PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 173 991
ocen
8,4 10 1 173991
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

może ktoś mnie uświadomi, że miałam zwidy i w trailerze Ragnar jednak nie ma krótkich włosów?
ehh szkoda, bo ten warkocz dodawał mu uroku! Pocieszajace sa jednak lzy Aslaug :D hehe

kamilka91

Za to Floki w pewnym momencie ma długi warkocz jasny blond ;]

ocenił(a) serial na 10
kamilka91

Ragnar pokazuje się z krótkimi włosami i dlatego Aslaug płacze...
A co do Flokiego... patrząc na inne postaci nie upłynęło za wiele czasu, żeby mógł taki wyhodować, poza tym raczej blondynem nie jest... Nie wiem dlaczego, ale obawiam się, że to mogą być włosy Helgi( oby nic jej się nie stało), albo jakiś łup, coś w rodzaju skalpu... Nie wiem, ale Ragnar ma ewidentnie jeżyka :<

wuaya

Pierwsze o czym pomyślałam to właśnie że to włosy Helgi.
A z tym że Aslaug płacze bo Ragnar ma krótkie włosy to dobre ;D

ocenił(a) serial na 10
ntx

Eeech, czemu wy kobiety tak nie znosicie tej biednej Aslaug?;)

ocenił(a) serial na 9
Dadelog

Ja lubię aslaug ;)

ocenił(a) serial na 10
bellatrix11

Plus dla ciebie;) Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze kilka pań które również darzą Aslaug sympatią:)

ocenił(a) serial na 8
Dadelog

Przekonaj mnie w takim razie do Aslaug - dlaczego miałabym ją polubić:)?

ocenił(a) serial na 10
dziewona

Chociażby dlatego, że to generalnie pozytywna postać. Aslaug jest dobrą żoną i troskliwą matką. Kiedy trzeba broni swoich dzieci jak lwica, jak chociażby swojego niepełnosprawnego syna przed zgładzeniem. Jest wierną i oddaną żoną Ragnara, który wydaje się być z nią szczęśliwy. Nie zajmuje się spiskami i knuciem intryg, jak chociażby fałszywa Siggy. Kobiety jej nie lubią głównie dlatego, że odbiła innej męża, ale do tanga trzeba dwojga i Ragnar jest w takim samym stopniu winny rozpadowi małżeństwa z Lagerthą.
Czy to są wystarczające argumenty żeby się przekonać do Aslaug, lub przynajmniej nie odczuwać do niej niechęci?;)

ocenił(a) serial na 8
Dadelog

Ja nie odczuwam do niej niechęci - chciałam tylko, żebyś poparł swoje zdanie argumentami - jestem usatysfakcjonowana :)

Postać Aslaug nie jest według mnie dobrze skonstruowana, ale to raczej wina scenarzysty, który potraktował ją po macoszemu. W bardzo fajny i oryginalny sposób została wprowadzona do serialu - później było już niestety gorzej. Brakowało mi konsekwencji w poprowadzeniu tej postaci - Aslaug to oddana żona i matka skora do poświęceń czy rozkapryszona księżniczka, która po ucieczce spod topora jarla Borga nie chciała mieszkać w domu rolnika?

Absolutnie nie obwiniam jej o rozbicie małżeństwa Ragnara. To, co się stało pomiędzy tą trójką było głównie wynikiem decyzji Lagerthy. Nie wiadomo, co by się wydarzyło gdyby postanowiła zostać w Kattegat.

Natomiast mam wrażenie, że jedyną miłością Ragnara jest Lagertha. Aslaug darzy szacunkiem, jest jej wdzięczny, że urodziła mu kilku synów, ale jej nie kocha.

ocenił(a) serial na 10
dziewona

Wydaje mi się, że Ragnar kocha je obie i jego serce jest w rozterce. W jego przypadku najlepszy byłby trójkąt, który z pewnością w pełni by go uszczęśliwił;) Gdyby kochał tylko Lagerthę to myślę, że zdecydowanie bardziej starałby się ją odzyskać, a miał ku temu wiele okazji:) No ale zobaczymy co przyniesie w tym temacie trzeci sezon;)

Dadelog

Nie, ja w ogóle nie mam tak że jej nie znoszę. Po prostu odpisałam poprzedniczce na jej dowcipną sugestię :)
Tak w wielkim skrócie podoba mi się jej podejście do Lagerthy, poza tym ładna kobitka ;)

Zgadzam się z twoimi argumentami tam wyżej i z dziewoną.

Co do trójkąta- w którymś z dwóch ostatnich odcinków drugiego sezonu mignęła mi scena kiedy we trojkę leżą w łóżku z minami "mocno usatysfakcjonowanymi" ;)
To było naprawdę czy jakieś marzenia senne Ragnara?

ocenił(a) serial na 10
ntx

Niestety, nie widziałem tej sceny, bo oglądałem jedynie wersję ocenzurowaną(amerykańską chyba), ale zamierzam sobie wkrótce zrobić powtórkę serialu już w wersji bez cenzury:)

Dadelog

No właśnie obejrzałam przedwczoraj 2 ostanie odcinki i nie było żadnej sceny łóżkowej z Lagerthą,Ragnarem i Aslaug..Teraz pytanie skąd wziąć nieocenzurowaną wersję?

ocenił(a) serial na 9
avosette

Polecam cda,pl, obejrzałam 2 sezony w 24 godziny...Aktualnie moje życie straciło sens do 3 sezonu xD
A co do sceny to i owszem jest takowa chyba w 9 odcinku, zaraz po tym kiedy rozmawiają Aslaug i Laghertha przy brzegu.
Co do wcześniejszych postów i milości Ragnara...sam przecież mówi, radząc się wieszcza, że kocha Je obie i z żadnej nie chce zrezygnować ani między nimi wybierać.

Gatesowa

Na tej stronie,co podajesz są jakieś gry..Zresztą ja nie cierpię oglądać online,nie ta jakość i jeszcze często lektor ;/

avosette

W niedzielę (14.12) leci powtórka ostatniego odcinka ;) jest to wersja nieocenzurowana (scena łóżkowa była)

Dadelog

Na Pulsie puszczają wersje w takim bądź razie nie ocenzurowaną gdzie to w ostatnim odcinku drugiego sezonu leża razem w łożu:)

ocenił(a) serial na 10
Dadelog

Czemu w ogóle Ragnar ściął kuca? czy bez powodu żeby z dalszą fabułą było widać zmianę ragnara?

farmer/jarl/earl/king

ocenił(a) serial na 10
Mortemignis

no i /legend :D

ocenił(a) serial na 10
Dadelog

hmmmm, pomyślmy, może dlatego że rozbiła czyjeś małżeństwo? ;)

Dadelog

A ja tam lubię Aslaug jak i Lagerthe. Obie są pozytywne na swój sposób i obie kochaja Ragnara. Ragnar to ma szczęście :)

kamilka91

Z warkoczem czy bez warkocza i tak będzie miał Ragnar urok:) on ma powalające oczy..

ocenił(a) serial na 9
kamilka91

no trudno, nie będzie miał warkocza. Najważniejsze jednak, że będzie miał włosy, choćby w postaci jeżyka. co by było, gdyby nagle miał mieć zakola, wysokie czoło i ogólnie postępującą łysinę?;)

paniiwonka

Koniec świata. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones