PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659055}

Wikingowie

Vikings
8,4 173 909
ocen
8,4 10 1 173909
6,8 8
ocen krytyków
Wikingowie
powrót do forum serialu Wikingowie

Sezon 4

ocenił(a) serial na 9

Są już jakieś newsy/spoilery na temat 4 sezonu? Wiadomo co sie będzie działo? :D

ocenił(a) serial na 10
returner

"Ragnar coraz więcej czasu poświęca niewolnicy Yidu."
Nie zapowiada się obiecująco. Oby tylko nie latał do końca sezonu za kolejną panią.

ocenił(a) serial na 8
KUNOvonLICHTENSTEIN

W tym sezonie może być więcej zapychaczy, bo zamiast 10 odcinków będziemy mieć 16 lub 20 odcinków.
Mówiono o 20 odcinkach podzielonych na dwie tury - wiosna i jesień,
ale na filmweb i imdb póki co widnieje liczba 16.

Lares91

A tu jeszcze takie coś, ładna zapowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=Mc6Z7ipYRfM

Lares91

można gdzieś obejrzeć amerykańską premiere ?

taalaa

Jeśli odbiera Ci amerykańskie History, to pewnie tak :D ale polska premiera jest przecież kilka dni po amerykańskiej ;) w czasie premiery pojawią się też nielegalne wrzutki w sieć zapewne.

ocenił(a) serial na 8
Lares91

Pierwszy odcinek czwartego sezonu bardzo mi się podobał. Pełen symboliki.

Ragnar zatoczył wokół Flokiego krąg. Tym samym oddzielił go od siebie i zostawił w jego bardo.

ocenił(a) serial na 10
harfistka_nc

co to znaczy "zostawił ..." ?

ocenił(a) serial na 8
Korekta

odizolował Flokiego od siebie.

ocenił(a) serial na 10
harfistka_nc

dokładnie, krąg który zaznaczył wokół Flokiego to taka symboliczna granica, która teraz ich dzieli, a w sumie dzieli Flokiego nie tylko od Ragnara, ale od wszystkich

ocenił(a) serial na 8
nomiko

To samo zrobił Jezus na pustyni, gdy chciał od siebie odegnać kuszącego szatana, w tym przypadku Jezus otoczył kręgiem siebie.

ocenił(a) serial na 10
harfistka_nc

o, ciekawe, nie skojarzyłam :)

harfistka_nc

Ja nic takiego nie zrobiłem!

Jesus_Christ_

Ragnar pewnie zginie w ostatnim odcinku i zrobią jeszcze 5 ostatnią serię jak synowie się mszczą .

ocenił(a) serial na 8
jones1_2

http://naekranie.pl/aktualnosci/zdjecia-z-sezonu-4b-serialu-wikingowie-1348268?g al-0-img=3&gal-1-img=6&gal-2-img=4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones