PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495445}

Wojownicze Żółwie Ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles
6,7 1 109
ocen
6,7 10 1 1109
Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum serialu Wojownicze Żółwie Ninja

Tak więc sezon 3 ruszył. Mamy przynajmniej cztery pierwsze odcinki i zastanawiam się, czy ktoś to zauważył.

Pierwszy odcinek "Within the Woods", nosi polską nazwę "U twych stóp".

Drugi odcinek "A Foot Too Big", nosi polską nazwę "Pogrzebany sekret".

Trzeci odcinek "Burried Secret", nosi polską nazwę "Rechot".

Natomiast czwarty odcinek "The Croaching", nosi polską nazwę "Im dalej w las".

Tak więc jak na razie, dosłownie każdy odcinek ma błędny tytuł. Zostały one kompletnie pomieszane między sobą. Ja wiem, że w rzeczywistości nikt tych tytułów nawet nie zapamiętuje i jest to nic nie znacząca pierdoła, ale zastanawiają mnie dwie rzeczy: co tam im się w studiu pomieszało i czy dopiero teraz im się pomieszało, czy było tak od dawna i ja po prostu zauważyłem dopiero teraz?

ocenił(a) serial na 8
andrzej_goscicki

Nie tylko ty to zauważyłeś. Ja też się zdziwiłem co jest nie tak. A jakie posiadasz odcinki? Masz może pierwszy cały?

Kaskander_One

Posiadać to niczego nie posiadam. Cały sezon pierwszy widziałem. Jedynie dwa odcinki, "Labirynty i Mutanty" z drugiego sezonu, oraz "Pogrzebany Sekret" z obecnego mi umknęły. Nigdzie nie mogę ich znaleźć... :(

ocenił(a) serial na 8
andrzej_goscicki

Aha rozumiem. Bo ja szukam w jezyku polskim "Legende Kuro Kabuto" i takze "Labirynty i Mutanty" . Odcinki te sa tylko niestety w jezyku angielskim

Kaskander_One

Na "Legendę Kuro Kabuto" polowałem, gdy odcinki na Nickelodeon zaczęły się powtarzać i udało mi się ją złapać. Cóż... :) Pamiętam, że też miałem problem z jej odnalezieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones