od lat, bo na każdego potrafi znaleźć haka. Potrafi sprawić wrażenie zorganizowanej i kompetentnej, a jest wzorcową psychopatką. Nie umie ukryć radości, gdy komuś zaszkodzi. Odeszłam z firmy, gdy była kierowniczką innego działu (już wtedy taka była). Moje koleżanki nie miały takiego szczęścia. Od lat nawet zmienić pracy nie mogą, bo ma dużo znajomości i niszczy opinię każdemu, kto próbuje się wyrwać z jej szponów.

efffffelinka

A dla mnie Ferguson to najciekawsza postać tego serialu, która nigdy mi się nie znudzi. Serial wiele by stracił bez niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones