PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762129}

Wszystko dla pań

Il Paradiso delle Signore
8,0 315
ocen
8,0 10 1 315
Wszystko dla pań
powrót do forum serialu Wszystko dla pań

Miła odmiana

ocenił(a) serial na 9

Miła odskocznia od tureckich klimatów. Wart obejrzenia dla południowego relaksu przy kawie.

Fiore75

Tureckie nie są aż takie złe. Zależy głównie od nastawienia i historii.
Chociaż włoskie klimaty akurat w tym serialu wypadają super.

ocenił(a) serial na 10
Fiore75

zagadzam się, Tureckie seriale są świetne ale też co za dużo to nie zdrowo

aleksandra98_filmweb

Też się zgadzam z Tobą. U mnie wygląda to tak, mam na myśli wybieranie seriali - jeśli spodoba mi się chociaż jeden/dwa odcinki to oglądam dalej i się zagłębiam. Niektóre tureckie nie przypadły mi do gustu i po prostu nie oglądałam. Mam parę swoich ulubionych, a aktualnie "weszłam" w ten serial i na razie nie żałuję, chociaż szukam gdzie mogłabym obejrzeć np. 1 odcinek naszego włoskiego serialu

matrixisreal

To mam tak samo jak ty są seriale tureckie które mnie kupiły, są też takie jednak które sobie odpuściłem.

Natomiast wszystko zgadza się z moim gustem głównie przyciągają mnie seriale komediowe i melodramaty, a odpuszczam sobie seriale historyczne i to nie tyczy się tylko produkcji Tureckich :)

Fiore75

Dla mnie jest inny niż amerykańskie seriale. Tutaj aktorzy wyglądają bardziej naturalnie.

jadzia03

Dokładnie, chociaż to też zależy od tego w jakim czasie umieszczony jest serial. Tu akurat mamy lata 50 czy 60, nie jestem pewna. Ale fakt, amerykańskie seriale czasem męczą i są mniej naturalne. Chociaż np. jednym z moich ulubionych amerykańskich seriali są Zagubieni :D

ocenił(a) serial na 10
matrixisreal

serial jest "umieszczony" w późnych latach '50.

ocenił(a) serial na 7
aleksandra98_filmweb

Konkretnie to '56

ocenił(a) serial na 9
Fiore75

dla mnie bardzo miła:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones