PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 787
ocen
6,8 10 1 8787
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Potwornie nudne kino familijne

użytkownik usunięty

Film chyba dla trzynastolatków bo nie wiem kto starszy lubi oglądać dzieciaki walczące z kosmitami. Poza tym, więcej w tym filmie wątków rodem z klanu niż SF. Jeden z
najgorszych seriali SF obok Stargate Universe i Walking Dead. Nuda, nuda i jeszcze raz NUDA chociaż gospodyniom domowym może się spodobać ze względu na duży nacisk
na do bólu banalne, ale jednak relacje interpersonalne.

ocenił(a) serial na 3

D O K Ł A D N I E!

Kurna te wycacane buzie i rozpuszczone włoski, te wątki emocjonalne, ten infantylne założenia, że po podbiciu całej planety ufoki nie mogą dać rady kilku obdartusom z kałaszami.

Walking Dead w porównaniu z tym to NUDA
Nigdy w życiu nie widziałam żeby w jakimś filmie czy serialu ktokolwiek poświęcił tyle czasu na filmowanie jak koleś idzie od samochodu do stacji benzynowej,zdążyłam trzy razy zasnąć na pierwszym odcinku. I uprzedzając nie, nie mam trzynastu lat i nie jestem gospodynią domową.

Ale dobre...wskaż mi serial o apokalipsie lub inwazji obcych tudzież po prostu walce ludzi przetrwanie gdzie nie występujące heroicznie walczące dzieci???????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones