PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626615}
6,4 1 786
ocen
6,4 10 1 1786
Wiadomości z drugiej ręki
powrót do forum serialu Wiadomości z drugiej ręki

nie wytrzymam!

ocenił(a) serial na 1

może mi ktoś wytłumaczyć jakim prawem ten okropny tandety i wcale nie śmieszny szajs
ma lepszą ocenę od świata według kiepskich?!

ocenił(a) serial na 4
mistrzu99_FilmWeb

bo nowe odcinki "Świat według kiepskich" strasznie zaniżają całość

ocenił(a) serial na 1
robass1994

no tak wiem, bo ja sam z 10/10 zaniżyłem na 7/10 ale to chyba lekka przesada żeby takie coś jak ten serial miało przewagę nad tak kultowym serialem

ocenił(a) serial na 7
mistrzu99_FilmWeb

jak widać serial nie musi być, jak to nazwałeś, 'kultowy', żeby się podobać widzom. Zresztą takich seriali się nie porównuje, inny typ serialu, inna tematyka, inny target.

ocenił(a) serial na 7
robass1994

Ogólnie mówiąc "Świat według Kiepskich" to serial o bardzo niskim poziomie ilorazu. Świadczy o tym chociażby to że według tego serialu słowa menda,gówno albo japi**dole są bardzo śmieszne i trzeba koniecznie nałożyć sztuczny śmiech żeby ludzie wiedzieli że tu trzeba się śmiać. według tego serialu używanie wulgaryzmów,zboczonych tekstów,wyzywanie innych, wyzywanie pijanych,wyzywanie otyłych jest bardzo śmieszne. Coś wam to mówi? Gimnazjum.A czasami nawet do podstawówka. Taki jest poziom tego serialu. To jest moja opinia.

mistrzu99_FilmWeb

jak dla mnie kiespcy to akurat szajs i tandeta, no i odezwał sie znawca który uznal Straszny film 2 i Harry Pottera za arcydzieło, ile ty masz lat dziecko?

ocenił(a) serial na 1
milenasy

co ci sie nie podoba w strasznym filmie nie podoba? Oglądałes to w ogóle?Może dla ciebie to gówno ale dla mnie nie.Mamy inny gust i tyle więc się grzybie nie czepiaj.

ocenił(a) serial na 8
mistrzu99_FilmWeb

Ty jednak zabawny jestes dziecko, nie dośc ze burzysz sie jak małolacik to jeszcze wyzywasz. Ogarmij sie chlopaczku

ocenił(a) serial na 7
mistrzu99_FilmWeb

jesteś trochę smieszny, masz pretensje, że się czepiamy Ciebie i usprawiedliwiasz się mówiąc, że każdy ma inny gust, przy czym sam się czepiasz gustu widocznej większości, która oceniła ten serial wyżej od kiepskich Kiepskich.

ocenił(a) serial na 9
mistrzu99_FilmWeb

pewnie dlatego, że kiepscy są kiepscy a "wiadomości.." są świetne:) no i mają agatę rusek!

Lukhasz

chłopiec się spłoszył pod siłą argumentów,he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones