PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 488
ocen
8,0 10 1 41488
7,6 9
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

Homopropaganda..

ocenił(a) serial na 1

..rzygać się chce.

xcznx

rzygać to mi się zachciało jak przeczytałem twoją opinię.

ocenił(a) serial na 1
jacob_filmweb

Super, oznacza to że jesteś bardzo tolerancyjną osobą. Członkowie twojego stada muszą być z ciebie bardzo dumni.

xcznx

Oj są baaardzo dumni <3

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

obejrzyj sobie ojca Mateusza-to z pewnością serial dla Ciebie

luki138

Człowieku o co ci chodzi? Staję w obronie tego serialu bo go uwielbiam, a ty mi tutaj wyskakujesz z Ojcem Mateuszem? Czytaj porządnie komentarze, w tedy dopiero sam komentuj.

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Sorry to nie miała być odpowiedz do Ciebie tylk:)o do tego kretyna xcznx:)

ocenił(a) serial na 1
luki138

Obejrzyj sobie "spojrzenia" to z pewnością serial dla ciebie :)

ocenił(a) serial na 9
xcznx

Widzę że znasz wszystkie seriale w których występują geje. Ciekawe

ocenił(a) serial na 1
luki138

Specjalnie dla ciebie znalazłem, przyznaj się - lubisz to, co?

ocenił(a) serial na 10
xcznx

"Homopropaganda rzygać się "ale każdy serial w którym występują geje oglądasz kryptogeju

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xcznx

Czytam i nie wierze, hahahahahahaha. Że też po ziemi chodzą tacy ludzie, boże widzisz i nie grzmisz. Smutno :(

ocenił(a) serial na 1
jacob_filmweb

Uwierz,że nie cały świat jest taki kolorowy jak pedalska tęcza.

xcznx

Jaka szkoda, że na filmwebie nie ma opcji"Lubię to" ... Filmweb uznał, że serial ten może mi się spodobać, toteż weszłam sprawdzić co i jak. Uznałam, że skoro nosi on tytuł "Współczesna rodzina" to i musi być to homopropaganda. Niestety nie myliłam się :/ Już sama okładka odpycha i na pewno go nie obejrzę...

ocenił(a) serial na 1
magdallenka1

W takim razie oszczędzisz sobie zniesmaczenia, którego ja doznałem. Mi też Filmweb zaproponował ten serial lecz nikt mnie nie ostrzegł co w nim jest. Jak wchodziłem na tematy związane z serialem to znalazłem tylko opinie jaki to on jest niby świetny - co jest qrwa z tymi ludźmi !

ocenił(a) serial na 9
xcznx

Pokaż lepiej na laleczce gdzie dotykał Cię Pan/wujek/tata gdy byłes mały i pamiętaj- to nie była Twoja wina!

jacob_filmweb

Za co uwielbiasz ten serial? Lubisz seriale? Masz dużo czasu? Pracujesz czy siedzisz w domu przed TV? Pilnujesz żeby nie przegapić odcinka? Czytasz streszczenia nieobejrzanych odcinków? Ściągasz z torrenta całe sezony i onanizujesz się przy nich? Jak dużo innych dewiacji wykazujesz w związku z sympatią do tego serialu?

filozof71

Jesteś normalny? Masz dużo czasu? Pracujesz czy siedzisz w domu przed komputerem i piszesz takie żenujące pytania? Pilnujesz żeby nie przegapić każdego innego forum? Czy masz w ogóle mózg? Dobrze się czujesz? Jesteś w miarę normalny?

xcznx

Tolerancja jest wtedy kiedy Ci się ktoś nie narzuca a Ty mu pozwalasz żyć jak chce. Środowiska LGBT i Bruksela prowadzą szeroką kampanię i to jest to co wiele osób obrzydza.

ocenił(a) serial na 1
filozof71

Teraz to już LGBTIQF :/

ocenił(a) serial na 7
filozof71

A mnie mega obrzydzają grube osoby, takie naprawdę tłuste skurczybyki. Robi mi się niedobrze, jak widzę dwa takie walenie trzymające się za ręce w autobusie, albo - nie daj boże - całujących się tymi tłustymi warami, a fuj! Każdego normalnego faceta i każdą normalną kobietę też to powinno obrzydzać. Dlaczego z tym nie walczymy i pozwalamy na tłustą propagandę w filmach i w serialach (cały czas wszędzie grubasy, w każdym prawie nowym filmie i serialu)? To mnie naprawdę wkurza.

kosobi

cóż, dalej mogą mieć dzieci przynajmniej ¯\_(ツ)_/¯

jacob_filmweb

Serial powyżej średniej. Jednak "Pępek świata" lepszy po wieloma względami.
"Zwariowany Świat Malcolma" mimo, iż staroć zamiata tym serialem podłogę.

Ale... widzę, że jesteś nowoczesnym światowcem z dużą orientacją w sprawach. Takie pytanie: skoro ludzie wg. obecnego światopoglądu już rodzą się homo, to który gen o tym decyduje ?

xcznx

Nie oglądałem, ale się zgadzam.

filozof71

Jebłem.

ocenił(a) serial na 10
filozof71

co za kretyn

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xcznx

AAAAAAAAW <3

ocenił(a) serial na 10
xcznx

wow popisałeś się

ocenił(a) serial na 1
homo34

No, ty też.

filozof71

Też się zgadzam, a jeżeli inni mają z tym jakiś problem to mają również problem ze sobą ...

filozof71

Jeżeli to jest godną nagany homopropagandą, to Klan i Domek na Prerii jest godną nagany heteropropagandą.

Można tolerować heteroseksualistów, ale niech robią to w zaciszu domowym i broń Thorze nie trzymają się za rączki, a tym bardziej nie całują się w miejscach publicznych. A tu się pchają jeszcze ze swoimi heteroseksualnymi zachowaniami na wizję w kanale telewizji publicznej... Skandal!

Kiedy Ci się ktoś nie narzuca a Ty mu pozwalasz żyć jak chce, ale środowiska hetero i konserwatywne prowadzą szeroką kampanię i to jest to co wiele osób obrzydza. Żygać się chce, kiedy widzi się na ulicy te oblizujące się pary heteroseksualne narzucające innym swoją seksualność. W dodatku większość polityków obnosi się w mediach ze swoimi związkami osobami płci przeciwnej...

Stop propagacji homoseksualizmu i heteroseksualizmu!!!

impactor

No ja niestety jestem zdania, że homo i hetero nie jest sobie równe.

filozof71

Bez względu na to czy są równe czy nie, jeżeli nie potrafi się zademonstrować faktycznej krzywdy płynącej z okazywania sobie miłości przez dwie osoby, nie ma prawa im takiego prawa odbierać.

ocenił(a) serial na 9
filozof71

NIe zam Cie, ale myśle że jesteś idiotą.(tak w Twoim stylu)

filozof71

No problem. Tak to już jest, że ludzie wybitni wydają się idiotami dla zwykłej trzody.

ocenił(a) serial na 8
xcznx

oceniasz cały serial na jedynkę przez pryzmat jednego wątku niezgodnego z Twoim światopoglądem? naprawdę uważasz, że wszystko w tej produkcji jest zrealizowane źle?
czy seriale takie jak Dexter promują morderstwa? a może filmy o psychopatach to hymny pochwalne na cześć sadyzmu? trochę dystansu do tego co widzi się w telewizji.

ocenił(a) serial na 1
pampkijampki

Mam gdzieś serial w którym się propaguje coś takiego jako normalność. Nie zgadzam się na tego typu zachowania więc z góry daje 1. Tak samo bym ocenił serial gdzie zbrodnie w obozach koncentracyjnych traktowano by frywolnie i próbowało by się wmówić ludziom, że takie były po prostu czasy (też z góry bym dał 1). Dexter to inna bajka bo tam chodzi o to jak zło zostało wykorzystane do walki ze złem, więc nie promuje morderstw lecz sprawiedliwość.

ocenił(a) serial na 8
xcznx

Przykro mi zawsze kiedy widzę tego rodzaju argumentację i podwójną moralność, bo nie wiem, czy kojarzysz, ale UWAGA, BĘDZIE SPOJLER Dexter zabijał lub przyczyniał się do śmierci osób niewinnych, które były bliskie zdemaskowania go. Słabo, kiedy morderca jest ok, a para facetów wychowujących dziecko to koniec świata i zagłada normalności. nie chcę nikogo do niczego przekonywać, zachęcam tylko do refleksji. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
pampkijampki

Podaj przykład kiedy Dexter ŚWIADOMIE zabijał lub przyczyniał się do śmierci osób niewinnych? Jedyny przypadek PRAWIE przekroczenia granicy był pod koniec sezonu 7, ale to się nie wydarzyło. Czyli Twój spoiler to bzdura, tak jak twoja argumentacja.

Masz tu proszę wypowiedź jednego z czołowych Polskich homo na temat homo-adopcji:
https://www.youtube.com/watch?v=8skeSFb2n9s

Zachęcam do refleksji. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
xcznx

A Doakes to co? A LaGuerta to co? Raz całkowicie się pomylił, dopadł nie tego kolesia co trzeba. Poza tym, co to znaczy świadomie??? Jego czyny doprowadziły do śmierci niewinnych osób. Nie trzeba pociągać za spust, aby być współwinnym morderstwa.

ocenił(a) serial na 1
Zuzhet88

Świadomie znaczy z premedytacją, czyli pełną świadomością popełnianego przez siebie czynu. Doakesa zabiła ta ześwirowana angielka z którą Dex miał romans po czym spotkała ją zasłużona kara. LaGuerte zabiła Debra kiedy Dexter chciał się jej poddać aby uniknąć całej sytuacji. Czyli co? Dupa.. 0 argumentów.
Czy kiedy kogoś potrącisz samochodem ze skutkiem śmiertelnym to będziesz winnym morderstwa czy pójdziesz do puchy za nieumyślne spowodowanie śmierci? Raz się pomylił i zastał nie tego gościa co trzeba po czym tamten go zaatakował nożem więc Dexter zabił go w samoobronie, później się okazało że ten typ był mordercą i jednak zasługiwał na swój los.

ocenił(a) serial na 6
xcznx

Jeśli wsiądę po pijanemu do samochodu i kogoś śmiertelnie potrącę to tak, będę winna morderstwa. Jeśli będę jechała przepisowo, a mimo to kogoś zabiję, to wtedy nie będę miała sobie nic do zarzucenia.

Nie możemy robić ZŁYCH rzeczy, bo one mają swoje ZŁE konsekwencje. Najlepiej rżnąć głupa, robić co się komu podoba, a potem sobie powiedzieć "sorry, to nie było świadomie" i robić za anioła, nie?

A wracając do serialu: zdajesz sobie sprawę, że największą ofiarą Dextera była Debra? A może jednak nie i uważasz, że jej spaprane życie to zwykły peszek był, a postępowanie Dextera nie miało absolutnie nic wspólnego z jej cierpieniem?

ocenił(a) serial na 1
Zuzhet88

Popieram:
Nie możemy robić ZŁYCH rzeczy, bo one mają swoje ZŁE konsekwencje.
Czyli:
Nie popieram w ŻADEN sposób homo-adopcji, bo dzieci to nie ZABAWKI.

Nie dam się nabrać na takie seriale, gdzie pokazuje się "dobrą" stronę wynaturzeń aby uspokoić społeczne nastroje.

To, że Debra była ofiarą Dextera to totalna bzdura.

ocenił(a) serial na 6
xcznx

Wiesz, ja tam do Dextera pozbywającego się największych szumowin nic nie mam. Gdyby to wszystko się na tym skończyło, to Dexter byłby moim bohaterem numer jeden, serio. Ale niestety - kłamał, oszukiwał wszystkich dookoła, nawet najbliższych, manipulował też śledztwami. W jakim świecie okłamywanie najbliższych jest OK? Może w twoim, w moim na pewno nie ;)

"To, że Debra była ofiarą Dextera to totalna bzdura."
A niby dlaczego według ciebie Dexter pozbywa się ciała Debry w taki sam sposób, w jaki pozbywał się ciał swoich ofiar? Przecież to jest symbol tego, że Debra to jego ostatnia, największa ofiara. Nawet Dexter zdawał sobie z tego sprawę. Naprawdę tego nie widzisz? Twierdzisz, że Debra sama sobie jest winna swojego losu czy co?

ocenił(a) serial na 1
Zuzhet88

Zaraz, zaraz.. czyli wg. Ciebie Dex umyślnie doprowadził Deb do śmierci, tak?

Poczucie winy może mieć nawet matka, której dziecko utopiło się pijane po imprezie nad jeziorem.

ocenił(a) serial na 6
xcznx

Mimo, że cały czas ignorujesz moje pytania, ja ci na twoje odpowiem...

Nie, nie doprowadził umyślnie do jej śmierci. Ale jest tej śmierci winny.

ocenił(a) serial na 1
Zuzhet88

Ok odpowiem na to bezsensowne pytanie:

1.Dex nie mógł nic poradzić na to kim jest.
2.Jeśli chciał przeżyć musiał przestrzegać kodeksu ojca (co oznaczało nawet okłamywanie najbliższych, niestety)
3.Tak, postępowanie Dexa spaprało życie Deb, lecz- patrz punkt 1.
4.Pozbył się ciała Deb jak ciał swoich ofiar (nie do końca, nie poćwiartował jej) bo obwiniał się o jej śmierć.
5.Czemu Deb została postrzelona - 2 możliwości:
a) za późno zareagowała na sytuację w której się znalazła (tzn. mogła od razu strzelić lecz się zawahała).
b) Dexter nie zrobił tego co do niego należało czyli darował życie psychopacie aby Deb mogła go zgarnąć.
6.Styl życia Dextera doprowadził do wielu niepotrzebnych śmierci lecz nigdy ale to nigdy Dex nie pragnął tych ofiar ani nie planował im tego losu. Jeśli twierdzisz inaczej znaczy, że albo nie oglądałaś serialu uważnie albo ktoś ci go źle opowiadał.

Czyli opinia, że Dex jest bezpośrednio winny jej śmierci to tylko twoja osobista opinia która nie jest uzasadniona żadnym sensownym argumentem.

To tak jakby skazać policjanta drogówki za współudział w spowodowaniu wypadku przez osobę której nie udało mu się zatrzymać
Nie wiem jak ty ale ja nigdy nie widziałem takiego wyroku.

ocenił(a) serial na 6
xcznx

"To tak jakby skazać policjanta drogówki za współudział w spowodowaniu wypadku przez osobę której nie udało mu się zatrzymać".
To nie jest to samo... Bo policjant próbujący powstrzymać przestępcę nie popełnia złego czynu. Wracamy do tego, od czego zaczęliśmy - jeżeli źle postępujemy, to jesteśmy odpowiedzialni za zło, które powstaje w wyniku naszego działania. Zabijanie, kłamanie, manipulowanie jest złe. Ściganie pirata drogowego nie, dlatego twój przykład jest bardzo nietrafiony.

"Styl życia Dextera doprowadził do wielu niepotrzebnych śmierci lecz nigdy ale to nigdy Dex nie pragnął tych ofiar ani nie planował im tego losu."
No ja się z tobą zgadzam. Ale to nie znaczy, że nie powinien czuć się winny :) No i nigdzie nie napisałam, że Dexter jest bezpośrednio winny. Pośrednio, jak najbardziej.

ocenił(a) serial na 1
Zuzhet88

To że jest winny to tylko Twoja ocena bo powodów jej śmierci było wiele, zaczynając od samego faktu, że wstąpiła do policji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones