PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495445}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
6,7 1 110
ocen
6,7 10 1 1110
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum serialu Wojownicze Żółwie Ninja

nie wystawiam żadnej oceny bo widziałem parę odcinków,ale jeśli ten serial jest tak pozytywnie zryty to zasługuje na 10. Animacja jest dobra,dubbing rewelacyjny,miażdżą sytuacje z Rafaelem - sprzeczki z Donnie'm albo Mickey'em są świetne i pełne humoru . Serial sprawił że prawie dostałem zawału mięśnia śmiechowego przy sytuacji :
Donnie : Zgadnijcie co robimy z April.
(Patrzą na niego ciekawskim wzrokiem)
Donnie : Analize chemiczną ścieków
Rafael : Donnie,ty to wiesz czego trzeba kobiecie xD
Ogólnie to serial świetnie łączy własne pomysły i oryginalne zarysy .

dawid10809

No i świetny motyw z Karai i mutagenem. Jedyną wadą jest tylko przeładowanie momentów z krangami

ocenił(a) serial na 10
dawid10809

Zgadzam się z tobą, ten serial to mój nowy ulubiony serial. Jest genialny, rozbawiają mnie praktycznie wszystkie sceny z Mickey'm. Uwielbiam w tym serialu też to że jest tam tyle akcji, uczucia bohaterów są za pomocą komiksowych efektów i nie są oni zbyt ani za mało poważni. Są dokładnie tacy jacy być powinni, w poważnych sytuacjach poważni ( poza Mickey'm :) ) a normalnie zachowóją się tak jak wszyscy. A widziałeś może fragment co ta dziewczynka zmusiła Leo do picia cherbatki :), ekstra był ten odcinek ze zmutowanymi wiewiórami:) UWAGA Spoiler! Chłopaki wykręcili Rafowi niezły numer z tą operacją :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones