PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224641}

Wiedźmy

5,4 1 536
ocen
5,4 10 1 1536
Wiedźmy
powrót do forum serialu Wiedźmy

Sympatyczny

ocenił(a) serial na 8

Miło wiedzieć, że coś takiego kręci się w Polsce.

ocenił(a) serial na 7
Shiloh

ja też uważam, że serial jest bardzo fajny - lekki i z humorem:]

klioo

no niestety drugiej serii sie nie doczekamy :| wszystko przez to że w czasie emisji na TvNie lecial 'taniec z gwiazdami' i serial mial mala ogladalnosc :((

ahcynk

a o czym to w ogóle jest? ktoś może podać jakiś opis? bo tu nie ma;)

Shiloh

Sympatyczny ? Czy ja wiem - mnie osobiście pasuje 'średnio'. Niestety tym, co mi zdecydowanie nie pasuje (i z tego też m.in powodu raczej nie oglądam tego serialu, o ile jeden jak dotychczas obejrzany odcinek można nazwać obejrzeniem filmu) jest obsada. I tak, gdyby nie Magdalena Różczka nie oglądałbym tego serialu nawet tak rzadko, jak mi się to zdarza. Mnie wszak osobiście patrzenie na podstarzałą Katarzynę Figurę (jak ona mogła uchodzić kiedyś za symbol sexu, pchiii) i zupełnie bez wyrazu, urody (szczególnie bez tego) i talentu Marię Seweryn (ciekawe, jak zdobyła rolę w filmie: dzięki koneksjom, czy też może 'inaczej') przyjemności nie sprawia żadnej, a na szczęście wybór jest już na tyle duży, że nie musze się do niczego zmuszać w wyborze konkretnej pozycji spośród oferty TVP i nie tylko. Moim zdaniem jedynie Różczka zasługuje na miano ozdoby tego filmu, bo bez niej to 'coś' wogóle nie miałoby sensu ABSOLUTNIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones