PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365307}

Wojna i pokój

War and Peace
7,7 4 990
ocen
7,7 10 1 4990
Wojna i pokój
powrót do forum serialu Wojna i pokój

Kochała Mikołaja i czekała na niego, a on zrobił jej takie świństwo... Aż mnie telepało, jak robiła tylko cierpiętniczą minę zamiast walczyć o swoje szczęście. Jeśli wiedziała, że walka o miłość Mikołaja jest przegrana, to i tak nie wiem, jak mogła pojawić się na jego ślubie z Maszą. Zupełnie tej kobiety nie rozumiem. Co więcej, choć w filmie nie było to już ukazane, w książce mieszkała z Marią i Mikołajem oraz ich rodziną^^

ocenił(a) serial na 6
Anne_of_Green_Gables

A czego ty oczekujesz od kobiety ?
Kobieta to istota albo głupia i naiwna, albo próżna, pusta i egoistyczna.
Kobiety od zawsze ignorują i olewają tych bardziej wartościowych facetów.
A gustują w zamożnych facetach lub pewnych siebie i przebojowych cwaniakach z silnym charakterem lub
próżnych przystojniakach.
Kobieca miłość w większości przypadków to chodzenie do
łóżka z mało moralnymi facetami.
Z takimi kobiety najczęściej godzą się na seks bez zobowiązań.
Z takimi najczęściej kobiety godzą się na seks licząc na związek i są wykorzystane.
ok 90% relacji damsko-męskich to seks na kilka razy, układy bez zobowiązań czy romanse ,
a nie związki, bo kobiety wybierają kogo wybierają.
Kobieta nie chce starań, woli o wiele bardziej wybrać sama faceta, który jej się podoba z
jakiś powodów, a wtedy starania są bezcelowe.
Kobieta częściej wybiera facetów z powodzeniem, z większym przebiegiem,
z dużą tendencją do kłamstw i zdrad, a potem jest skłonna takim wybaczać.
Kobiety gorzej traktują mniej przystojnych od przystojnych, nawet jeśli przystojny będzie
głupcem lub prostakiem albo kłamcą bądź też traktował kobiety bardzo przedmiotowo.
Kobiety gorzej traktują nieśmiałych od pewnych siebie cwaniaków.
Kobiety gorzej traktują biedniejszych od zamożniejszych.
A zatem fakty pokazują, że kobiety uwielbiają mało moralnych facetów z dużym przebiegiem.
Kobieca miłość z tych faktów powyżej jest bardzo mało warta.
Nie ma co żałować kobiety obojętnie co je złego spotyka ze strony facetów z
którymi się zadają, same tak wybierają, że wartościowszych olewają,
a lecą na kasę, cwaniactwo, egoizm i próżność.
Nie sądzę, że istnieje jakakolwiek kobieta na tym świecie,
która nie wchodzi w te ramy, gdy dokonuje selekcji naturalnej kogo spławić, a komu dać fory.
Nawet kobiety z bardzo malutkim powodzeniem mające szanse tylko u
mało zamożnych lub nieśmiałych lub mało przystojnych, gdy tylko pojawiłaby się szansa u
bogatego, pewnego siebie i przebojowego, przystojnego to instynkt kazałby im wykorzystać tą szansę i
zaryzykować. A potem w takich przypadkach z dużym prawdopodobieństwem kobieta zostaje wykorzystana i
wraca do swego byłego faceta.

użytkownik usunięty
returner

ktoś chyba dostał kosza.

ocenił(a) serial na 6

Zawsze miałem duże powodzenie. Przyciągałem kobiety. Od dawna mam rodzinę
To o czym pisze to fakty znane od setek lat przez facetów, którzy znają naturę kobiet.
Każda kobieta poprzez selekcje naturalną przesiewa.
Im większe ma powodzenie tym bardziej przebiera.
Ale to co głownie przyciąga kobiety to próżność, cwaniactwo, egoizm (sława, władza, kasa, przebojowy charakter i cechy męskie, emocje, wygląd itp a nie przebieg faceta ile miał kobiet)
Gdy kobiety szukały wartościowych facetów to bardzo przystojni, bardzo przebojowi, bardzo zamożni czy aktorzy, piosenkarze, sportowcy czy gangsterzy nie mieli by wielu kobiet, a mają najwięcej wykorzystując, że kobiety mają naturę ku..wy :)
Hmm Badałem dość skrupulatnie kwestię selekcji naturalnej i jest jak jest.

Sądzisz, że jakakolwiek kobieta potrafi myśleć logicznie jeśli chodzi o selekcje naturalną ?
Jeszcze takiej nie spotkałem jak żyje :) Zawsze reagują dobrze kobiety i stają się najmocniej zainteresowane,
gdy pojawia się ktoś 1) sławny...2) przebojowy z cechami męskimi...3) zamożny...4) przystojny. Zawsze coś z tego sprawia, że kobieta jest zainteresowana :)
Więc bawi mnie kobieca hipokryzja jak każdy facet doświadczony wie co daje efekty i co sprawia, że kobieta da się uwieść. Na pewno nie przyciągają kobiety wartościowi mężczyźni, bo tacy są przeważnie brzydcy lub najmniej śmiali lub biedniejsi, a tacy dostają jakoś najmniej szans od kobiet i kobiety z reguły są nimi najmniej zainteresowane,
a jak dostaną szansę muszą dużo więcej wykazywać się przed kobieta by mieć jakikolwiek efekt. Rozmawiałem zarówno z ludźmi z powodzeniem jak i z małym powodzeniem i widziałem na kogo lepiej reagują kobiety i dla kogo stają się łatwiejsze znając ilość kobiet w życiu danych mężczyzn.
Faceci, którzy zaliczają na pęczki jakoś przyciągają kolejne kobiety, mają najwięcej kochanek i dziewczyn. Nieważne, że najmniej szanują kobiety, nieważne , że bajerują, okłamują, zdradzają :)

Kobiety lubią facetów z powodzeniem, którzy mają najwięcej kobiet w swoim życiu i traktują kobiety najbardziej przedmiotowo :)
Każdy wie kto traktuje kobiety jak ku..wy (najwięcej zalicza) a kobiety do takich
najbardziej ciągną i dla takich stają się najłatwiejsze - aktorów, piosenkarzy, sportowców, gangsterów, uwodzicieli, bardzo przebojowych, bardzo zamożnych, bardzo przystojnych. Liczby, biografie, wypowiedzi nie kłamią :)
Mnie wręcz obrzydzało, kiedy kobiety dla mnie stawały się łatwe, bo leciały na mój męski i przebojowy charakter i dobry wygląd, a nie musiały znać mojej przeszłości, nie musiały znać hierarchii wartości.
Liczyło się jak wyglądam, jakie daje emocje, a nie moja przeszłość ( z iloma, z kim, dlaczego) stąd ja i każdy facet z powodzeniem wie, że kobiety nie szukają wartościowych facetów z najmniejszym przebiegiem, a lubią facetów z powodzeniem, którzy traktują kobiety najbardziej przedmiotowo.
To nie przypadek, że przez tysiąclecia kobiety były źle traktowane bez szacunku.
Nie potraficie myśleć logicznie - nie ważne dla was, że faceci z powodzeniem zaliczają najwięcej kobiet. Gdybyście szukały wartościowych facetów to byście najwięcej szans dawały brzydszym, mniej śmiałym, biedniejszym, a nie dawały się na tacy mężczyznom, którzy mają największe powodzenie i wiedzą jak zaimponować kobietom i bawić się nimi.

Kobiety się burzą, bo od zawsze są hipokrytkami :)
Kobieta chętnie wybiera płytkiego przystojniaka lub przebojowego faceta,
a potem okłamywana i zdradzana, a ślepa jak kret :)
Nawet jak wyjdzie zdrada to potrafią takim wybaczać.
Czy to nie objaw bycia płytką bezwartościową istotą ?
Często dopiero jak dziecko zrobi taki facet innej to wychodzi syf, a kobiety potrafią nawet to wybaczyć :)
Ile to kobiet, które przejrzą na oczy po czasie, ale w przeszłości były zawsze najłatwiejsze są dla płytkiego przystojniaka i przebojowego cwaniaka z dobrą bajerą, a potem owszem wyjdą za brzydszego i mało śmiałego, a wartościowszego i nie żałują, bo wolą stabilizacje i wierność. A gdy jeszcze wyjdzie, że ten ich pierwszy facetz powodzeniem, który miał być mężem ma po kilkunastu latach już 3 żonę i z każdą dzieci, miał kochanki na boku to jeszcze bardziej nie żałują swej decyzji. Ale zaraz zaraz - ten jej mąż brzydszy i mniej śmiały musiał się z pewnością starać o coś co pierwszy lepszy miał dużo łatwiej i to płytki przystojniak i przebojowy cwaniak dostał od niej dużo łatwiej zainteresowanie, seks, miłość czy związek. Przeszłość czyli czyny/wybory kobiety to coś co najbardziej obrzydza w kobietach. Ku.ewska natura,
I kim są te wszystkie kochanki, dziewczyny, żony tych wszystkich facetów z powodzeniem, którzy w skrócie traktują kobiety jak ku..wy :)

Ale teraz do rzeczy, które są faktami:
1) Czy nie jest prawdą, że kobiety ciągną najbardziej do facetów z powodzeniem - przebojowych lub zamożnych lub przystojnych czyli tych co zaliczają najwięcej kobiet, mający kobiety za zabawki seksualne na raz, kilka razy, układy bez zobowiązań, którzy najwięcej okłamują, zdradzają czy opuszczają ?

2) Czy nie jest prawdą, że wszystkie kobiety najbardziej do takich ciągną ?

3) Czy nie jest prawdą, że wszystkie kobiety takimi najszybciej są zainteresowane ?

4) Czy nie jest prawdą, że dla takich wszystkie kobiety stają się najłatwiejsze, najłatwiej dają seks, miłość czy związek ?

5) Czy nie jest prawdą, że wiele kobiet z takimi godzi się na seks bez zobowiązań i nei chce być po tym oceniane ?

6) Czy nie jest prawdą, że wiele kobiet przez takich są wykorzystane i nie chcą też być po tym oceniane ?

7) Czy nie jest prawdą, że wiele kobiet przez takich są okłamywane/zdradzane ?

8) Czy nie jest prawdą, że gdy mają kobiety facetów wartościowszych to takich łatwiej im przychodzi okłamywać, zdradzać, opuszczać, bo przecież ktoś za mało przebojowy, za mało zamożny czy za mało przystojny ?

9) Czy nie jest prawda, że kobiecą miłość najczęściej, najchętniej i najłatwiej otrzymują najpłytsi faceci z powodzeniem więc kobieca miłość jest gówno warta ?

10) Czy nie jest prawdą, że im większe facet ma powodzenie i doświadczenie z kobietami to tym szybciej daną kobietę zaciąga do łóżka ? (Jedni na 1 czy 2 spotkaniu, inni na 3-5 spotkaniu , jeszcze inni muszą chodzić kilka miesięcy z kobietami, jeszcze inni wchodzą w strefę przyjaciela)

Wielu facetów myśli, że jego żona nie jest taka, że inne są puszczalskie, a fakty są takie, że większość żon zanim nimi zostały były wcześniej tylko zabawkami seksualnymi dla pierwszych lepszych i służyły głownie do jednego.
A te wszystkie kobiety zaliczane przez aktorów, piosenkarzy, sportowców, gangsterów, biznesmenów, uwodzicieli, czy bardzo przebojowych mężczyzn, lub bardzo zamożnych lub bardzo przystojnych też potem mają mężów i pewnie są tak samo nieświadomi, że ich żony były wcześniej tylko darmowymi ku..wami dla pierwszych lepszych.
Czemu kobiety przez tysiąclecia nie były szanowane ?
Czemu mądrzy mężczyźni, którzy w swoim życiu poznawali wiele kobiet i znają fakty o naturze kobiecej dużo mniej szanują kobiety od facetów, którzy mało wiedzą o kobietach?
Nie słyszałem jeszcze o żadnej kobiecie, która by nie wchodziła w te ramy o jakich pisałem i jakoś każdy facet z którym dłużej rozmawiałem o kobietach, a poznawał w swoim życiu sporo kobiet też ma podobne zebrane informacje o ogólnej naturze kobiet.
Kobieta nie patrzy czy facet miał 2 kobiety, 20 czy 200 czy nawet tysiąc kobiet.
Dla kobiety ważniejsze jest czy ktoś jest przebojowy, ma cechy męskie, czy jest zamożny, przystojny wtedy jest zainteresowana i łatwiejsza dla facetów z powodzeniem.
Stąd każdy facet chcąc mieć powodzenie musi stać się draniem.

użytkownik usunięty
returner

tl;dr, ale podtrzymuję swój obecny wniosek. To musiał być wyjątkowo ciężki kosz, skoro butthurt utrzymuje się tak długo...

użytkownik usunięty
returner

ps. "Od dawna mam rodzinę"

Dałeś to przeczytać swojej żonie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones