PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 173 991
ocen
8,4 10 1 173991
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

Krew się leje strumieniami, bardzo drastyczne zdjęcia, baby oglądają, bo się kochają w Ragnarze, strasznie przeżywają cały serial, (notabene bardzo dobry), wszystko podlane chrześcijańskim sosem, bardzo udane targetowe danie.

seamen

Ja oglądam dla długowłosych facetów :) mimo iż jestem już dość "stara" ;) szkoda, że Ragnar już warkocza nie ma :(

Ogólnie dobry serial, wciągający , "Gra o Tron" się przy nim moim zdaniem chowa (zapewne dlatego, że czytałam książki z GoT do książekma sie słabiutko)

ocenił(a) serial na 8
_J_K_

A ja jestem zazdrosny o Ragnara, he, he...

ocenił(a) serial na 10
seamen

W jakim sensie zazdrosny?

ocenił(a) serial na 8
mania604

No wie Pani, zażartować nie można?...

seamen

;)

Mój mąż wie, że mi się panowie z "Wikingów" bardzo podobają (jak wysilę wyobraźnię, to nawet nieco jak Rollo wygląda, choć bliżej mu do Aragorna z WP) ;) i jest nieco zazdrosny, jak czasami nie mogę sie powstrzymać i "warczę" oglądając serial...
A ja jestem nieco zazdrosna, gdy on "jara się" wyglądem i głosem Melisandre z GoT :)

_J_K_

Hahah, no mi też się Melisandre podoba, podniecający milf.

ocenił(a) serial na 8
seamen

Ja ogladam dla Flokiego i Athelstana ;) Ale bardziej dla bitew i klimatu.

ocenił(a) serial na 7
ladyinblood

Czyżbyś również nie przepadała za Ragnarem? :D

ocenił(a) serial na 8
dagao

Ragnar ujdzie, ale nie porywa za bardzo. Za to Floki-psychopata jest interesująca postacią.

ocenił(a) serial na 7
ladyinblood

Tak, Floki to zdecydowanie intrygująca postać. :)

ocenił(a) serial na 10
ladyinblood

Podoba mi sie to ,ze własciwie kazda postac jest interesujaca i chrakterystyka całkiem inna..sa seriale w których wszyscy sa mdli i podobni do siebie...tu tego nie ma ! i za to uwielbiam oglądac skandynawskich męskich facetów! kwinetesencja seksapilu jaki uwielbiam...chłop to chłop...i Floki ma swój urok i Ragnar i Rollo ,Athelstan tez coraz bardziej facet a nie klecha! uwoelbiam ich...nawet namówiłam męza na image ala Ragnar( bo mu do niego najblizej) i koledzy z pracy zauwazyli ta zmiane..odrazu nazwali go Ragnar wiec podobienstwo musi byc!

ocenił(a) serial na 7
seamen

Nieprawda, ja oglądam, bo się kocham w Athelstanie ;p

ocenił(a) serial na 9
LadyLannister

Jo tyż^^

ocenił(a) serial na 10
LadyLannister

Ona i ta czarna księżniczka <3 lOl

ocenił(a) serial na 7
roman892

Jaką "oną" masz na myśli?

ocenił(a) serial na 10
LadyLannister

Sorry do złego posta odpowiedz :P

ocenił(a) serial na 10
seamen

no ja oglądam dla fabuły lubię te czasy no i dla Lagerthy żony idealnej

seamen

oj tam oj tam, w kazdym serialu sa piękne kobiety i przystojni mężczyźni, Wikingowie nie sa tu wyjątkiem. Trzeba przyznać że bardzo im sie obsada udała.

ocenił(a) serial na 9
seamen

baby kochają się w ragnarze? mnie tam on coraz bardziej denerwuje. ja lubię tylko Flokiego :-)

ocenił(a) serial na 8
seamen

Nie tylko dla kobiet. O ile wiem, to posiada cechy anatomiczne przypisywane mężczyznom. Za to serial oglądam i bardzo go lubię z jednego powodu. To pierwsza znana mi pozycja, która ukazuje codzienne życie wikingów i z tego, co mi wiadomo z różnych artykułów, pokazuje to dobrze. Inne filmy czy seriale o wikingach (o ile takie seriale były) odnosiły się głównie do legend albo przedstawiały ich jako krwawych i bezmyślnych barbarzyńców. Innymi słowy, serwowano nam hollywoodzką papkę z najeźdźcami z północy w tle. Ten serial jest pokazuje wikingów jako ludzi z krwi i kości, ich życie, wierzenia i rytuały i za to go cenię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones