PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762129}

Wszystko dla pań

Il Paradiso delle Signore
8,0 316
ocen
8,0 10 1 316
Wszystko dla pań
powrót do forum serialu Wszystko dla pań

Emisja we wtorki od 27 lutego o 22:30 w TVP1.

durczog

Odcinki będą emitowane także w niedziele o 23:00.

durczog

Zmiana ramówki. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 15:50 od 26 lutego.

durczog

wygląda na to, ze dziś 26 lutego pojawił się I odcinek
to koszmar by o godz. 15:50 był puszczany tak ciekawy film!

czy jest szansa, że będą powtórki, np na TVP Kultura - to w końcu ekranizacja powieści Emila Zoli :)

bocian_bocianek

Szansa na emisję w kanale tematycznym zawsze jest, ale na pewno byłoby to po jakimś czasie (czyt. kilku miesiącach) od zakończenia emisji w TVP1. I jeśli już to prędzej trafi do TVP Historia niż Kultura. Nie ma natomiast szans na powtórkę bieżącego odcinka o lepszej porze na innym kanale.

durczog

dobrze, ze jest vod.tvp.pl ;)

ocenił(a) serial na 10
durczog

co się stało z serialem? Dziś zamiast Wszystko dla PAń pojawiła się Leśniczówka

Karolyyyynka_Ka

Wydaje mi się chcieli zwiększyć oglądalność serialu "Leśniczówka" w kolejny piątek, pokazując znienacka pierwsze odcinki "Leśniczówki" widzom serialu "Wszystko dla pań". Widocznie założyli, że to inna widownia i w zeszły piątek raczej ci widzowie go nie oglądali. Niewykluczone, że będzie to już stała emisja powtórek, a "Wszystko dla pań" będzie od wtorku do piątku.

ocenił(a) serial na 10
durczog

już się bałam, że całkowicie ściągnęli serial z anteny! dziękuję serdecznie za odpowiedź :)

bocian_bocianek

Można obejrzeć bez problemu na vod.tvp.pl. Na razie są dwa odcinki.

agatka641

super!

durczog

Szkoda, że nie trochę później, ale no cóż. Jest możliwość oglądania za darmo gdzieś w internecie?

matrixisreal

Tak, na VOD TVP.

durczog

Dziękuję za odpowiedź! :)

durczog

Obejrzałam 2 odcinki serial mi się spodobał nawet szukałam odcinków w wersji włoskiej bo byłam ciekawa jak się rozwinie wątek Teresy i Pietro niestety po blokowane. No nic mam nadzieje ,że nie przerwą tego serialu.

Kinomaniaczka_95

Faktycznie fajny. Tylko wkurza mnie tvp. Chca zeby im placic abonament a pokazuja stale tylko te same kodziarskie m####. Mam wstret do wiekszosci polskich aktorow, nawet tych nielicznych, którzy potrafia grac. Szukam stale zagranicznych seriali bo nic innego nie da sie oglądać. Kazdy polski serial jest o tym samym i z tymi samymi aktorami. A jak czlowiek nie chce czekac az laskawie na vod dodadza kolejny odcinek to w necie wszedzie poblokowane. Jak puszcza cos co nie jest klanem albo m jak milosc to o takiej godzinie i w takich roszadach, ze zdrowy na umysle sie nie polapie.

durczog

Żenada. Telewizja nie dba o swoich widzów, nie dość, że serial puszczany o krytycznej porze na oglądanie, nie ma powtórki w tv o jakiejś ludzkiej porze, to jeszcze w miejsce jednego serialu na siłę wciskacie widzom inny. To, iż mnie ściągnęliście na jeden serial, nie oznacza że swój cenny czas poświęcę na inny, który mnie nie zainteresował i tak pozostanie. Takie sobie zmienianie ramówki. Ale w imię czego?
Stanowczo nie, Dziękuję wam za takie potraktowanie..

anarej

Co do godziny - To akurat wszystko zależy od widza, dla mnie pora jest idealna .

durczog

A ktoś może zna stronę inną niż vod TVP gdzie można obejrzeć poprzednie odcinki? Niestety mieszkam u UK i tutaj strona jest niedostępna, a ominęły mnie dwa odcinki :(
A serial jest super

paulahan

Zainstaluj sobie program do zmiany IP np VPN CyberGhost, tego typu programy chwilowo zmieniają Ci IP np na polskie, tak że twój komputer myśli że jest w Polsce i normalnie wszystkie strony Ci chodzą. Jak byłam na zagranica to wszystkie strony typu VOD czy TVN player oglądałam w ten sposób. Instalujesz program, ustawiasz że jesteś w Polsce, czekasz chwilę na wolny serwer i możesz korzystać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones