PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724861}

Wersal. Prawo krwi

Versailles
7,9 5 492
oceny
7,9 10 1 5492
Wersal. Prawo krwi
powrót do forum serialu Wersal. Prawo krwi

II sezon

ocenił(a) serial na 10

Cudowny serial. Pierwszy sezon wzmógł apetyt na dalsze doznania. Wyróżniam trzy wspaniale nakreślone grą aktorów męskie postacie; Króla Ludwik XIV, Filipa Orleańskiego i Marshala. Zwróciłam tez uwagę na medyczkę co jak na tamte czasy niezwykłe. Sezon drugi też najwyższej oceny ode mnie. Moja lista seriali historycznych fabularyzowanych to 1) " Wersal.Prawo krwi, 2) Rodzina Borgiów, 3) Dynastia Tudorów

ocenił(a) serial na 9
czarali

Zgadzam się, przyznam, że z dużą rezerwą podchodziłam na początku do serialu i jakiś czas nie mogłam się przemóc, by zacząć go oglądać, myślałam, że będzie podchodzić pod romansidło nienajwyższych lotów. Początkiem miło się zaskoczyłam, a im dalej, tym bardziej byłam pod wrażeniem, że jest to serial idealnie dopracowany pod każdym względem - gry aktorskiej, montażu, muzyki, a szczególnie dialogów.
Tak naprawdę, to tam chyba nie ma złych aktorów, każdy w sposób bardzo przekonujący oddaje osobowość odtwarzanej postaci. Zwłaszcza jest to zauważalne w przypadku George'a Blagdena, który tak naprawdę wypłynął grając postać Athlestana w Wikingach i można się było obawiać, że pozostanie już na zawsze, a przynajmniej na bardzo długi czas zaszufladkowany jako delikatny,targany wątpliwościami mnich i w roli Ludwika nie sprawdzi się, wypadnie blado i nieprzekonująco. Niesamowite jak bardzo mnie zaskoczył, jest Ludwikiem idealnym.

ocenił(a) serial na 8
Prawdziwa_Magdalena

To prawda, ten aktor i mnie niesamowicie zaskoczył kreując postać Ludwika. W niczym nie przypomina postaci z Wikingów. Nie przypuszczałam, że można tak niesamowicie wcielać się w zupełnie odmienne postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones