PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 787
ocen
6,8 10 1 8787
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Dlaczego ?

ocenił(a) serial na 4

Zadaję sobie pytanie dlaczego oglądam wciąż te idiotyzmy?
Może to jakiś rodzaj masochizmu?

speedy179

Pytanie powtarzalem sobie i ja, az w koncu delikatnym ruchem reki usunalem wszystko z dysku. Zycie nie stracilo nic, gdy przestalem ogladac Bibliotekarza i jego slodka rodzinke masakrujaca stawonogi, zapewniam.

ocenił(a) serial na 4
speedy179

Bo ten serial miejscami potrafi być dobry. Raz na pare odcinków potrafią zrobić plot twist, raz na pare jest jakiś klimat, czasami jakiś ciekawy pomysł jest. Niestety większość to zalewy taniego i żenującego patriotyzmu, kiepskich dialogów, i durnot.

speedy179

Dla zabicia czasu teraz już dobrych seriali bardzo mało więc na bezrybiu i rak ryba.

EroStanczyk

również zadawałam to pytanie.. aż w końcu wywaliłam..nie tęsknie

EroStanczyk

czy ja wiem czy malo dobrych seriali. kwestia gustu.

The_Fallen

Może albo też kwestia wieku i przyzwyczajenia,
który rocznik jesteś?

The_Fallen

To ty jeszcze małolat jesteś))),
moim zdaniem jakość całego kina spada w dół od lat tym dalej tym gorzej i mniej dobrych filmów kręcą schematy wtórność powtarzalność i komercja ,
Wasze młodsze pokolenie ma inne gusta i jest wychowana na czym innym to tak jak byś spróbował owoc 100 lat temu i porównał go do tych co są teraz jak myślisz jaka była by różnica smaku?
Teraz wszystko jest już przemielone mało oryginalnych pomysłów w tych filmach a efekty specjalne już nie zaskakują jak 10 lat temu dobrych wyrazistych aktorów też jest znacznie mniej niż było kiedyś .

EroStanczyk

Serio nazywanie mnie małolatem jest wkur.wiające - tym samym straciłeś mój szacunek. Zachowując się tak frajersko i lekceważąco jakbym gówno wiedział.

bez przeprosin to o dyskusji zapomnij.

The_Fallen

To po piwo biegnij a nie tu się bulwersujesz młody ))

EroStanczyk

nie pije alkoholu.



dobrze ze jestem młodym człowiekiem, to oczywiste ze mnie to cieszy ale okreslenie małolat jest pogardliwe, tak samo jak zgred czy staruch.

jesli tego nie wiesz to dorosły jestes tylko fizycznie bo umysłowo chyba raczej nie.

The_Fallen

bez obrazy.

The_Fallen

Oj żeby mnie urazić trzeba czegoś więcej w przeciwieństwie do ciebie posiadam bardzo specyficzne poczucie humoru w internecie już jestem 17 lat mam grubą skórę jak aligator))

The_Fallen

Nie zrozumiałeś co miałem na myśli pisząc małolat widzisz widocznie jesteś przewrażliwiony na tym punkcie i reagujesz za bardzo impulsywnie
szkrabie co taki zbulwersowany? to właśnie wasza duża wada młodych teraz bardzo niecierpliwi jesteście i impulsywni do tego brakuje wam poczucia humoru w porównaniu do mojego pokolenia)

EroStanczyk

W dupie to mam co sobie wymyśliłeś.

Ja mam poczucie humoru, ale twoje nie jest śmieszne. Co niby jest zabawnego w nazywaniu kogoś w taki sposób. Jeśli cię to śmieszy to naprawdę jesteś głupi.

The_Fallen

Haha nieźle się ubawiłem :)

_aragoth_

mam nadzieje ze nie ze mnie....w koncu kazdy ma prawo nie lubic jak go ktos nazywa.

The_Fallen

Ja ciebie dopiero mogą zacząć nazywać nie wywołuj wilka z lasu a zacznę od sugestii zmiany twojego nicka na
...The Trollen...
hahaha

ocenił(a) serial na 1
EroStanczyk

Chyba nie kminisz pojęcia troll w necie za zapewniam cię że narazie to Ty tu jesteś największym trolem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_Fallen

Małolacie prześwietliłem twoje posty na tym forum jesteś trollem i wszędzie się wykłócasz z każdym to raz
dwa mogę cie nazywać jak zechce i co z tym zrobisz? kolejny no life co w internecie twardziela zgrywa i miałeś już nie pisać więcej? widzę że słowa też nie potrafisz dotrzymać do tego używasz twardych słów bo brakuje ci argumentów oj same minusy mało wartościowy z ciebie małolat leć po piwko i cisza bo zaraz ci ktoś może butelkę po piwie włożyć tam gdzie nie trzeba)

EroStanczyk

Nie, nie jestem trollem.

W chwilę zmieniłeś się w chama i kto tu jest trollem? To, że kto się wykłóca może znaczyć, iż nie lubi akceptować bez krytycznie wszystkiego.

Jeśli ktoś nie ma racji lub odnosi się w sposób jaki nie lubię to wspomnę o tym, a nie że będę siedział cicho.

Fakt trzeba mieć do siebie dystans, ale nie oznacza to akceptację kogoś kto cię znieważa.

W tym momencie to Ty jesteś trollem.

trollowanie - Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych

Kto tu kogo zaczynał obrażać lub ośmieszać nawet nie pomnę.

Fakt lubię się czasem wykłócać, taki już jestem ale nie jestem trollem.

Jestem bardzo wartościowym ''małolatem'', ale jak się jest ignorantem lub głupcem to się tego nie widzi i woli widzieć jedynie wady. Wady, które powstałe w dużej mierze jedynie w umyśle atakującego bo ja takowych wad nie mam.

A piwa pić nie będę, nie zamierzam się alkoholizować.

Nie ładnie reprezentujesz swoje pokolenie. Potwierdzasz regułę, że ludzie z twojego pokolenia a zarazem z oczywistego powodu ''dorośli'' wcale nie są tacy inteligentni, a raczej chamscy. Nie żeby dzisiejsza młodzież to były ''aniołki''.

Serio tekst ''dwa mogę cie nazywać jak zechce i co z tym zrobisz?''' - raczej źle o tobie świadczy.

W tej sytuacji ci powiedziałem, że nie chcę jakoś być nazywany bo brzmi to lekceważąco - Ty jako, że miałeś to w dupie wywołałeś flejm i jeszcze nazywasz mnie trollem.

Nie pomagasz sobie.

The_Fallen

O widzę że nasz małoletni trollek wróci z gimnazjum jest głodny nie nakarmiony ale się rozpisał i już zbulwersowany co bili cie tam w szkolę ?
co do moich przemian lubię nosić wiele masek i mieć dużą ilość twarzy ale tej prawdziwej raczej nie poznasz małolatku
a komentował tych głupot co piszesz nie będę szkoda czasu mi na ciebie już nakarmiony? to teraz ta butelka po piwie? hahaha

The_Fallen

P.S
The Trollen Napisał ,
nie zamierzam się alkoholizować.

Nie musisz tego zrobić ja ci w tym pomogę przez odbyt hahaha))

ocenił(a) serial na 4
EroStanczyk

Nie chcę się wtrącać ale na takie coraz mniej "smaczne" dyskusje to chyba nie to forum.

speedy179

Możesz dołączyć nie bój nic on głodny jest i lubi być karmiony nasz trollek forumowy to trzeba mu dać materiału na pożywienie
po drugie dyskusje na tym forum już od bardzo dawna wykraczają poza jego schemat,
a co do smaku to wiesz każdy ma troszkę inny smak ja w internecie już jestem 17 lat więc takie rzeczy mnie bawią to jest jak kabaret na wielu forach takich trollo-gawędziarzy pełno tylko dać im powód i już piszą )

speedy179

Na takich trolli jak EroStanczyk też nie to forum. Pajacowi tak zabrakło argumentów, że zaczął wrzucać teksty z gimnazjum jakby kompletnie zapomniał, że skoro mam 19 lat to gimnazjum mam za sobą od paru lat.

Zresztą reszta tego co napisał jest nie-śmieszna. To typ odpalającego się trolla, gdy widzi okazję jak ktoś napiszę coś krytycznego.

W innym wypadku nie trolluje on. Za pewne umysł ma na poziomie zwykłego gimbusa (gimbus to stan umysłu, a nie każdy gimnazjalista no i też autobus szkolny).

Co jest najgłupsze z tego co on napisał? Że lubię być karmionym trollem, a nie jestem karmionym trollem tym bardziej, że trollem nie jestem.

Serio czuć, że typ nie ma nic do roboty - i najgorsze, że pewnie już od dawna trolluje, rzekomo siedzi tu od dawna ale to może być kłamstwo. Nawet jeśli nie, to w takim razie trolluje już od dawna. Na filmwebie od 2014 no chyba że miał wcześniej konto, ale dostał bana.

The_Fallen

Pajacyku na sznurkach łykasz wszystko jak pelikan z otwartymi ustami a kto do kogo pierwszy napisał co? od razu widziałem że jesteś przygłupi gimnazjalista dla tego dodałem uwagę odnośnie twojego wieku a ty ustami to łyknąłeś złapałeś się jak dziewczynka i postanowiłeś spamować ,
ale odpuszczę ci już bo widzę że jest nie dobrze z tobą nic nie rozumiesz co ktoś piszę może zamiast bawić się w przesłanie miedzy wierszami trzeba do ciebie pisać wprost? bo czego innego mogłem się spodziewać po internaucie z pod budki z piwem,
tobie trzeba wiedzę młotkiem wbijać w ten zakuty łeb,
trudny przypadek nie wiem czy do wyleczenia czy mogę zaproponować ci terapię? dla osoby twojego pokroju wyglądać będzie ona następująco ,
zacznij biegnąć bardzo szybko i walnij głową w pierwszy lepszy mur możesz też zrobić fikołka z dużej wysokości najlepiej z dachu budynku na główkę a jako lek że tak powiem wspomagający proponuje całkowite i przymusowe odcięcie od internetu i świata wirtualnego, pisząc przymusowe mam na myśli cały sprzęty komputerowy przez okno i młotkiem w łeb na odmulenie,
fakt taka szok terapia może być ryzykowna ale tobie raczej już ona nie zaszkodzi bardziej a kto wie może pomoże?
a w miedzy czasie możesz gadać do mojej ręki nawijaj jak leci pisz może ona cie wysłucha może nie kto to wie? ale na pewno moja ręka jest odpowiednim kandydatem do dyskusji z tobą na twoim poziomie rozumowania i pojmowania świata może znajdziecie wspólny temat z moją ręką ,,,,dawaj kolumbie pisz,,,,,,,hahaha, .



EroStanczyk

Tak, tak napisałeś sobie posta i wyskoczyłeś z typowym komentarzem.

Wszyscy normalni zauważyli, że jesteś trollem.

The_Fallen

Masz tu i spadaj na kilka dni The Trollen
https://www.youtube.com/watch?v=TJL4Y3aGPuA

EroStanczyk

Jak na razie to Ty tu trollujesz. Ja nic takiego nie robię.

Nie wiem skąd się urwałeś, i nie obchodzi mnie to.

The_Fallen

Jesteś trollem zrozum to sam zacząłeś do mnie pisać i nie możesz skończyć i coraz to nowe bajki wymyślasz,
dobrze trollku że teraz przynajmniej się tak nie rozpisujesz bo już dość tego płaczu twojego miałem odnośnie mojej wypowiedzi co do twojego wieku ale widzisz jednak miałem racje małolat z ciebie a zachowujesz się jak jak małe dziecko i to jeszcze gorzej )))
ten film co ci tu dałem już obejrzałeś w całości i głodny znowu The Trollen?
i te pory o których mi odpisujesz sugerują że do gimnazjum uczęszczasz wiesz o tym? haha

EroStanczyk

Jakbyś zapomniał to sam pierwszy do mnie napisałeś ''geniuszu''.

The_Fallen

Zapomniałeś o świętej zasadzie na forach. Nie rozmawiać z trolami. Zacząłeś z trolem rozmawiać i masz za swoje. Ucz się ode mnie.... jeśli ten PRYMITYW EroStanczyk coś do mnie napisze oleję psychopatę bez żadnych problemów :D

Danaan

Faktycznie, mój błąd. W moim odczuciu, to czasem ciekawie się patrzy gdy troll nazywa kogoś trollem kiedy to sam cały czas kogoś słownie stara się poniżyć. Zwykle trolle nie są świadomi tego, że nimi są.
Tak czy siak masz pełni racje - powinienem olac go wczesniej.

The_Fallen

Skończ ten spam człowieku sam prowokujesz i trollujesz a potem narzekasz zobacz ile tu wiadomości jest poza tematem filmu ogarnij się i pisz w temacie filmów albo w ogóle to nie jest portal randkowy czy jakiś prywatny czat miłosne listy i flirty pisz w prywatnych wiadomościach bo już czytać tego się nie da.

ocenił(a) serial na 4
Monika088

Święte słowa.

speedy179

JAKIE SLOWA DAWAJ POJEDZIEMY PO BANDZIE DLA ROZRYWKI A TY TEZ Z NIMI TO ROBISZ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Monika088

Kolejny ''miszcz'' pokroju erostanczyka sie znalazł. Że niby ja tu prowokuje, a sama do mnie się dopieprzasz. Hipokryzja? Na to wygląda.

The_Fallen

Skończ z nim rozmawiać. Te wpisy kilku nowych nicków to on. Ta sama prymitywna składnia, brak przecinków... ogólne "rozwolnienie" myśli jak gdyby mózg nie nadążał za palcami uderzającymi w klawiaturę. Jedyne co się zmienia to natężenie wulgaryzmów połączone z coraz większymi negatywnymi emocjami. Wyluzuj i olej go :) Więcej pewności siebie a nie będziesz musiał udowadniać przeróżnej maści kreaturom internetowym, że nie jesteś tym czym nie jesteś. Wybór należy do ciebie :)

Danaan

Ty wujek dobra rada radziłbym ci zachować swoje głupie rady dla siebie nic ci to nie da jak by takie doradztwo działało to by nie byłe tego syfu i szarej masy społeczności, która istnieje muszą być owce, aby były wilki i on do tych owiec należy i twoje doradztwo tu nic nie da nie zmienisz ludzkiej naiwności czy też głupoty wrodzonej i wpajanej od pokoleń szczególnie młodym, więc możesz tylko sobie pisać, ale jesteś już częścią orgii tak samo słaby psychicznie jak on powstrzymać się nie możesz dużo się nie różnisz od niego, a chciałbyś.



hahaha Kolejny głupiec który ma się za specjalistę ))

Danaan

Ty wujek dobra rada radziłbym ci zachować swoje głupie rady dla siebie nic ci to nie da jak by takie doradztwo działało to by nie byłe tego syfu i szarej masy społeczności, która istnieje muszą być owce, aby były wilki i on do tych owiec należy i twoje doradztwo tu nic nie da nie zmienisz ludzkiej naiwności czy też głupoty wrodzonej i wpajanej od pokoleń szczególnie młodym, więc możesz tylko sobie pisać, ale jesteś już częścią orgii tak samo słaby psychicznie jak on powstrzymać się nie możesz dużo się nie różnisz od niego, a chciałbyś.



hahaha Kolejny głupiec który ma się za specjalistę ))

Danaan

ja jestem troche pewny siebie. Jakos tak mam ze na zaczepki lubie odpowiadac choc teraz tego unikam......dzieki ze zwrociles na to uwage to uznałem ze jednak lepiej olac to.

The_Fallen

w sumie to masz racje ze to konta tego samego trolla bo w ten sam dzien i w tym samym temacie do mnie trollujac napisały to tak to muszą być multikonta.

The_Fallen

I znowu ukazujesz głupotę i ignorancje, a skąd wiesz kim jest ten. Danan?, a może to też ja co wtedy? Tu grafologia nie pomoże, bo bardzo łatwo jest zmienić sposób czy charakter pisma to inne papier i długopis pajacyku na sznurkach najesz się manipulować.

The_Fallen

PRECIEZ TO JEST JAKIS GEJ WIDAC OD RAZU ZE DAUN ALBO UPOSLEDZONY DZIECIAK PO CO Z NIM PISAC?
DODAL JAKAS MANGE SOBIE ZA FOTKE I ZGRYWA TWARDZIELA A JAJA MIEKKIE MA CIOTKA TO JEST TE FALLEN

The_Fallen

oni serio mysla ze im odpisze - nie nie zamierzam. - tym ponizej jakby.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
The_Fallen

Przecież to nie są zadni oni.
To jeden i ten sam zboczony perwersyjny troll.
Dyskutować z takim to jak dolewać oliwy do ognia. Jemu tylko o to chodzi.
Swoją drogą trzeba mieć nieźle zryty beret zeby wypisywać takie głupoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones