PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 173 873
oceny
8,4 10 1 173873
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

III sezon!

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie wymiata, a dla Was? Mówię przede wszystkim o scenerii, klimacie, ale też o grze aktorskiej, Ragnar, Floki, Athelstein grają świetnie (uwaga spoiler) popłakałem się jak Ragnar grzebał Przyjaciela.

ocenił(a) serial na 10
patrykg888

Całkowicie się z tobą zgadzam - genialny klimat to jeden z największych atutów tego serialu :)

patrykg888

Zgadzam się. Na początku trochę bałem się, że jeśli serial będzie miał większy rozmach i budżet to straci trochę na klimacie. Na szczęście twórcy nie idą tą drogą :)

ocenił(a) serial na 8
patrykg888

Przyznam,ze oceniałam Vikingow dotychczas na 6 ale sezon 3 to MAJSTERSZTYK !!! Zawyżyłam wiec ocenę do 8 a sezon jeszcze się nie skończył :-)

ocenił(a) serial na 10
patrykg888

Ja jednak mam trochę inną opinię. Sezon 1 i 2 były dla mnie genialne. Trzeci również jest, ale ostatnie 2 odcinki (5 i 6), moim zdaniem, lekko się zatracają. Trochę przesadza z mistycyzmem (nie zrozumcie mnie źle- lubię ten element, ale nie w takiej ilości), fabularne zwroty akcji są stosunkowo przewidywalne (po ataku na wioskę Wikingów byłem pewny, że był to plan Ecberta, nie musiałem czekać do końca, zresztą kto zabił Athelstana też było przewidywalne). Serial dalej jest genialny, ale ja czekam na to, żeby przynajmniej w moim odbiorze się to wszystko podniosło do góry jeszcze trochę.

patrykg888

Sezon 1 i 2 był genialny i mnie porwał. Obejrzałem w 2 noce all odcinki. 3 jak dla mnie porażka, żenada i flak ciągnący się z olejem. Jakby im pomysłu zabrakło. No zaczęło się coś dziać jak Priesta ubił Floki. Coś czuję ze Floki za to dostanie po dupce. Ragnar wie o tym, aż widać jak Ragnara swędzi łapka.

patrykg888

A może ktoś wie kiedy będzie sezon 3 z lektorem ??

ocenił(a) serial na 8
Queen_kate

na razie ,jak zwykle . TV daje plamę, pokazują 2 pierwsze sezony a potem koniec. Trzeba ściągać z napisami

Queen_kate

wiecie kiedy bedzie 3 sezon w polsce z lektorem na history lub na tv puls?

marvelfan_filmweb

wazna wiadomosc 1i 2 odcinek 3 sezonu wikingow 30 sierpnia na kanale history o godzinie 22 i 23

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones