PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 787
ocen
6,8 10 1 8787
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Macie jakieś spoilery odnośnie sezonu 5?
Piszcie czego możemy waszym zdaniem spodziewać się w finałowym sezonie FS oraz co byście
chcieli zobaczyć w ostatnim sezonie!

alverstone92

Przede wszystkim chciałabym żeby sezon 5 w niczym nie przypominał 4!
żeby nie było Lexi, ani Ann udającej żołnierza.
Żeby serial wrócił na stare torby, życie w drodze,walka z kosmitami, może żeby powrócił wątek zbuntowanych pełzaczy. Chciałabym żeby sezon skupił się dla odmiany na postaci Bena, Weavera i Pope'a a nie znów na Tomie.
żeby było więcej akcji , może powróciły wątki z wykorzystaniem super mocy dzieciaków z kolcami,przywództwa Weavera i żeby nie okazało się że Tom Mason sam w pojedynkę wygoni kosmitów z planety!

chciałabym też zobaczyć powiedzmy 6 sezon o tym jak ludzie starają się wrócić do normalności po inwazji obcych. Albo może o walce ludzi między sobą. Może walce ludzi takich jak Tom Weaver, Ann Maggie, Masonowie i inni z grupą ludzi pokroju Pope'a którzy chcą wyeliminować wszystko co ma w sobie Dna obcych. Na przykład dzieci z kolcami. to mogłoby być ciekawe.

ocenił(a) serial na 9
alverstone92

podbijam , wrzucać newsy

Belsnizkel

A SA jakieś?;d ja nie slyszalam o niczym poza tym ze ktoś udający skittera złamał nogę i produkcja jest opóźniona;d

ocenił(a) serial na 9
drarry55

XD. Nie mam pojęcia czy są jakieś , mam nadzieje że ukażą się wkrótce i ktoś wrzuci. Ciekawi mnie o co chodzi z tymi nowymi alienami co przejęli Toma.

Belsnizkel

przejęli?chodzi ci o to coś co zobaczył w lustrze?
też nie wiem ale podejrzewam że to Lexi po przemianie. wiem że będzie ona występować prawdopodobnie w tym sezonie,eh szkoda:D
Mogliby uchylić rąbka tajemnicy i coś podpowiedzieć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones