PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 173 909
ocen
8,4 10 1 173909
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

Witajcie, 3 sezon Wikingów ma się pojawić w 2015 roku. Dokładnej daty premiery jeszcze nie
znamy.

Na jednej ze stron przeczytałem następującą treść:
"Zapowiedziano, że jedna postać z głównej obsady serialu zginie w 3. sezonie. Nie chcą zdradzić tożsamości tej postaci,
ale mówią, że było to najtrudniejsze pożegnanie. "

Czekacie na 3 sezon? I jak myślicie, kto to będzie?

Poverty

Nie wiem, ale mam nadzieję że nie będzie to Floki, bo Jest zajebiaszczy. :)
Mogą uśmiercić tę całą Aslog czy jak jej tam, bo mnie strasznie wkurza :)

ocenił(a) serial na 7
Oskajg

Zgadzam się. Floki rządzi :P
Alsaug giń!
Na innych forach obawiają się, że zabraknie Athelstana... :(

dagao

No szkoda by było też, bo w sumie to nawet go lubię, ale już lepiej on niż Floki :)

ocenił(a) serial na 7
Oskajg

Floki i Helga tacy wspaniali :') Już wolę, żeby Ragnara zabili, bo mnie wkurza XD Niech się odczepią od Flokiego, Lagerthy i Athelstana.

ocenił(a) serial na 10
dagao

Mam podobne zdanie jak wszyscy powyżej i obawiam się, że to niestety może być Floki. To by było straszne, mój ulubiony bohater :D
Natomiast cieszyłbym się, gdyby to była Aslaug, bo trochę namieszała.

ocenił(a) serial na 7
Poverty

Zabawnie będzie, jak wszyscy pobawią się w Martina. To twój ulubiony bohater? Ciach-już go nie ma ;D

ocenił(a) serial na 9
dagao

Hej
Ma się rozumieć ze historii Ragnara nie znasz :-)?
Wiec nie będę spoilerował
Aslog z tego co pamiętam nie była ostatnią żoną Ragnara -:-)
Pozdrawiam Marcin

ocenił(a) serial na 7
marcin1488

Hejo
Hmm można powiedzieć, że w większości znam... :D Ale nie podejrzewam, żeby to wydarzyło się tak szybko... Tak czy siak irytuje mnie zarówno Ragnar jak i grający go aktor :/
Również pozdrawiam
Dagmara :)

ocenił(a) serial na 9
dagao

:-)
Jak napisałem wcześniej - nie koniecznie fajnie by było gdyby zrobili z tego filmu jakiegos strasznie długiego i mdłego tasiemca.
Co do Ragnara i aktora - taka rola taka postać - wiele razy już wspominane na forum iż Ragnar nie mógł by być matową , sztampową postacią - musi przemawiać przez niego nuta szaleńca , człowieka tajemniczego , wręcz opętanego ale i bardzo inteligentnego - bez tego wszystkiego pewnie skończył by jak jarl Haraldson. Ragnar i FLoki to całkiem ciekawa "para" dająca temu serialowi wyrazistość - ja tak to widzę:-)

Powiem Ci że oglądając 2gi raz ten serial bardziej mi się spodobał - w sensie wyciągałem z niego więcej smacznych szczegółów.
Pozdrawiam Marcin

ocenił(a) serial na 7
marcin1488

Zgadzam się. Tasiemcom zdecydowane nie.
Źle napisałam. Postać Ragnara jest ciekawa, a aktor nie jest zły. Po prostu mnie irytują te jego miny. Tak wiem czepialska jestem. Floki jest takim inteligentnym, przebiegłym psychopatą. Za to go lubię.
Ja po raz kolejny obejrzałam tylko 1-szy sezon na Pulsie. Niestety zrobili sobie krótką przerwę więc muszę to nadrobić na cda
Masz rację- jest więcej szczegółów. Bardziej rozumiem ich postępowanie i wyłapuję wszystkie wątki.
Serdecznie pozdrawiam Panie Marcinie :)

ocenił(a) serial na 9
dagao

Niech będzie sam Marcin :-)
Ten pan dodaje mi ze 15 lat :-( hihihhi czyli był bym już po 50 heheh
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
marcin1488

Hehehe okej Marcin :D Nie ma to jak odmładzające komentarze :P

Poverty

Właściwie fabuła może się obejść bez większości postaci. Na pewno nie zabiją Ragnara (główny bohater) i Bjorna (postać historyczna). Osobiście uważam, że mogą się pozbyć Flokiego - postać niezbyt znacząca dla fabuły, lubiana przez widzów, więc i efekt będzie odpowiedni. Drugi mój typ to Lagertha (ale na to się chyba scenarzyści nie odważą). Po tym jak wikingowie się zadomowią w Anglii, wzrośnie rola Egberta i tej panny z Mercii, nie będzie potrzebny już łącznik między chrześcijaństwem i poganami z Północy, więc i Athelstan rzeczywiście może być brany pod uwagę.
I jeszcze jedna mała rzecz... Wielu ludzi pisze, że nie lubi Aslaug, że to postać niepotrzebna itd. Spróbujcie zrobić sobie taki mały eksperyment i pomyślcie co by było gdyby, księżniczka się nie pojawiła w tym filmie? Ragnar i Lagertha wspólnie wychowują swojego kochanego synka. On dorasta, oni wciąż się kochają i są z niego dumni... "Siódme niebo"... Blee

ocenił(a) serial na 9
guytzoo

(spoiler)
Jeśli to ostatni sezon to grubo się myślisz co do głównego bohatera

marcin1488

No jeżeli to ma być ostatni sezon, to wiadomo kto umrze i w jaki sposób. Ale z tego co swego czasu czytałem, największa atrakcją sezonu ma być atak na Paryż, a nie śmierć Ragnara. Chociaż wcale bym się nie obraził gdyby zakończyli serial w trzech sezonach, zazwyczaj im dalej, tym gorzej.

ocenił(a) serial na 9
guytzoo

oby nie zrobili z tego mody na sukces :-)
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Poverty

A ja myślę, że to Rollo zginie.

użytkownik usunięty
Poverty

A czy aby Torsteina nie można podpiąć pod główną obsadę? Z tego co można wnioskować po trailerze to zginie na krzyżu. Cholera nie przeboleję tego, strasznie lubię tą postać :(

ocenił(a) serial na 9
Poverty

Czy mi się wydaje, czy nasz ulubiony najeźdźca nie ma warkocza w 3 sezonie? Ktoś się prosi o kopa w buzie :P
BTW: co wy na taki scenariusz, że w tym sezonie zginie Ragnar a dalej serial będzie opowiadał historię Bjorna jako tego który popłynął do Ameryki? :P

Lares91

Małe szanse na taki scenariusz :P Bjorn zostanie królem Szwecji, a ponad sto lat później Leif Eriksson (niespokrewniony z Ragnarem) dopłynie do Ameryki.

ocenił(a) serial na 9
guytzoo

Przyznaję, nie znam historii Ragnara :P. Pomyślałem, że to Bjorn ma przepłynąć ocean po tym jak ten wróżbita przepowiedział, że Bjorn przepłynie "morze bez fal " :P.
BTW: Jest jakaś książka o historii Ragnara? Chętnie bym się dokształcił ^^

ocenił(a) serial na 10
Lares91

Moim zdaniem to z pewnością nie będzie Ragnar. Książki o nim z tego co wiem nie ma, bo aż tak popularna postać historyczna raczej to nie jest :D Ja (ubolewając zresztą) stawiam na Flokiego :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones