PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678827}

Wybrana

Believe
6,9 1 920
ocen
6,9 10 1 1920
Wybrana
powrót do forum serialu Wybrana

wyszedł 13 odcinek!

ocenił(a) serial na 9

na początku myślałem, że to jakiś fake, ale jednak nie:) historia zaczyna się w momencie
zakończenia 12 odcinaka, rzekomego finału (jadą autem), a mała znów ma wizje. Nie chcę zdradzać
więcej sami obejrzyjcie.
Był emiotwany na Canal+series, a ten kanał z tego co mi się zdaję. jest tylko we Francji, mama
nadzieję. że ta stacja będzie emitowała dalsze odcinki, chociać w ich programie tv, jest pokazane
tylko 13;(

użytkownik usunięty
RinOkum

to nie jest ciąg dalszy (po finale)a bardziej niewyemitowany odcinek ze środka sezonu...

ocenił(a) serial na 9

ze środka? Oglądałeś ten odcinek w ogóle? 12 odcinek skończył się tym, że Bo z Tate'em wsiedli w samochód i wyjechali. W 13 odcinku Tate i Bo kontynuują jazdę aż natrafiają na miasteczko w którym jest poszukiwana dziewczyna, a oskarżony o jej "porwanie' jest właściciel baru w którym się zatrzymali... a ta korporacja co trenuję ludzi ze zdolnościami wciąż działa, a Bo odkrywa w sobie dar odbierania ludziom mocy i tak chcą ostatecznie zniszczyć ich... więc spoko, ale ty wiesz lepiej, a nawet nie oglądałeś widocznie ;d

użytkownik usunięty
RinOkum

oglądałam... ale wg mnie to jest bardziej odcinek po tym jak Bo powiedziała, że nie chce używać już swojego daru.... (po tym jak zraniła na dworcu tamtego gościa) I Tate zabrał ją na odreagowanie na wycieczkę czy gdzieś.... A wylądowali w miasteczku gdzie musiała pomóc temu facetowi... Poza tym w tym odcinku mamy rozwinięcie akcji z Sean'em (czy jak mu tam - ten chłopak z Orkiestry), mamy tą asystentkę Zoe oraz pod koniec odcinka Milton mówi że dzięki temu że ona umie odbierać dary mogą pokonać Orkiestrę... a w finale przecież już ją pokonali....

użytkownik usunięty

poza tym telefon którego Tate używa w 13 odcinku to ten sam który miał/rozwalił/wywalił w odcinku z bombą... a w finale (w odcinku 12) miał nowszy model...

ocenił(a) serial na 7

To jest 13 odcinek poznać to można np po tym w 12 odcinku na końcu Winter ma zabandażowaną prawą rękę, w 13 odcinku również ma zabandażowaną tą samą rękę co może nam mówić tylko to że jest to kontynuacja, fakt Tate w 13 odcinku ma na sobie a raczej pod kurtką zieloną bluzę z kapturem natomiast nie ma jej w 12 jak zaczynają jechać ale to jest tylko drobny szczegół co do ubioru, ważniejszym elementem łączącym 12 i 13 odcinek jest właśnie zabandażowana ręka Wintera.

ocenił(a) serial na 6
djvito

To jest 13 ale gdzieś ze środka, bo tak jak powiedział ainas, orkiestra istnieje, asystentka żyje i ma się dobrze, a Bo utrzymuje kontakt z Whinterem.

ocenił(a) serial na 6
djvito

Winter ma zabandażowaną rękę przez cały serial... Ten odcinek powinien być wcześniej. Tak jak by o nim zapomnieli i przypomnieli jak się skończył sezon. Nie możliwe by dział się on po 12 odcinku, gdzie Zoe nie powinna już dawno pamiętać nic o orkiestrze. Czemu też niby Tate miał by niby meldować się Winterowi? Winter powiedział w 12 odcinku że Bo już go nie potrzebuje. Jeżeli oglądałeś serial i nie zauważyłeś że ten odcinek dzieje się chronologicznie gdzieś w środku sezonu to chyba kiepsko jednak go oglądałeś.

ocenił(a) serial na 5
Serownia

Oczywiście, że tak jest. BTW, przeżyłem niezłe zdziwienie, gdy odpaliłem ten "trzynasty" odcinek, który ma się nijak do dwunastego, ewidentnie będącym finałem sezonu. A tak o tym 13. odcinku piszą na angielskiej wikipedii: "Although a thirteenth episode entitled "Perception," was never aired in the US, it was released on 24 June 2014 in New Zealand. The episode was screened in the UK on 16 July 2014 on Watch. The story takes place after episode 6 (as it continues then ends the Shawn arc)."

alternativepop

Sceny są raczej pomieszane. Tak jaby posklejali sceny po 1x05 "White Noise" (Bo nie chce używać mocy po tym jak skrzywdziła tego faceta na dworcu) i 1x07 "Bang and Blame" (Tate powiedział, Bo, że jest jego córką). Posklejali i sami nie wiedzieli, gdzie go umiejscowić, więc wrzucili jako 1x13 xD

Zapowiedzi na początku odcinka 1x13 "Perception" sugerują, że to odcinek pomiędzy 1x05 a 1x06, czyli tuż po tym, jak Bo zrobiła krzywdę gościowi z dworca (dodatkowo śledzą Tate'a, więc raczej musiał mieć jeszcze bransoletę na nodze), ale wtedy Bo jeszcze nie wiedziała, że jest jej ojcem (1x07), a w tym odcinku 1x13 Tate wspomina o mamie Bo, która lubiła tańczyć. W dodatku na końcu 1x06 "Sinking" Sean (ten nieśmiały chłopak z mocami w Orkiestrze) jeszcze żyje, a w 1x13 już ginie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones